Partner:
Suur Hiina meditsiini käsiraamat
7.6
7 hindajat

103. Suur Hiina meditsiini käsiraamat
Elina Hytönen

Traditsiooniline Hiina meditsiin on osa maakera vanimast kultuuritraditsioonist. See on muistne arstiteadus, mida on tänini järjepidevalt kasutatud, uuritud ja kirjalikult kommenteeritud. „Suur Hiina meditsiini käsiraamat” tutvustab igakülgselt traditsioonilise Hiina meditsiini aluseid ning on kõige põhjalikum ja ülevaatlikum Eestis ilmunud Hiina meditsiini käsiraamat.


Lisas winkwonk 29.09.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kallis ja mahukas raamat, mille kasulikkuse peab igaüks endale ise ära põhjendama. Ilmselt on ostjateks eelkõige pensionärid, kel niigi raha vähe, nii et ma tõesti loodan, et neil sellest raamatust mingitki kasu on.”

29.09.2011 14:01 - winkwonk
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Nastja tarkuste raamat
7.3
7 hindajat

104. Nastja tarkuste raamat
Kristiina Kenno

Ei ole võlukepikest, mida viibutades kerkivad meie ette rahamäed, hakkavad voolama piimajõed ning võidetakse kõik maailma haigused. Küll aga on olemas vanarahvatarkused ja iidsed retseptid, mis pärinevad vanadelt ravitsejatelt ja mida pärandatakse põlvest põlve. Ravimiretseptid, mida teiega siin raamatus jagan, on saadud minu Siberis elanud vanavanaemalt Kalistalt. Ta oli küla ravitseja ja tänu oma võimetele väga hinnatud. Ei olnud haigust või muret, millest tema jagu ei saanud. Inimene saab väga palju ka ise enda jaoks ära teha. Et sünniks ime, on üldjuhul vaja väga palju usku ja õige natuke teadmisi. Tuleb ainult teada, kelle poole oma abipalvega pöörduda. Sellepärast räägingi siin raamatus ka meid saatvatest inglitest ja abistavatest kaitsepühakutest. Maailm on midagi nii palju enamat kui vaid see, mida me näeme.


Lisas sabrina 19.05.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Üldiselt ei ole ma sellelaadsete raamatute ja kirjutiste austaja kunagi olnud. Kuid viimati raamatukogus käies ma lihtsalt võtsin selle raamatu esimese asjana riiulist, ma ei teinud seda teadlikult ega ka näinud eelnevalt, mis raamatuga on tegu. Lihtsalt võtsin ja hakkasin sirvima. Miski selles raamatus köitis mind. Lugesin siis kodus selle paari tunniga läbi ja olin lihtsalt lummatud, ise ka ei tea millest. See raamat lihtsalt tundus nii hea ja seal kirjutatu loogiline. Mulle meeldib, et Nastja ei suru peale mingeid omi uskumusi ega tõekspidamisi. Igal inimesel on oma usk ja arvamus. Aga ta jutustas asjadest kuidagi õigesti ja arusaadavalt, ma ei oskagi seda paremini seletada. lihtsalt on VÄGA HEA raamat. Aitäh Sulle!”

19.01.2012 13:11 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Neli kokkulepet
9.7
6 hindajat

105. Neli kokkulepet
Don Miguel Cruiz

Tolteegi tarkuseraamat-praktiline teejuht isikliku vabaduse juurde. Kirjastus Pilgrim, 2008 Tõlkija Kai Kits


Lisas Rein Veemees 23.04.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Castaneda lihtsustatud variant neile, kes on teel...
Raamat, mida võib korduvat lugeda
Tänud Kai Kitsele, kes selle eesti keelde pani.”

23.04.2011 20:49 - Rein Veemees
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Nõuanded kogu perele
9.2
6 hindajat

106. Nõuanded kogu perele
Meelike Saarna, Pille Murrik, Marge Vainre, Kadri Järv-Mändoja, Vaike Kumari, Ene Raudla

Probleemid kuuluvad pereelu juurde. Suurema osaga neist saadakse ise hakkama, kuid vahel kerkib ka selliseid, millest väljapääsu otsimisel oma tarkusest väheseks jääb. 2005. aastal sündis Eestis perekeskuse Sina ja Mina ideena veebipõhine perefoorum, kus asjatundjad peredele appi tulid. Käesolevasse raamatusse on valitud aastate jooksul sagedamini esitatud küsimused koos asjatundjate vastustega. Spetsialisti kirjavastuse toel on kindlasti võimalik oma probleemi teises valguses näha ja saada ideid, mis võivad kaasa tuua häid muutusi elus.


Lisas Barga 12.01.2011
Pane hinne:
Loomise õpetus
8.8
5 hindajat

107. Loomise õpetus
Mai-Agate Väljataga

Raamat on sündinud Mai-Agate Väljataga peetud samanimelise loengusarja salvestiste põhjal. „Loomise õpetuses” mõtestab Mai-Agate lahti elu tõelist sisu ja väärtust, edastades õpetusi, kuidas tunnetega paremini toime tulla ning oma elus isiklikku tasakaalu ja vabadust luua. Suurt austust elu vastu näitab autor ka tunde puhangutega luule kaudu, millest selle raamatu lugeja samuti osa saab.


Lisas mia177 04.01.2011
Pane hinne:
Söö, palveta, armasta
8.8
17 hindajat

108. Söö, palveta, armasta
Elisabeth Gilbert

Autor, kes tundis, et ta elu on tupikusse jõudnud, otsustas minna seda muutma. Itaaliast otsis ja leidis ta naudinguid ja köögimõnusid, Indias õppis mediteerima ning Indoneesias sensuaalsust ja vaimset tervenemist. Lugejal on võimalik rännata koos autoriga ja jälgida, kuidas segaduses, vaimselt ja hingeliselt kurnatud naisest saab noorenenud, enesekindel ja armunud naine.


Lisas Linda 17.08.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Vahepeal polnud võimalik seda raamatut kuskilt saada, poes olid nii eesti kui inglise keelsed koopaiad otsas ning raamatukogudes olid kõik raamatud välja laenutatud. Selle raamatu ootamine oli seda väärt. See raamat andis väga palju uusi ideid mille üle juurelda ning samal ajal tutvustas natuke ka maailma.
Ei jõua ära oodata filmi tulekuni eestisse :)”

24.09.2010 12:26 - Hanna
Hinnang arvustusele:
  +1   -0