Kasulikud Androidi rakendused
Vaata ka: Kasulikud Eesti Androidi rakendused
Iga Androidiga nutitelefoni tootja on oma telefoniga kaasa pannud paljud head ja vajalikud appid ehk rakendused, et nutitelefoniga saaks pilti teha ja muusikat kuulata, e-kirju ja uudiseid lugeda ja Facebooki postitusi laikida. Helistada muidugi ka. Tegelikult saab nutitelefoniga ette võtta palju rohkem, aga ka eelnimetatud tegevuste jaoks on olemas väga mitmeid rakendusi, tihti algselt telefoniga kaasavaraks saadutest lihtsamaid ja mugavamaid.
Et lisada telefoni uusi Androidi rakendusi, ei pea kindlasti olema tehnikafriik või IT asjatundja. Uue rakenduse lisamine on lihtne, tavaliselt ka tasuta ja vajab vaid paari näpuliigutust, küsimus on pigem selles, millised on head Android rakendused ja kust neid leida?
Usaldusväärseim koht rakenduste installimiseks on Google Play Store
(varasema nimetusega Android Market) ning kuigi telefoni-vaates ei ole poel ka midagi viga, on väga mugav rakendusi lisada mitte telefonist, vaid arvutibrauserist. Suur ekraan on ikka suur ekraan, ning klikkides nuppu "Install", saadab Google valitud rakenduse koheselt valitud telefoni või tahvlisse.
Androidi rakendusi on tänase seisuga üle 2 miljoni, täpsemalt 2 597 809 *
On selge, et keegi ei suuda üksi neid läbi proovida ja katsetada.
Õnneks leiab netist palju teste, soovitusi ja paremusjärjestusi. NB! Tasub jälgida artiklite kuupäeva, paljud väidavad, et just neil on parimad ja must-have appid, mis peavad android-telefonis olema - kuid sageli juhtub, et alles eelmisel aastal taevani kiidetud rakendused on tänaseks juba aegunud. Vahepeal on lihtsalt tehtud juba tuhandeid uusi ja paremaid Androidi programme.
Kindlasti tasub enne ükskõik millise rakenduse installimist või uuendamist lugeda teiste poolt jäetud kommentaare - vahel juhtub, et varem normaalselt töötanud rakendus on viimase uuendusega muutunud aeglaseks, kaotanud suure osa oma funktsionaalsusest või käitub üldse kahtlaselt, vihased kommentaarid aitavad selliste vigaste uuenduste installimist vältida. Seda juhtub ka suurte ja nimekate rakendustega - näiteks Facebook...
Valdav enamus Androidi rakendusi on tasuta, 11.04.2019 seisuga 2 473 837 (95.2%)*. Tavaliselt näidatakse tasuta rakenduse puhul ekraani all või ülal ääres reklaame, mis rakenduse valmistajale raha teenivad. Mõnikord ilmuvad reklaamid ka üle ekraani ja võivad olla päris tüütud. On palju ka täiesti tasuta ja reklaamivabasid appe. Sel juhul on tavaliselt võimalik valmistaja tänamiseks/toetamiseks osta ka sama rakenduse tasuline versioon.
Sageli jagatakse tasuta rakenduse mõnevõrra kärbitud versiooni. Ostes tasulise ning reklaamivaba täisversiooni saab kasutada kõiki võimalusi või mängude puhul näiteks mängida kõiki tasemeid.
Google Play poest rakendusi ostes on 2 tundi aega proovimiseks - kui asi ei meeldi, saab ostu tühistada ja raha arvelt maha ei võeta.
Tasuliste rakenduste hindade kohta võib muide öelda, et Androidi rakendused on kõige odavamad, iOS rakendused maksavad mõnevõrra rohkem ja kõige kallimad on üldse Windows Phone rakendused.
Mõned kasulikud tasuta Androidi rakendused, mis teevad telefoniomaniku elu lihtsamaks ja kindlasti tasuvad järele proovimist:
1. AirDroid
AirDroid on rakendus, mille abil saad tavalisest arvutist oma telefoni sisse - vaadata ja liigutada faile, näha pilte, kontakte, kõnelogisid jne. Seda ilma juhtmeta. Saad ka telefoni lisada näiteks muusikat, helinaid, taustapilte, saata sõnumeid ja teha veel väga palju asju. Väga lihtne, väga kasulik.
Kui sul on vaja, et kalendri tegemised oleks telefoni avades kogu aeg silma ees, siis see on parem ja ülevaatlikum kalendriwidget kui originaalne Androidi kalender. Süngib Facebooki, arvuti ja Google kalendriga. Näeb viisakas välja ja widgeti välimust saab väga paindlikult muuta, fontidest-värvidest ja tekstisuurustest kuni kalendrisündmuste kuvamise detailideni. Ja lihtne on tõesti, nagu ka nimi väidab.
3. Sidebar Lite
Sidebar on ekraani serva taga peidus olev paneel, kuhu saab omal valikul sagedamini vajaminevaid rakendusi lisada ning mida saab näpuviipega ette libistada ükskõik millise rakenduse peale - see on mugav võimalus käivitada mingi rakendus kiiresti kahe näpuliigutusega ilma parajasti töötavat rakendust sulgemata. Näiteks foto- või videokaamera käivitamine, taskulambi või wifi sisse-väljalülitamine jne. Võimalusi on palju ja mis peamine - saad ise valida, mis just sinu jaoks oluline on.
Sidebar töötab kenasti ka Youtube videot vaadates ja näiteks ka mängudes, kus tavaline Androidi Notifications teavituste paneel ülevalt äärest ei ilmu.
Sidebar Lite on tasuta ja igapäevaseks kasutamiseks täiesti piisav, ribale saab lisada kuni 8 rakendust. Sidebar Pro maksab 1,46€ ja annab juurde mõned muutmisvõimalused - ikoonide suurused, läbipaistvus, Sidebari asukoht jms. Aga nagu öeldud - ka tasuta versioon on täiesti töötav ja piisava funktsionaalsusega.
Iga telefonitootja püüab Androidiga telefoni väljanägemist omanäoliseks muuta - Samsungil on selleks TouchWiz, HTC-l Sense jne. Kui tahad muuta rohkemat kui ikoonide pilte ja ekraani taustapilti, siis pead aga kasutama mingit teist launcher'it.
Milleks ja mida muuta?
Kaasaegsele suurele ekraanile võib vabalt kõrvuti mahutada ka rohkem kui 4 ikooni. Launcher lubab näiteks teha maksimaalselt 10 rida ja 10 veergu.
Ka ekraani alumises ääres asuv kiirvalikute riba ehk Dock mahutab kuni 7 ikooni ja neid ribasid saab teha kuni 5tk. Ekraane lubab Nova Launcher teha kuni 9, kuid nii paljudelt ekraanidelt läheb vajaliku rakenduse üles leidmine juba keeruliseks. Hoopis mõtekam on hoida ekraanide hulk väike ning rakendused kataloogidesse grupeerida. Muuta saab nii nende gruppide kui ka kõikide rakenduste ikoonide nimesid ning ka rakenduste ikoone. Lisavõimalusi on veel palju. Sarnaseid launchereid on mitmeid, aga Nova on üks parimaid.
4. Themer
Kui soovid oma Android telefoni avaekraani veel enam isikupärasemaks muuta, siis võid standardsete ikooniridade asemel hoopis midagi muud proovida. Rakendus nimega Themer pakub päris palju huvitavaid teemasid, näiteks võib telefon välja näha hoopis selline:
Themer ise on tasuta ja ka kõik teemad on tasuta, vaheta kasvõi iga päev telefoni nägu uue ja huvitavama vastu.
Imselt kõige seadistatavam klaviatuur üldse - muuta saad kõike: tausta ja nuppude värve, nuppude suurust ja kuju, nupuridade arvu jms. Svaipimine toimib hästi ja olemas on ka täiesti pädev eestikeelne sõnaennustus.Tasuta ja reklaamivaba.
Veebibrauserid
Androidiga telefoni rakenduste nimekirjas olev "Internet" ehk tavaline Androidi brauser ajab üldjuhul asja ära. Veebi saab sirvida, mitme akna tugi on olemas, samuti järjehoidjad (bookmarks) ja tekstiotsing.
Kuid kas siis veebibrauserilt saab ka midagi enamat tahta? Oo jaa.
1. Chrome
Kui su telefonis on puhas Android versiooninumbriga 4.1 või uuem, siis on Chrome juba sinu tavabrauseriks, muidu saad aga ise Chrome installida ja vajadusel seada ka vaikebrauseriks.
Kui kasutad ka arvutis Google Chrome brauserit, siis telefoni Chrome näitab arvuti Chrome järjehoidjaid ning ka parajasti avatud tab'ide veebiaadresse. Nii on väga lihtne mingit arvutis avatud veebilehe lugemist hiljem telefoniga jätkata. Ka arvutis sisestatud ja salvestatud paroolid on automaatselt telefonis olemas - väga mugav.
Kiire ja mugav veebibrauser, mis kasutab väga nutikalt ära nutitelefonile iseloomulikku eripära - puuteekraani. Näpuga ekraanile veetavad kujundid - gesture'd ehk žestid aitavad lehel liikuda, näiteks lehekülje lõppu kerimiseks tuleb näpuga ekraanil teha V, üles kerimiseks ^ ja asendavad menüüderägastikust vajaliku järjehoidja otsimist, näiteks G avab Google otsingu, F aga facebooki lehe. Mõned žestid on ette valmis tehtud, kuid ka neid saab muuta ja žestide mõte ongi selles, et kasutaja ise otsustab, millise sümboliga midagi tähistada.
Dolphin Browser on kõige populaarsem mobiilibrauser Androidile ja alates 2011. aastast on Dolphin saadaval ka iOS seadmetele (iPhone, iPod Touch ja iPad).
Nagu juba nimigi ütleb, on tegemist ühe flash'i toega veebisirvijaga.
Flash on peamiselt animatsioonides ja mängudes kasutatav platvorm, mis tavaarvutites on väga levinud, kuid telefonides ja tahvlites üsna tõrjutud. Põhjuseks on flash'i suur energiatarve. Telefonid ja tahvlid suudavad küll flash-animatsiooni probleemideta ette mängida, kuid protsessori koormus on suur ja tänu sellele aku kestab vähe. Sellepärast harilikult mobiilibrauseritel flash'i tuge ei ole.
Ehkki probleem ei ole uus, leidub palju veebilehti, mis näitavad videot endiselt flash-formaadis. Kui on soov neid telefoniga vaadata, siis tulebki appi FlashFox. Üheks heaks näiteks on kõik Eesti telekanalid, täpsemalt saadete järelvaatamine. Loe siit lähemalt, kuidas Androidiga Eesti telekanaleid vaadata
Nagu öeldud, vajab flash palju ressurssi, telefon läheb kuumaks ja aku kulub kiiresti. Flash'i toega brauserit ei tasu tavalise asemel kasutama hakata, kuna paljud reklaamid on samuti flash-animatsioonid ja aku kestab nii veelgi vähem kui tavaliselt.
Uudised ja ajaviide
reddit on teadupärast see koht, kust internet algab. Tsenseerimata ja kõigile avatud keskkonnas sõelutakse väärt lood miljonite lugejate häälte abil muu müra seest välja ning lugeda saab lisaks niisama naljapiltidele ka palju huvitavat, millest tavameedia (veel) ei räägi. Kuid ka kõik kohalikus meedias avaldatud "killud välismaalt" on reddit-ist juba nädal või paar tagasi läbi käinud.
reddit is fun on mugav ja asjalik uudisterakendus, millega saad ka telefoni ekraani kaudu elul ja sündmustel silma peal hoida.
2. Imgur
Mugav ja lihtne pildi üleslaadimise keskkond. Kui sul on pilt, mida tahad teistega jagada, siis kahe näpuvajutusega on see sinu telefoni galeriist maailmale vaatamiseks üles pandud. Isegi kasutajaks ei ole vaja registreeruda, kui ei taha.
Eestis ajab muide sama rida upload.ee, kuid täna ainult arvuti vahendusel - nendel veel rakendust ei ole.
Muusika ja podcast
1. TuneIn Radio
Kiire ja ilus tasuta netiraadio üle 100 000 kanaliga. Plussid tulevad ka selle eest, et esindatud on ka Eesti raadiokanalid, "Local Radio" valiku all on neid lausa 23.
Lisaks raadiokanalitele on saadaval ka päris muljetavaldav valik podcaste, umbes 2 miljonit. Kuku Digitundi sealt küll ei leia, kuid inglisekeelseid on tuhandeid.
Tasulises TuneIn Radio Pro versioonis (hind 0,70€) on lisatud salvestusnupp.
2. Listen on Repeat for Youtube
Androidi rakendus vanast heast veebiteenusest listenonrepeat.com
Kui mingi lugu hakkab hullult meeldima, siis Listen on Repeat hoolitseb selle eest, et see lugu katkematult ja vahetpidamata järjest kordab ja kordab ja kordab.
3. Soundhound
Kui sa tahad teada, mis raadiost kostva loo või laulja nimi on või oled eriti musikaalne ja oskad viisijuppi vilistada, siis SoundHound tunneb sekundi kuni paari jooksul loo ära, näitab loo esitajat ja nime, lisaks Youtube video linke, laulusõnu jne. Muusikaõpetuse tunnis kahjuks SoundHoundist palju kasu ei ole, sest teadmised klassikalisest muusikast on nõrgad. Aga kui leiad sahtlist vana CD mp3-dega, mille nimeks on Artist 01- Track 01, siis asendamatu abimees - kui just ei ole tegemist eesti poplugudega, sest SoundHound näitab originaalesitaja nime.
Aku säästmine
1. Estar
Rakendus, mis jälgib teiste rakenduste käitumist ja energiakulu. Umbes päeva või paari pärast pärast installimist näitab kõige vooluaplamaid rakendusi ja laseb neid ka sulgeda.
2. Snapdragon™ BatteryGuru (Beta)
Intelligentne akusäästja SnapDragon protsessoriga telefonidele. Intelligentne selles mõttes, et BatteryGuru ei vaja kasutajapoolset seadistamist, vaid 2-5 päeva pikkust "iseõppimisperioodi", kus jälgib, kuidas rakendused akut kulutavad. Aku kokkuhoid toimub põhiliselt võrguühenduse piiramise arvelt, näiteks ei luba suvalistel rakendustel pidevalt võrgu kaudu suhelda, vaid iga teatud ajavahemiku tagant. Kontolli, kas su telefonis on SnapDragon protsessor ja proovi järele!
Failide jagamine
1. Dropbox
2. Google Drive
Dropbox ja Google Drive on pilveteenused - kasutaja saab tasuta kettaruumi failide hoidmiseks. Kasutades sellist pilveteenust ei ole vaja enam faile igaks juhuks e-postiga iseendale saata, vaid kõigile failidele pääseb mugavalt ligi igast internetiühendusega arvutist. Näiteks tehes mobiiliga pilti, ilmub see mõne sekundi pärast arvutisse vastavasse kataloogi - ei ole vaja USB-kaablit piltide "sisse tõmbamiseks" ega fotode saatmisega e-posti risustada. Mõlemal teenusel on ka nö. avalik kaust, kui on vaja faile või pilte teistega jagada.
Google Drive plussiks just fotode üleslaadimisel on automaatne pildiparandus, mis toimib üllatavalt hästi. Lisaks kontrasti paikasättimisele ja punasilmade eemaldamisele oskab see ka päris ootamatult üllatada, näiteks lumise taustaga pildile võib peale tekkida liikuv lumesaju efekt jms. Originaalne foto jääb loomulikult samuti alles.
Mugavusrakendused
1. Shush!
Shush! on üks väga nutikas rakendus. Vahel ikka juhtub, et telefon tuleb vaikseks panna, näiteks kinos, koolis, koosolekul. Shush! küsib alati, kui sa telefoni helina valjuse vaikseks paned, kui kauaks sa sooviksid telefoni vaikseks jätta. Aega saab määrata veerand tunni täpsusega ja aja määramine käib ülimugavalt ühe näpuliigutusega suurel kellaringil. Võid muidugi ka aja määramata jätta.
2. Let Me Sleep
Kui sulle meeldib öösel rahulikult magada ja juhusliku telefonihelina peale mitte ärgata, siis Let Me Sleep sätib helinavaljuse ise igal õhtul vaikseks ja hommikul tagasi valjuks.
Kellaaegasid ja nädalapäevi saab väga paindlikult määrata, näiteks võib teha 2 vaikset režiimi, esmaspäevast reedeni 22-8 ja nädalavahetustel 01-12, või siis kasvõi määrata iga päeva jaoks eraldi kellaajad, näiteks loengute ajaks vibreerima või iganädalase koosoleku ajaks vaikseks. Kasutada on tõesti väga lihtne.
Sarnaseid rakendusi on muidugi mitmeid, näiteks Ring Scheduler kombineerib nii eelpool nimetatud helinavaljuse taastamise kui vaiksete režiimide määramise, lisaks saab tekitada ka nn. blacklisti telefoninumbritest, mille peale telefon kunagi helisema ei hakkagi. Tasuta versioonil tuleb telefoninumbrid kirjutada käsitsi, otse kontaktidest numbri valimiseks tuleb välja käia 1.99$ ja osta Pro versioon.
3. Bright Day
Rakendus, millega saab ekraani ereduse määrata kellaajaliselt, sõltumata telefoni heledusandurist, mis on teinekord aeglane või ebapädev. Ei taha ju, et telefon keset ööd täie eredusega silma säraks. Eestimaa talve puhul võib vabalt seada max heleduse ajaks kella 12-15. Suvel võib seda siis sujuvalt muuta 05-23.
Muud kasulikud rakendused
Wifi Analyzer näitab kõiki läheduses levivaid wifi-võrke ja on abiks vähim koormatud kanali valimisel.
Elades suures kortermajas teeb kodune wifivõrk mõnikord kummalisi trikke, ühendus on aeglane või katkeb aeg-ajalt. See pole ka mingi ime, arvestades seda, et igas korteris on oma wifi-ruuter, mille levi ulatub läbi seinte ka naaberkorteritesse. Tihti juhtub, et kõrvalkorterite ruuterid kasutavad sama kanalit - tõenäosus on suur, sest kanaleid on kokku vaid 13, loe lähemalt Wikipediast
Nagu nimigi ütleb, salvestab see rakendus sinu telefonikõned. See on kasulik näiteks halva mälu puhul, kui on vaja hiljem telefonis räägitu üle kontrollida. Salvestised on kättesaadavad ajalises järjestuses, kus on näha kontakti nimi, telefoninumber, kuupäev ja kellaaeg. Pro-versioon (3,87€) lisab peale kõne lõppu valiku, kas kõne salvestis jätta alles või mitte - tasuta versiooni puhul tuleb telefoni mälu säästmiseks mittevajalik kõne käsitsi ära kustutada, valida on ka automaatne kustutamine 2 päeva, nädala või 2 nädala pärast.
Rakenduse loojad on hoiatanud, et erinevatel telefonimudelitel võib salvestuse kvaliteet olla erinev ja seetõttu tuleks katsetada erinevaid salvestusviise - otse telefonist, mikrofoni kaudu jne. Samuti ei toimi salvestamine juhtmega peakomplekti ega bluetooth hands-freed kasutades.
3. Fing
See rakendus näitab kõigi telefoniga samasse sisevõrku ühendatud seadmete IP-aadresse ja nimesid. Samanimelise arvutiprogrammi Androidile tehtud rakendus, hästi lihtne ja mugav.
Ametlikule Google Play Store'le on ka palju alternatiive, kus Androidi mänge ja rakendusi pakutakse. Veidi põhjalikumaid tutvustusi iga rakenduse kohta leiad näiteks siit: http://www.appbrain.com.
Väljaspoolt Google Play Store keskkonda rakenduste laadimisel tuleks aga olla topelt ettevaatlik, sest pahavara varjab end teinekord mingi pealtnäha kahjutu mängu, "interneti kiirendi", paljaste naiste piltide vms taha. Kindlaim koht Androidi programmide tõmbamiseks on siiski Google Play Store.
Rohkem infot Androidi viiruste kohta saad siit: http://bit.ly/wPgdft
* Android rakenduste statistika: AppBrain
Märkasid viga või soovid täiendada? Kommenteeri või saada meile kiri!
04.11.2011 00:04 Nimetu
Miks Eesti asju pole ühtegi nimetatud, parkimine vms? Muidu ok nimekiri, see wifi-analyser oli abiks hehe!22.11.2011 23:49 ekke
File Expert on palju enamat kui lihtsalt failide jagaja võrgus. Ma ütleks et parim file manager Androidile üldse.30.11.2011 11:15 senka
Siri Androidi moodi: Speaktoit Assistanthttp://market.android.com/details?id=com.speaktoit.assistant
07.02.2012 20:27 Nimetu
Number Game - Mõnus ja asjalik nuputamise mäng, millega Eesti poisid turgu vallutavad:https://market.android.com/details?id=com.aplefly.numbergame&feature=top-free#?t=W251bGwsMSwyLDIwNSwiY29tLmFwbGVmbHkubnVtYmVyZ2FtZSJd
26.02.2012 16:46 Zombie
Sattusin täna sellise kummalise Androidi rakenduse otsa nagu Android Speaker Cleaner:https://market.android.com/details?id=com.ninesixapps.speakercleaner
Käima pannes telefon hakkab pinisema ja vibreerima, mis peaks siis telefoni kõlarist sinna kogunenud tolmu välja väristama. Kas sellest ka reaalselt mingit kasu on, ei oska ütelda, aga kummaline on küll.
Natuke kahtlane õigus on see Full Internet Access..
26.02.2012 21:44 Ahmaitia
Eesti asjad on eraldi nimekirjas: http://www.arvustus.com/eesti-androidi-rakendused12.05.2012 00:30 Firestar
Kellel on Samsung Smart TV ja pult kipub aegajalt ära kaduma, siis Samsung Remote nimeline rakendus on abiks: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.remoteTVLisaks sellele saab Android telefonist ka oma Samsung Smart TV pilti vaadata Smasung Smart View rakendusega: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.smartview
NB! Smart View ei tööta ICS-iga.
21.11.2012 10:56 Nimetu
Tere! Küsimus selle Call Recorderi kohta: kas salaja salvestamine ei ole mitte kriminaalne ja keelatud seadusega?21.11.2012 14:53 raitz
Tegelikult mitte - iseenda telefonikõnet võid salvestada. Siin on vastav Riigikohtu otsus: https://www.riigiteataja.ee/akt/1316744529.08.2013 15:50 Nimetu
to firestarKellel on Elioni digitv saab kanaleid vahetada selle rakendusega:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.fm.minutv
Päris hea rakendus, ise oled kuskil kodust ära, ning vahetad kanaleid ;))))
13.12.2019 17:25 Nimetu
Vestlusi saab põnevamaks muuta klippidega eesti filmiklassikast: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.klipid.klipidKuum teema
Viimati lisatud
-
6.58 hindajat
Padise Kastell
Lisas sonicPRO25.07.2020PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud. -
6.510 hindajat
POMO Restorante
Lisas sonicPRO17.02.2020PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud. -
103 hindajat
Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi.
Merit RajuLisas bergeenia 29.01.2020
Nõuanded ja soovitused
- Arvustus.com TV
- Kinginimekiri
- Nohu ja köha vastu aitab inhalaator, nebulisaator
- Kuidas valida rehve? Millised rehvid osta?
- Millist e-lugerit osta?
- Kuidas valida telerit? Millist telekat osta?
- Kuidas valida monitori?
- Kuidas valida telefoni? Millist telefoni osta?
- Kuidas valida sülearvutit?
- Kuidas valida tahvelarvutit?
- Kuidas valida printerit?
- Kuidas valida digikaamerat?
- Kuidas valida objektiivi?
- Kuidas valida kõrvaklappe?
- Millist peegelkaamerat osta?
- Millist pesumasinat osta?
- Kuidas valida robottolmuimejat? Millist robottolmuimejat osta?
- Millist autot osta? Autovaliku lihtsustaja aitab!
- Elektriline hambahari
- Kasulikud Androidi rakendused
- Kasulikud Eesti Androidi rakendused
- Eesti TV ja Android - kuidas Androidiga Eesti telekanaleid vaadata
- Kuidas mängida Ingressi? Mänguõpetus ja nipid
- iPhone ja iPad rakendused
- Eesti iPhone appid, iPad rakendused
- Apple TV kasutamine
- Millist madratsit osta?
- Milline väline kõvaketas osta?
- Mida osta beebile?
- Parimad Mac programmid
- Kuidas valida dokumendihaldust?
- Milline kohvimasin osta?
- Kuidas valida kitarrikeeli?
Sisuturundus
- Kas mobiilne internet jätab desktop arvutite kasutamise ajalukku?
- Milline televiisor sobib Sinu koju?
- Milline Apple arvuti valida – kas Macbook Pro või Air?
- Miks on oluline kanda tööriideid ja kuidas neid hooldada?
- Kuidas kujundada vannituba kaunilt?
- Nutikad nõuanded, kuidas valida ja hooldada kodumasinaid
- Millist tüüpi pesumasin täidab sinu pere vajadused?