Alfashop.ee nutiseadmete ja elektroonika e-pood
7.8
6 hindajat

1. Alfashop.ee nutiseadmete ja elektroonika e-pood
http://alfashop.ee

Alfashop ei ole lihtsalt järjekordne elektroonika e­pood. Tee oma uue elektroonikatoote valik kiirelt ja lihtsalt ning saada vähemalt 1% ostudelt kontole ja garanteeritud tasuta saatmise!


Lisas Sergei Tjurin 29.01.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Ostsin endale siit ühe peegelkaamera ja kokkuvõttes olen igati rahul. Toodi seda kiiresti ja tasuta koju.”

16.05.2016 11:54 - Jkate
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Hansapost
6.5
2 hindajat

2. Hansapost
www.hansapost.ee/

Hansapost on netikaubamaja kogu perele! Ettevõte tegutseb juba aastast 1997 ja saavutas kiiresti tuntuse enda laia tootevaliku ning heade hindade poolest. Hansapost on suur e-pood, mille tootevalik on niivõrd lai, et sealt leiab vajaliku nii iluprotseduurideks kui ka aiatööde tegemiseks. Toote kategooriad sisaldavad parimaid pakkumisi erinevatelt brändidelt.


Lisas Raido Tamar 18.03.2019
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“E-poodidest ostlemine on muutunud üha populaarsemaks, sest see on kiire ja lihtne. Küllaga ei ole kõik e-poed mugavad kasutamiseks. Hansapostis on väga hea tootevalik ja kogu kaup on lihtsalt e-poes leitav. Tootekategooriad on loogilised ning võimaldavad filtreerida tooteid erinevate filtrite põhjal nagu näiteks hind, bränd, suurus jne.

Hansaposti e-poest poodlemine on turvaline. Netikaubamajale on omastatud turvalise ostukoha märgis, mis näitab, et kõiki kliendi õigusi arvestatakse ning võimalik on ka kauba tagastamine 14 päeva jooksul.

Kui toodete kohta tekib lisaküsimusi, siis on olemas ka võimalus võtta ühendust klienditoega - väga hea ja sõbralik teenindus. Soovitan Hansaposti, sest see on turvaline ja mugav ostukeskkond.”

18.03.2019 12:12 - Raido Tamar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Photopoint
5.4
5 hindajat

3. Photopoint
http://www.photopoint.ee

Tehnikakauplused üle eesti. Tasuta infotelefon: 800 368


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
26.12.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Selle kauplusega on mul segased tunded. Poes on valik ja väljapanek hea, aga teenindus üsna kohutav. Mõni üksik on viisakas, enamus on raudselt maha maganud teeninduse ABC tunnid ning on isiksustena lihtsalt ebameeldivad. Onlines on aga asi hea. Uus veeb on ilus ja funktsionaalne ning kokkupuude Helpdeskiga suurepärane. Katsun siis füüsilistest poodidest eemale hoida ja tellida kõike veebi kaudu.”

26.12.2014 13:43 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Euronics
5.0
7 hindajat

4. Euronics
http://www.euronics.ee

Tehnikapoodide kett ja e-pood.


Lisas Christiano 20.03.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Ei oska toodet hinnata, sest polegi seda kätte saanud.
Väga imelik on minu meelest problemide lahendamise viis. Kui laos ei ole, siis pole ju mõttet muretseda - las klient ise muretseb. Ootasin tellitud Whirpool-i nõudepesumasinat kaks kuud, vahete vahel endast meelde tuletades, kuid vastuseks kuulsin vaid "vabandage, ei ole see veel meie lattu tulnud". Lõppude lõpuks selgus, et ei tulegi ning asemele pakutud tooded olid valitud absoluutselt formaalselt. Ise võtsin ühenduse Whirpool-i esindusega kust 15 minutiga sain vastuse, et tegelikult seda toodet, mida ma tellisin, enam ei ole, kuid on ka nende laos olemas väga sarnane mudel. Pöördusin Euronicsile küsimusega, kas saavad seda pakkuda ja mis hinnaga, kuid vastuseks oli "ei saa". Sellest on ainuke järjeldus, et keegi ei viitsi üldse tegelda, kui on mingi erakorraline olukord tekkinud. Samuti ootas mind ees ka raha tagastamisega seotud ebameeldiv üllatus: "esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14ne kpv jooksul". !!!
Nii et, olen ma väga pettunud sellise suhtumisega.
Kaks punkti panen vaid viisakuse pärast. Kuid lõppkokkuvõttes pole vahet, kas viisakalt sind saadetakse pikalt või mitte.”

02.03.2018 09:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
1a.ee
5.0
14 hindajat

5. 1a.ee
http://www.1a.ee/

Veebipood.


Lisas Christiano 05.01.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Tellimus venis ja jõudis kohale kuu hiljem. 1a.ee vastutust ei võtnud, 100% ostja vastutus. Suvel pöördub kõik pea peale, ei mingeid reise, tuleb kodus istuda ja oodata. Ei ole turvaline. 1a.ee ei võta asja tagasi kui praak, isegi kui tehnika integreeritud. Klienditeenindus kui babade mokalaat. Hoidke eemale!”

15.10.2019 12:35 - Alec
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
RDE.EE
4.9
33 hindajat

6. RDE.EE
http://www.rde.ee

Elektroonika ja kodukaupade e-pood. 


Lisas PaulaLaht 30.09.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (18)

“Ootan juba nädal ja ei miskit. Aliexpressist oleks ka kiiremini saanud.”

14.01.2019 22:02 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0