Päästikpunktiteraapia käsiraamat
6.0
1 hindaja

79. Päästikpunktiteraapia käsiraamat
Clair Davies, Amber Davies

Kõrvaldagem krooniline valu ise, ravimiteta Valu leevendamisele spetsialiseerunud arstid on veendunud, et päästikpunktid, väikesed pingule tõmbunud sõlmed lihastes, on umbes 75 protsendil juhtudest peamine kroonilise valu põhjus. Nad on leidnud päästikpunkte praktiliselt kõigi patsientide lihastest. Kuna päästikpunktid tekitavad peaaegu alati valu mujal kehas, mitte seal, kus punktid ise paiknevad, on neid raske diagnoosida ja töödelda, kui ei tea, mida täpselt otsida. See käsiraamat näitab konkreetselt, millele peaksid päästikpunktide hindamisel keskenduma. Lihtsatelt piltidelt näed, kus päästikpunktid kehas tekivad ja kus valu avaldub. Seejärel selgitatakse samm-sammult, kuidas taolisi kroonilise valu allikaid ravida hämmastavalt tõhusate massaa˛itehnikate abil, mida saad kerge vaevaga ise rakendada. Täiendatud, parimast päästikpunktiteraapia käsiraamatust leiad lisaks progressiivseid lihaste lõõgastamise tehnikad, mis toetavad ja tõhustavad päästikpunktiteraapiat. Spetsiifilisemaid juhiseid antakse ka massööridele ja teistele spetsialistidele, kes sooviksid päästikpunktiteraapiat oma töös rakendada. Kui vaevled leevendust leidmata kroonilise valu käes, tee endale teene ning õpi ja kasuta selles käsiraamatus õpetatavaid tehnikaid. Need lihtsad, tõhusad oskused pakuvad tõelist ja kestvat leevendust ravimite, arstivisiitide ja kallite protseduurideta.


Lisas Marge-Elin Roose 07.08.2012
Pane hinne:
Minu teekond paradiisi
4.0
2 hindajat

80. Minu teekond paradiisi
Isabel Losada, Tiia Krass

„Tunnete, et olete ummikus? Mina samuti. Ma olen oma õnneotsinguil ühte auku kinni jäänud. Ei tuleks nagu selle pealegi, et tee peal on nii suur auk, kuhu võib lausa kinni jääda? Aga minul on õnnestunud kohe kogu täiega sisse vajuda...” Oma esimeses bestselleris „Minu teekond paradiisi” seadis raamatu autor ja ühtlasi ka peategelane endale oma õnneotsinguil tagasihoidliku eesmärgi – olla iga päev absurdselt õnnelik. Paari aasta möödudes sai ta aru, et on jõudnud veel suuremasse tupikusse, olles ilma kindla töökohata, abikaasata, sisemise rõõmu ja tasakaaluta. Laskmata end heidutada faktist, et elu on lootusetult tuksis, kaevub ta otsusekindlalt viide vaimse ja füüsilise muudatuse võimalusse, alustades feng shui konsultatsioonist (tulemus: tema magamistoa kujundus „kurnab tema isa” – mida iganes see ka ei tähendaks) kuni kümnepäevase vaikusesse tõmbumiseni (vaikse mediteerimise maratonseansid valutavate põlvedega) ja sealt edasi šamanistlike rituaalideni Amazonase džunglis. Autori elulised, humoorikad ja ausad raamatud on inspireerinud paljusid lugejaid vaatama elule värskema ja lootusrikkama pilguga.


Lisas Marge-Elin Roose 07.08.2012
Pane hinne:
Tervisetoidu piibel
6.7
3 hindajat

81. Tervisetoidu piibel
Christopher S. Kilham

Toiduainete valimise ning võimalikult ohutu ja tervisliku toidu valmistamise teejuht. Kas maailmas, kus veised on täis kasvuhormoone, tomatid on geneetiliselt muundatud ja kalad kloori sisse kastetud, võid julgesti süüa toidupoodides müügil olevaid tooteid? Neile, keda see küsimus vaevab, on „Tervisetoidu piibel“ põhjalikuks teejuhiks, mis aitab osta ja valmistada tervislikku toitu.


Lisas Liaania 04.08.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“No ikka täitsa jube lugeda, mis toimub ja kuidas enamus poes müüdavast kraamist on paras mürk! Niimoodi ühe raamatu põhjal ma küll oma harjumusi väga palju muutma ei hakka, aga mõndagi toiduainet vaatan ikka teise pilguga ja katsun rohkem talukaupa osta.”

04.08.2012 12:31 - Liaania
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kooskasvamine
8.3
3 hindajat

82. Kooskasvamine
Anna Wahlgren

”Kooskasvamine” on üheksa lapse ema ja neljateistkümne lapselapse vanaema kogemustel põhinev raamat laste hooldamisest ja kasvatamisest inimlikult, armastusega, üksteist mõistes ja arvestades ning kõik koos – kogu perega. Noor inimene võib oma vanematele teatada: ”Kui minule lapsed tulevad, tahan, et neist saaksid minusugused inimesed.”
Kuidas siis? Vastus on raamatu viies osas:
Rasedus ja sünnitus
Imikute hooldamine teoorias ja praktikas
Pisipere – praktilisi nõuandeid
Väikesest sirgub suur
Kasvatus
Raamat hõlmab lapse arengut kuni 16. eluaastani, on pilgeni täis häid praktilisi kogemusi ja soovitusi isadele-emadele mis tahes raskest situatsioonist ülesaamiseks, ülistab armastust, õnne, hoolivust ja heatahtlikkust. Autor kinnitab, et ainult südamega näed hästi. „Kui sinu laps sünnib ja puudutab sind oma võlukepikesega, sünnid ka sina ise ... Sa saad õnne osaliseks rikastada maailma oma armastusega, ja mida enam sa annad – oma lapsele, maailmale, armastusele enesele –, seda rikkamaks sa muutud, seda rohkem armastust sa saad, ja seda lähemale astud sa oma õnnele. Sa leiad tee armastuseni. Sa omandad õiguse tegutseda selle nimel. Sind õnnistatakse võimalusega õpetada oma last uskuma armastuse võimu.”


Lisas Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
19.06.2012
Pane hinne:
Viis tiibetlast
6.3
3 hindajat

83. Viis tiibetlast
Jason Gyre

Viis tiibetlast on joogaliik, mille Tiibeti mungad palju sajandeid tagasi välja arendasid ja viide täpsesse harjutusse koondasid. Mungad uskusid, et neis harjutustes peitub pika, elujõulise ja terve elu saladus.


Lisas Marge-Elin Roose 26.04.2012
Pane hinne:
Ela hästi!
8.0
1 hindaja

84. Ela hästi!
Ulrika Laan

Nii Londonis kui Eestis elav joogatreener ja kolumnisti Ulrika Laane esimene raamat „Ela hästi“ on joogafilosoofiline lugemine, kus kehalistele harjutustele on lähenetud ka vaimsest aspektist. Autor annab näpunäiteid, millist joogastiili valida, mis on mediteerimine ja kuidas mediteerida, räägib taimetoidust ja vaimsest heaolust. Humoorikas toonis keskendutakse sellele, kuidas olla julge ja elule avatud.


Lisas Marge-Elin Roose 26.04.2012
Pane hinne: