Laste liikluspark
9.0
2 hindajat

1. Laste liikluspark
http://www.lasteliikluspark.ee

Liiklusteemaline teemapark Tallinnas, Peterburi tee 38.
Telefon: 5621 9888, 501 3783
E-post: liikluspark@gmail.com

Erinevate elektriautode teemapark lastele vanuses 3-9 a. (max 40kg). Mööda maha märgitud teid saavad lapsed elektriautodega sõita ringi nagu päris liikluses. Olemas on reguleerimata ja reguleeritud ülekäigurajad, valgusfoorid, ringtee, bensiinijaam, tunnel, maja ja pesula. Samuti saab jalakäija liikuda läbi kogu pargi. Kõikjal on abimeesteks liiklusmärgid, mis suunavad ja õpetavad lapsi õigesti liiklema. Olemas on ka väike piiratud alaga mängunurk kõige pisematele pisipõnnidele.


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
01.04.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Laste liikluspark on eelkõige mõeldud sünnipäevade pidamiseks ja on üldse kohutavalt populaarne, tavaliselt 1-2 kuud ette broneeritud. Ja kodulehelt reegleid lugedes jääb mulje, et üksiküritajal sinna asja ei ole.
Aga.
Tegelikult tasub helistada ja küsida, sest 2 sünnipäeva vahel 16:30-18:00 on võimalik tund-poolteist täitsa inimtühjas liikluspargis sõita, see on üsna piisav aeg ja 14€/h per laps rohkem ei kannata ka. Üle 2 lapsega peredele on hinnasoodustus üksiksõidul 35%, nii et hei, naabrilapsed kaasa :P
Sõidukeid on igale maitsele, vanusele ja tasemele, kokku üle 20. Tsiklid, sportautod, klassikud, 4x4, mida iganes. Autodel saab valida 2 kiirust, et väiksemad kartma ei hakkaks ja suurematel igav ei hakkaks. Autod on erinevatelt tootjatelt, nii et hea võimalus ka enne proovisõitu teha, kui akuauto ost plaanis. Põrand on muidugi suhteliselt libe seal, nii et muruga võrrelda on raske, aga mingi pildi ikka saab.


Kõige kiirem auto:
Väike aga väle


Kõige edevam (LEDid, raadio):
Uhke ja edev


Kõige lihtsam juhtida:
Lihtne nagu jalgratas


Ja huvitav on see, et kiirendus ei olegi kõige tähtsam, väga huvitav on ka foori taga rohelise tule ootamine, eriti veel tunnelis. Tankimine teeb palju rõõmu, samuti pesula. Täitsa saan aru, miks nii popp koht.

Ainuke miinus, mis pähe tuleb, et kaardiga ei saa maksta. Muidu kõik tore.”

01.04.2016 01:36 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Lottemaa
8.0
8 hindajat

2. Lottemaa
http://lottemaa.ee

Lotte-teemaline teemapark kogu perele.
Lottemaa on kaunis rannametsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte filmidest, muusikalidest ja raamatutest. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanikega ning saad nendega koos mängida ja leiutada. Lottemaal ootavad avastamist üle saja atraktsiooni, temaatilised majad, meeldivad toiduelamused, suveniiripoed ja supelrand. Avastamist, leiutamist ja pööraselt huvitavaid seiklusi jätkub terveks päevaks kogu perele. Asukoht Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
30.06.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Lottemaal on sel aastal leiutatud palju uusi asju, mida saab vändata või pumbata või kuhu saab niisama sisse või peale ronida.

Oma maja on saanud kärbes Jaak ja tema maja ees on nööridele riputatud potid-pannid, mida saab kulbiga taguda. Tehniliselt lihtne ja oi kui lõbus eks, aga kodus erinevatel põhjustel ebareaalne. 12:30 Kärategemise õpituba koos kärbes Jaaguga on programmis kirjas.

Kärategemise õpituba koos kärbes Jaaguga

Doktor Ave on saanud endale uhke jääpurikate kasvuhoone.

Dr. Ave jääpurikate kasvuhoone

Näitlejad on omavahel tegelasi ka vahetanud ja näieks rebased Giovanni ja Julia on hästi aktiivsed ja igal pool kuulda ja näha, varem olid tagasihoidlikud ja hoidsid rohkem oma majja.

Söögikohas on see uut moodi et kõik telliimise aknad kinni pandud ja tellimine käib nüüd lauast. See on hea mõte, sest ei pea enam sabas seisma ja pole enam sellist võimalust, et toidud tellitud, aga vaba lauda ei leiagi ja üldse on külastaja jaoks segadust vähem. Samas teenindus väga kiire ei olnud, päris kõvasti tuli kätega vehkida, et tellimust esitada (menüüd olid juba laua peal). Toit tuli samas kiiresti ja oli hea.

Lottemaa pitsa

Rännukoer Klausi jutuplatsil on nüüd suur kolmekorruseline laev "Romantika". Originaalne "Romantika" rannas on ka alles, aga on tõstetud üles kalda peale Reiuranna kohviku juurde ja on saanud ka uue teki. Üldse on kogu Reiuranna kohvik ümber tehtud ja liigutatud natukene Leiutajateküla poole, sest meri on jälle tüki kallast ära viinud.

Lottemaa, Reiuranna kohvik

Lottemaa rakendusest enam soodushinnaga pileteid ei saa, aga 15€ eest saab pileteid osta Mustamäelt Lotte kohvikust. Kohapeal on hind 17€ (kuni 2a laps tasuta). Parkimine on endiselt 2€ ja rong 1€. Ja vagun läheb endiselt pead valutama ajavat diislitossu täis.”

12.07.2016 23:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Otepää Seikluspark
8.0
2 hindajat

3. Otepää Seikluspark
http://www.seikluspark.ee/

Otepää Seikluspark on 10 aastat tegutsenud turismiettevõte. Uudsed, seikluslikud ja elamusterohked vabaajaveetmisvõimalused, mis pakuvad huvi kõigile – lastele, täiskasvanutele, peredele, firmadele, klubidele, sõpruskondadele.


Lisas PaulaLaht 25.09.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Seikluspargis on piisavalt radu erineva raskusastmega igas vanuses ja kehalise ettevalmistusega inimestele. Lisaks pika sõidu võimalus vaateplatvormilt, tõesti ilus vaade. Katapult oli äge, aga arvestada tuleb, et kaalupiirang on seal ning mistahes kaalukategoorias inimesel tasuks väga tähelepanelikult instruktorit kuulata, kui ta õige kehaasendi kohta räägib. Ja siis ka teha täpselt nii, nagu ta õpetas. Siis on suurem võimalus, et peale katapulteerimist kõik selgroolülid on ikka ilusti oma kohal.
10/10 ei pane, sest peale kahetunnist ringimüttamist oleks kohapeal süüa tahtnud, aga polnud söögikohta sealsamas, näri kasvõi muru näljast. Võib-olla on nüüdseks asi muutunud. Aga muus mõttes igati pro seikluspark!”

25.09.2015 12:12 - PaulaLaht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0