Kuidas õnne ligi meelitada

73. Kuidas õnne ligi meelitada
Marc Myers

Kuidas on võimalik, et osad inimesed on alati õnnega koos? Kas pidev sülle langev õnn on vaid juhus või on see meeletu töörügamise tulemus, tuleb selleks lihtsalt õigel ajal õiges kohas olla? Marc Myersi arvates käituvad inimesed, keda me õnneseenteks peame lihtsalt niivõrd eriliselt, et pea kõik, keda nad kohtavad, tunnevad vastupandamatut sundi neile suurepäraseid võimalusi pakkuda. Oma raamatus püüab ta kergitada saladuskatet, kuidas õnne oma õuele meelitada.


Lisas Marge-Elin Roose 16.08.2012
Pane hinne:
Tervendage end qigong'i abiga

74. Tervendage end qigong'i abiga
Suzanne B. Friedman

Leebed harjutused energia suurendamiseks, tervise taastamiseks ja vaimu lõõgastamiseks Qigong (hääldatakse chee-gung) on iidne Hiina raviviis, mis koosneb füüsilistest liigutustest, meditatsioonist, loomingulisest visualiseerimisest ja hingamisharjutustest, aitamaks kehale elujõudu anda ja vaimu tervendada. Nagu ka tai chi, kultiveerib qigong keha elujõuenergiat parema tervise, suurema energia ja pikaealisuse heaks. Selle võimsad hüved on Hiinas juba aastatuhandeid tuntud. See unikaalne raamat esitab üle 100 lihtsa, viieminutilise qigong’i harjutuse, mis on koostatud mitmesuguste terviseprobleemide jaoks, alates valutava selja tugevdamisest ja stressi leevendamisest kuni seksuaalfunktsiooni parandamise ja energia tõstmiseni. Võite kasutada seda raamatut selleks, et leida kiiresti parim qigong’i harjutus oma erilisteks füüsilise või vaimse tervise vajadusteks. Raamat aitab teil kohandada harjutusi, olles ideaalne nii kogenud harjutajate kui qigong’is algajate jaoks. Uuendage oma energiat ja rahustage vaimu. Valige ja kombineerige neljast järgnevast alajaotusest: • Silmapilksed energia lisajad • Harjutused füüsilise elujõu taastamiseks • Emotsioone tasakaalustavad tehnikad • Harjutused hinge rahustamiseks


Lisas Marge-Elin Roose 16.08.2012
Pane hinne:
Imeliste arstide õpetused
8.0
1 hindaja

75. Imeliste arstide õpetused
Jon Barron

Inimesed lähevad oma krooniliste hädade ja valudega arsti juurde ning saavad standardravi: arstimeid ja operatsioone. Liigesed valutavad? Paneme uued. Selg valutab? Võtke rohtu. Ja kui see ei aita, siis saadetakse kirurgi juurde. Tavaarstid ei räägi mürkide koormast, mida enamik meist oma kehas kannab ning mis on trauma ja stressi emotsionaalseks lähtekohaks, ega sellest, kuidas meie toit võib põhjustada ohtlikke põletikke. Kõik need asjad põhjustavad halba enesetunnet ja haigusi, aga tavameditsiin ei tegele nende küsimustega piisavalt. Toit ja meeleolu - need jäetakse võrrandist välja ning asendatakse ravimite ja operatsioonidega. Dr. Candace Pert Kõik, mida on vaja teada, et tunda end jumalikult. Järjest rohkem inimesi on hakanud huvi tundma selle vastu, kuidas oma tervise eest paremini hoolt kanda ning üha enam soovitakse mõista kehas toimuvaid protsesse. Kui siiani on arvatud, et teadmised tervisest on vaid meditsiinieriala lõpetanuil, siis nüüd on võimalik ka tavainimestel endale selgeks teha tervise alustalade põhimõtted, täiendada oma teadmisi ja võtta vastutus oma tervise eest. Kui järgite selles raamatus kirjeldatud programmi, suureneb märkimisväärselt tõenäosus, et teie tervis on korras ja te elate kauem. Garantiid ei saa anda, kuid tõenäosus on silmapaistvalt suurem. Ja veel - protsessi käigus paraneb teie enesetunne, olete energilisem, ärksam, seksuaalselt aktiivsem, nooruslikum ja säravam. Nagu öeldakse ettevõtete nõupidamisteruumides - see on võit-võit -stsenaarium.


Lisas Marge-Elin Roose 08.08.2012
Pane hinne:
Kunst olla keerulises maailmas õnnelik
1.0
1 hindaja

76. Kunst olla keerulises maailmas õnnelik
Tema Pühadus dalai-laama, Howard C. Cutler

Kuidas me saame leida õnne ja elu mõtet tänapäeva maailmas, mis tundub olevat tulvil muresid? Tema Pühadus dalai-laama on oma elus tohutult kannatanud, kuid ometi on ta alati naeratav ja rahulolev. Kuidas ta seda suudab? Raamatus „Kunst olla õnnelik muredest vaevatud maailmas“ tutvustab doktor Howard Cutler lugejatele dalai-laama filosoofiat, kuidas saavutada meelerahu ja leppida paratamatute katsumustega. Üheskoos uurivad need kaks meest paljusid probleeme, millega praegune maailm silmitsi seisab, ja näitavad, kuidas otsida muredele leevendust ja leida oma isiklik tee õnneni. Läbi erinevate lugude, meditatsioonide ja sügavate vestluste õpetab dalai-laama ära tundma kultuurilisi mõjutusi ja mõttemalle, mis võivad meid õnnetuks teha, leppima isiklikul tasandil raskustega ning mõistma teiste kannatusi, andes ka oskuse neile kaasa tunda. Raamatusari “Kunst olla õnnelik” hõlmab seeriat raamatuid õnnelikkuse teemal, mille autorid on Tema Pühadus dalai-laama ja Howard C. Cutler, MD. Raamatut


Lisas Marge-Elin Roose 08.08.2012
Pane hinne:
Tee iluni viie tiibetlasega
8.0
1 hindaja

77. Tee iluni viie tiibetlasega
Gisela Leonie Teschke

Rohkem sära ja eneseteadvust. Hea tuju ja elurõõm uue kehateadlikkusega. Ilu ja tervist ei saa osta – aga neid saab aktiivselt edendada. Võti selleks ei ole mitte kallid protseduurid, vaid korrapärane viie tiibetlase praktiseerimine ning sellega seotud muutus suhtumises iseendasse ja teistesse. Läbiproovitud harjutuste põhjal liikumis-, lõdvestus- ja toitumisprogrammi saate paigutada oma igapäevaellu, ilma et see tekitaks saavutussurvet või rööviks palju aega. Juba õige pea tunnete end oma kehas tõeliselt hästi, avastate oma ilu ja kiirgate seda ka välja.


Lisas Marge-Elin Roose 07.08.2012
Pane hinne:
Tulevik on sinu päralt
5.4
5 hindajat

78. Tulevik on sinu päralt
Anne Jirsch

Tulevikuteraapia on hämmastav uus tehnika, mille saab selgeks õppida igaüks, kes soovib oma elu muuta. See annab võimaluse näha, kuhu oled jõudnud viie või kümne aasta pärast, aga ka lahendada oma praegused probleemid ja dilemmad, vabaneda painavast minevikust ja leida kontakt positiivsema tulevikuga, häälestuda omaenda tarkuse lainele ning luua ise endale saatus. Eesti keeles on samadelt autoritelt varem ilmunud „Intuitsioon: teejuht olulistele eluküsimustele vastuste leidmiseks“ (2010) ja „Kosmiline energia: kuidas rakendada meid ümbritsevat nähtamatut väge oma elu muutmiseks“ (2009).


Lisas Marge-Elin Roose 07.08.2012
Pane hinne: