5.0 8 hindajat

Photopoint
http://www.photopoint.ee

Tehnikakauplused üle eesti. Tasuta infotelefon: 800 368 Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
26.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“ebareaalne. Lähen kohapeale mitte poodi vaid kontorisse. Seal tööl siis mingi eit noorem , ju ehk oli uus töötaja sest see ei saanud ööd ega mytsi aru ja teine töötaja pidi aegajalt aitama. Yhesõnaga seal PHOTOPOINTI KONTORIS tellisime töötajaga koos mulle iphone 11. Öeldi kuna seda eestis ei ole siis tellitakse see eestisse et tarneaeg on 14 päeva MAX. Nii … siis hakkan lõpuks muret tundma peale 10 päeva et kus on mu telefon sest sissemakse sai ka sellele tehtud. Võetakse telefon vastu kui helistasin sinna, öeldakse et ei tea ei saa aru , saatke palun meil meile. Saatsin meili. Keegi ei vasta. Helistan uuesti päev hiljem ja siis ytleb et telnr pole kasutusel?!NAGU WOOOOOOOT ?! mistoimub. Helistasin teise numbri pealt neile , võeti vastu paluti saata meil jälle. saatsin meili ja nende kodulehe kaudu Chatiga saatsin ka sõnumi sama sisuga kus viibib telo?! Lõpuks sain vastuse. Vägaväga ebameeldiv kogemus. Nimelt vastus tuli selline et seda telefoni seda toodet ei olegi tellitud kusagilt kuna laotöötaja ei ole märkinud seda toodet läbimyyduks. No oleks ikka varem võinud teada seda ja myyad uurida jne … või milleks nad tööd teevad? Ja väga ebaviisakad ja ebaprofessionaalid töötajad.
EI SOOVITA KELLELEGI !”

28.02.2020 16:19 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mitmel korral tellinud sealt ja iga jumala kord jääb kaup hiljeks.Vahel vabandavad,kuid viimasel ajal ei viitsita isegi seda enam teha.Rohkem ei telli.”

08.02.2020 19:08 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Selle kauplusega on mul segased tunded. Poes on valik ja väljapanek hea, aga teenindus üsna kohutav. Mõni üksik on viisakas, enamus on raudselt maha maganud teeninduse ABC tunnid ning on isiksustena lihtsalt ebameeldivad. Onlines on aga asi hea. Uus veeb on ilus ja funktsionaalne ning kokkupuude Helpdeskiga suurepärane. Katsun siis füüsilistest poodidest eemale hoida ja tellida kõike veebi kaudu.”

26.12.2014 13:43 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
26.12.2014 21:33 Christiano
Jep, ma olen ka Photopointis kehva teenindust kohanud enam kui korra...
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.photopoint.ee Photopoint arvustusi (review)Otsi Google abil: photopoint (review)