Alfashop.ee nutiseadmete ja elektroonika e-pood
6.9
7 hindajat

1. Alfashop.ee nutiseadmete ja elektroonika e-pood
http://alfashop.ee

Alfashop ei ole lihtsalt järjekordne elektroonika e­pood. Tee oma uue elektroonikatoote valik kiirelt ja lihtsalt ning saada vähemalt 1% ostudelt kontole ja garanteeritud tasuta saatmise!


Lisas Sergei Tjurin 29.01.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Ostsin endale siit ühe peegelkaamera ja kokkuvõttes olen igati rahul. Toodi seda kiiresti ja tasuta koju.”

16.05.2016 11:54 - Jkate
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
E-pood Reset.ee
5.5
20 hindajat

2. E-pood Reset.ee
reset.ee

Kelmid, petavad kergeusklikelt intressita laene välja


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.11.2019
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (11)

“Nagu väga paljudel teistel, on ka minul nendega halb kogemus. Kaks päeva peale kauba tellimist ja selle eest tasumist tuli kiri, et kaup on teele pandus. Kui kaup nädala pärast kohale ei olnud jõudnud, hakkasin uurima, kuhu jääb. Ja siis hakkasid tulema lubadused ja tähtajad. Mingil hetkel keeldusin ja soovisin raha tagasi. Selle peale üritati veelkord uue tähtaja-lubadusega. Keeldusin. Siis lubati 10 tööpäeva jooksul raha tagasi. Ma vaidlustasin nii pika ooteaja. Selle peale ei vastatud. Siis ähvardasin Tarbijakaitseametisse avalduse tegemisega ja ka sellele ei vastatud. Nüüd avaldus tehtud ja menetlusse võetud, ootan huviga kaupleja vastust ametile.”

08.02.2020 13:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Euronics
5.0
7 hindajat

3. Euronics
http://www.euronics.ee

Tehnikapoodide kett ja e-pood.


Lisas Christiano 20.03.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Ei oska toodet hinnata, sest polegi seda kätte saanud.
Väga imelik on minu meelest problemide lahendamise viis. Kui laos ei ole, siis pole ju mõttet muretseda - las klient ise muretseb. Ootasin tellitud Whirpool-i nõudepesumasinat kaks kuud, vahete vahel endast meelde tuletades, kuid vastuseks kuulsin vaid "vabandage, ei ole see veel meie lattu tulnud". Lõppude lõpuks selgus, et ei tulegi ning asemele pakutud tooded olid valitud absoluutselt formaalselt. Ise võtsin ühenduse Whirpool-i esindusega kust 15 minutiga sain vastuse, et tegelikult seda toodet, mida ma tellisin, enam ei ole, kuid on ka nende laos olemas väga sarnane mudel. Pöördusin Euronicsile küsimusega, kas saavad seda pakkuda ja mis hinnaga, kuid vastuseks oli "ei saa". Sellest on ainuke järjeldus, et keegi ei viitsi üldse tegelda, kui on mingi erakorraline olukord tekkinud. Samuti ootas mind ees ka raha tagastamisega seotud ebameeldiv üllatus: "esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14ne kpv jooksul". !!!
Nii et, olen ma väga pettunud sellise suhtumisega.
Kaks punkti panen vaid viisakuse pärast. Kuid lõppkokkuvõttes pole vahet, kas viisakalt sind saadetakse pikalt või mitte.”

02.03.2018 09:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
1a.ee
4.9
15 hindajat

4. 1a.ee
http://www.1a.ee/

Veebipood.


Lisas Christiano 05.01.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Tellimus venis ja jõudis kohale kuu hiljem. 1a.ee vastutust ei võtnud, 100% ostja vastutus. Suvel pöördub kõik pea peale, ei mingeid reise, tuleb kodus istuda ja oodata. Ei ole turvaline. 1a.ee ei võta asja tagasi kui praak, isegi kui tehnika integreeritud. Klienditeenindus kui babade mokalaat. Hoidke eemale!”

15.10.2019 12:35 - Alec
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
RDE.EE
4.7
39 hindajat

5. RDE.EE
http://www.rde.ee

Elektroonika ja kodukaupade e-pood. 


Lisas PaulaLaht 30.09.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (19)

“Ostsin hea hinnaga võimsa mänguriarvuti. Sain kampaania raames 6 kuud 0%-st järelmaksu ka. Tellisin enne kell 14 (mis on nende cut-off, et samal päeval alustada tellimusega). Umbes 24 tunni pärast oli arvuti DPD kulleriga Riiast kohal! Tellimine oli lihtne ja kaup korras. Selle tellimusega jäin väga rahule.
Keda huvitab arvuti mudel:
RD Pro Gaming i5-9400F 16GB 1TB+256SSD RTX2060 W10Pro
Ja maksis 1059.99 €”

24.12.2019 02:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Photopoint
4.3
7 hindajat

6. Photopoint
http://www.photopoint.ee

Tehnikakauplused üle eesti. Tasuta infotelefon: 800 368


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
26.12.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“ebareaalne. Lähen kohapeale mitte poodi vaid kontorisse. Seal tööl siis mingi eit noorem , ju ehk oli uus töötaja sest see ei saanud ööd ega mytsi aru ja teine töötaja pidi aegajalt aitama. Yhesõnaga seal PHOTOPOINTI KONTORIS tellisime töötajaga koos mulle iphone 11. Öeldi kuna seda eestis ei ole siis tellitakse see eestisse et tarneaeg on 14 päeva MAX. Nii … siis hakkan lõpuks muret tundma peale 10 päeva et kus on mu telefon sest sissemakse sai ka sellele tehtud. Võetakse telefon vastu kui helistasin sinna, öeldakse et ei tea ei saa aru , saatke palun meil meile. Saatsin meili. Keegi ei vasta. Helistan uuesti päev hiljem ja siis ytleb et telnr pole kasutusel?!NAGU WOOOOOOOT ?! mistoimub. Helistasin teise numbri pealt neile , võeti vastu paluti saata meil jälle. saatsin meili ja nende kodulehe kaudu Chatiga saatsin ka sõnumi sama sisuga kus viibib telo?! Lõpuks sain vastuse. Vägaväga ebameeldiv kogemus. Nimelt vastus tuli selline et seda telefoni seda toodet ei olegi tellitud kusagilt kuna laotöötaja ei ole märkinud seda toodet läbimyyduks. No oleks ikka varem võinud teada seda ja myyad uurida jne … või milleks nad tööd teevad? Ja väga ebaviisakad ja ebaprofessionaalid töötajad.
EI SOOVITA KELLELEGI !”

28.02.2020 16:19 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0