Maagia
10
1 hindaja

1. Maagia
Rhonda Byrne

Üks sõna muudab kõik Üle kahekümne sajandi on ühe pühateksti salapärane lause ajanud segadusse ja olnud valesti mõistetud peaaegu kõigi poolt, kes seda on lugenud. Ajaloo jooksul on vaid vähesed inimesed aru saanud, et see on mõistatus, ja kui sa selle ära lahendad – kui paljastad saladuse –, siis avaneb su silme ees uus maailm. „Maagias“ avaldab Rhonda Byrne maailmale selle salapärase lause tähenduse, mis muudab kogu elu. Seejärel õpetab ta sulle hämmastava 28-päevase rännaku jooksul, kuidas seda teadmist oma argielus kasutada. Pole tähtis, kes sa oled, pole tähtis, kus sa oled, pole tähtis, milline on su praegune olukord – „Maagia“ muudab kogu su elu!


Lisas Marge-Elin Roose 01.10.2012
Pane hinne:
Jalutuskäigud sisekosmoses
10
1 hindaja

2. Jalutuskäigud sisekosmoses
Kaido Pajumaa

See on raamat ühe täiesti tavalise inimese eneseotsingutest valude, rõõmude ja enese avamise kaudu. Aastatel 2008–2013 enesearenguportaalis Sisekosmos.ee avaldatud 500 isiklikku lugu inspireerisid enam kui 320 000 blogikülastajat ja nii mitmegi elu sai tänu just nendele lugudele uue tähenduse ja hoo.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Jooksu anatoomia
10
1 hindaja

3. Jooksu anatoomia
Patrick Milroy, Joe Puleo

Plahvatuslikult kasvav jooksuharrastajate kogukond vajab lisaks spordivarustusele ka teadmisi. Tunnustatud jooksuekspertide doktor Patrick Milroy ja treener Joe Puleo koostatud „Jooksu anatoomia“ ühendab praktilise jooksutreeningu ja anatoomia alased teoreetilised teadmised käepärases ja arusaadavas vormis käsiraamatuks nii algajale kui ka tippsportlasele. Raamat sisaldab spetsiaalselt jooksjate vajadusi arvestades koostatud jõuharjutuste kavasid, mida täiendavad värvilised anatoomilised joonised, täpsed juhised ja põhjendused. Samuti leiab raamatust põhiteadmisi füsioloogiast, treeningmetoodikast, jooksjate enamlevinud vigastustest ja nende põhjustest ning jooksukultuurist üldisemalt. „Jooksu anatoomia“ on mõeldud kõigile neile, kes enese või teiste jooksuvõimet arendavad, olgu siis parema võistlustulemuse, tervise või suurema jooksunaudingu nimel. Raamat on kavandatud õpikuks ja käsiraamatuks tippsportlastele, jooksuharrastajatele, treeneritele, kehakultuuri üliõpilastele, perearstidele jooksuhuvilise nõustamiseks, ning on heaks lugemisvaraks kõigile, kes soovivad jooksmise kaudu lähemalt tundma õppida inimkeha keerukust, ratsionaalsust ja ilu.


Lisas Marge-Elin Roose 29.08.2012
Pane hinne:
Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi.
10
1 hindaja

4. Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi.
Merit Raju


Lisas bergeenia 29.01.2020
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Elulised lühilood aurori enda isiklikust elust teeb eriliseks just sügava sisu avastamine neis - kuidas veetilgas peitub kosmos! On ime, milline mõte, tõdemus või üldistus koorub välja neist elu olukordadest ja hakkab oma elu elama. Sageli me kõnnime oma elust mööda ja ei panegi tähele, kui huvitavat elu elame! Ka rasked ja keerulised olukorrad rikastavad elu. Panin tähele, kuidas see lugude äratundmise rõõm tõstab mu suunurgad pidevalt üles! See on see tunne, et ahjaa, see on mulle ka tuttav! Aga käsitleda seda ei ole ma niimoodi osanud. Suur aitäh ka avameelsuse ja aususe eest!

On veel asju: tõeline pildinauding on see raamat ka. Neis piltides on sügavust ja süvenemist ja nad loovad rahutunde.
Lugeda seda raamatut on ääretult mõnus, sest lood on lühikesed, võid alati vajadusel katkestada ja silmarõõmu teevad kaunitoonilised rahuleheküljed.
Suurepärane ka kinkeraamatuks.
Üllatuseks kaasneb raamatuga veel e-kursus praktiliste nippide ja videoklippidega. Palju naudinguid Sulle!”

29.01.2020 09:49 - bergeenia
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Avesta ja aarialaste iidsed saladused
10
2 hindajat

5. Avesta ja aarialaste iidsed saladused
Kai Tamm

Raamatus “Avesta ja aarialaste iidsed saladused“ vahendab Eesti ainus tegutsev Avesta praktik Kai Tamm, kes on neli aastat koostanud ajakirja Naised ülipopulaarset ja sõltuvust tekitavat Avesta kalendrit, meile lõpuks teadmised Avestale aluse pannud iidse õpetuse sügavamast olemusest. Need on tuhandete aastate vanused aaria rahvaste, meie tsivilisatsiooni loojate teadmised, mis pole olnud kättesaadavad pühendamatutele. See on õpetus, mis aitab õppida igaühel meist suhtlema oma jumaliku olemuse ja tegeliku minaga, aitab igal inimesel teha igapäevaseid valikuid hea ja kurja, valguse ja pimeduse jõudude vahel, olles sel moel tõukeks, et saavutada igaühe kõrgeim eesmärk – õppida arengu kaudu tundma oma hinge.


Lisas Marge-Elin Roose 25.10.2012
Pane hinne:
Gluteenivabad toidud
10
2 hindajat

6. Gluteenivabad toidud
Maire Vesingi

Paljud inimesed soovivad piirata nisujahu tarvitamist toidus või on haiguse tõttu sunnitud täiesti gluteenivabale dieedile. Kuidas aga valmistada gluteenita jahust selliseid lapsepõlves armsaks saanud küpsetisi nagu kaneelirullid, lihapirukad, sõõrikud või piparkoogid? Millega asendada nisujahu omletis ja pannkookides? Mis võiks olla gluteenivabalt toituja hommiku- ja lõunaeine ning mida võiks ta serveerida peolaual? Peale enam kui 70 retsepti on raamatus soovitusi, mil viisil uudseid gluteenivabu jahusid kasutada, neist tainast kokku segada ja kergitada. Toitudel on välja arvestatud ka energia- ja toitainesisaldus. Autor Maire Vesingi õpetab Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis tulevasi kokki. Raamatule on eessõna kirjutanud doktor Adik Levin ning Eesti Tsöliaakia Seltsi juhatuse liige Riin Jõgi. Tervise hoidmise toitude sarjas on varem ilmunud ka diabeetiku kokaraamat.


Lisas cantabile 27.02.2013
Pane hinne: