Laululust 13. Lauluvalik läbi erinevate aastate 4.osa
10
2 hindajat

1. Laululust 13. Lauluvalik läbi erinevate aastate 4.osa
Inda Kõiva

Laululust 13 - Lauluvalik läbi erinevate aastate 4.osa on jätkuks eelnevalt ilmunud Laululustidele 6,7 ja 8. Sisaldab samuti möödunud aastate tuntuid ja aegumatuid laule. Kokku 66 laulu, nende hulgas: Madruse süda, El-Bajon, Vaia Condios, Une Mati, Kodu ja ristikhein, La cucaracha jne. Et jätkuks ikka aega oma lemmiklaulu otsimiseks ja leidmiseks ning laulurõõmu igasse päeva!


Lisas Marge-Elin Roose 31.10.2012
Pane hinne:
Sügisest kevadesse
10
4 hindajat

2. Sügisest kevadesse
Heli Haljas

Kogumikus on 18 mõnusat lihtsat laulu lastele vanuses 3-7. Lihtsa viisi ja mugavate sõnadega laule saab kasutada ka muukeelsete laste keeleõppe toetamiseks muusikatunnis- lauldes on kelle õppimine lihtne ja loomulik! Laulude juurde on lisatud selgitused laulu kasuytamiseks vähese keeleoskusega lastega, samuti ideid tegevuste lõimimiseks. Laulude autor, Heli Haljas on õpetaja-praktik, kellelt varem on laule ilmunud kogumikus Õunake. Laulud, laulutekstid, laulumäng Heli Haljas. Illustratsioonid Margit Saluste, väikesed pildid Helena Haljas. Kaanekujundus Mari Käbin. Tekst Lana-Maria Peterson. Koostaja ja toimetaja Lana-Maria Peterson.


Lisas Marge-Elin Roose 22.01.2013
Pane hinne:
Sammud lumel
10
1 hindaja

3. Sammud lumel
Anu Röömel

Viljandi laululooja Anu Röömeli uus laulukogumik sisaldab 13 laulu. Läbivaks teemaks siis talve tulek ja saabuvad jõulud. Sisaldab laule nagu „Lumehelves“, „Igaühel omad jõulud“, „Õige talvetunne“, „Saabuvad jõulud“ jt. Sobiv repertuaar kooliealistele, 1-3 häälsed laulud akordimärkidega.


Lisas sipsik 05.12.2013
Pane hinne:
Eeesti parmupill / Estonian Jew's Harp + CD
9.5
2 hindajat

4. Eeesti parmupill / Estonian Jew's Harp + CD
Cätlin Jaago

Parmupill, üks vanimaid instrumente maailmas, on ka Eestis sajandeid kasutusel olnud. Tänu oma müstilisele kõlale ja efektsele mängutehnikale on parmupill vanadest pillidest tänapäeval üks tuntumaid. Käesolev kogumik on hõlpsasti loetav, mahuka fotomaterjaliga ajalooline ülevaade eesti parmupillimuusika traditsioonist. Eesmärgiks on anda praktilisi näpunäiteid parmupillimängu huvilistele ning teadvustada, et parmupill on tegelikult olnud peene mängutehnikaga soolopill. Kogumikus on CD, tekstiraamat(202 lk) ja noodiraamat (78 lk) Koostaja: Cätlin Jaago


Lisas Marge-Elin Roose 10.04.2012
Pane hinne:
Tõnis Mägi noodiraamat
9.4
7 hindajat

5. Tõnis Mägi noodiraamat
Tõnis Mägi

Tõnis Mägi: Ma ei ole kunagi oma lugusid nootides kirja pannud. Pigem lihtsalt laulnud klaveri taga ja omamoodi märkmeid teinud. Jah, justkui noodaga helisid püüdnud. Ühel hetkel tekkis soov oma muusikat käes hoida, enda laule mustvalgel paberil näha. Nõnda valisin välja mõned, 35 aasta jooksul, loodud laulud. Laulud sõpradele, armsatele inimestele, lastele. Teatrilaulud, mõtisklused, seisundid, palved…


Lisas Bernhold 25.02.2011
Pane hinne:
Talviseid laule pimedaks ajaks
8.7
3 hindajat

6. Talviseid laule pimedaks ajaks
Alari Janson

Tore laulik, mis sisaldab talve-, jõulu- ja lumelaule, sobilik nii noortele kui vanadele lauluhuvilistele. Koostanud laulumees Alari Janson.


Lisas Marge-Elin Roose 14.12.2012
Pane hinne: