Ülekaal ja mehe tervis
8.0
1 hindaja

91. Ülekaal ja mehe tervis
Kristo Ausmees, Margus Viigimaa, Kristel Ehala-Aleksejev, Marko Pomerants

Meeste tervis ja sellega seonduvad riskifaktorid on teema, millele pühendatakse ühiskonnas palju tähelepanu. Tuleb siiralt rõõmustada, et see tegevus on olnud viljakandev. Eestimaalaste tervisenäitajad paranevad ning inimesed elavad kauem ja tervemalt. Siiski, iga-aastased Eesti inimarengu aruanded kirjeldavad riigi jätkusuutliku arengu olulisemate riskifaktorina suurt riskikäitumist, vigastussurmade arvu ja vähest füüsilist aktiivsust. Riik ei saa meie eest otsustada, kui palju ja mida me sööme, kui aktiivselt tegeleme terviseliikumisega või millal kontrollime arsti juures oma tervist. See peab jääb iga inimese enda otsustada ja sõltub sellest, kas me tahame tulevikus olla terved või mitte. Väga suurt osa oma terviseriskidest saame me ise vähendada. Raamat ilmub sarja Mehe tervis II väljaandena (esimeseks oli eesnäärmehaigused ja seksuaalsus).


Lisas Marge-Elin Roose 16.04.2012
Pane hinne:
Kõikehõlmav armastus
8.0
2 hindajat

92. Kõikehõlmav armastus
Dalai-Laama

Targad inimesed mõtlevad teiste peale, nad aitavad teisi nii palju, kui suudavad, ning tulemuseks on õnn. Armastus ja kaastunne toovad kasu nii sulle kui ka teistele. Headus teiste vastu avab su meele ja südame rahule.


Lisas Marge-Elin Roose 11.04.2012
Pane hinne:
Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks
7.0
1 hindaja

93. Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks
Ilchi Lee

See fotodega kasutajasõbralik raamat kirjeldab spetsiifilisi meridiaaniharjutusi, mis leevendavad üldlevinud vaevusi, kaasa arvatud peavalu, külmetushaigusi, grippi, kuid ka tõsisemaid haigusi, nagu kõrge vererõhk, suhkruhaigus ja kilpnäärmehaigused. Meridiaanivõimlemine on tehnika, mida on rohkem kui tuhande aasta kestel Aasia tervenduskunsti traditsioonides arendatud ja täiustatud. * Kerged, vähe aega nõudvad harjutused, mis leevendavad stressi, taastavad füüsilist tervist ja tasakaalustavad vaimu. * Üksikasjalikud juhendid koos fotodega tosinast harjutusest, mis on spetsiifiliselt kujundatud üldlevinud sümptomite jaoks. * Hingamise ja lõdvestumise tehnikad, et äratada kaasasündinud tervenemisvõimet ja suurendada meridiaanivõimlemisest saadavat kasu. Ilchi Lee rajas süsteemi nimega Brain Education System Training (BEST), mille eesmärgiks on elukvaliteedi parandamine mitmesuguste vaimu ja keha treenimise meetodite abil. Tema enesearendamise programmid on unikaalsed, ühendades Ida filosoofilised kontseptsioonid Lääne teaduslike arusaamadega. Ta on kirjutanud kolmkümmend raamatut ajuhariduse, tervise ja heaolu, enesearendamise ja personaalse kasvu kohta. Ta on ka Dahni jooga rajaja.


Lisas Marge-Elin Roose 10.04.2012
Pane hinne:
Põhjalik auraraamat
3.5
2 hindajat

94. Põhjalik auraraamat
Richard Webster

Kas oled kunagi tahtnud saada kiiresti ülevaadet kellegi meeleolust, iseloomust, tervislikust seisundist või tõelisest olemusest? See on lihtne: õpi tuvastama ja tõlgendama aurat, värvilisi energialinte, mida saadab välja inimhing. Kui oled selle oskuse omandanud, on sul tohutu eelis oma eesmärkide saavutamiseks, tervise parandamiseks, teiste aitamiseks ning edu nautimiseks igas eluvaldkonnas. Richard Webster, kes on kümnete aastate jooksul õpetanud seda elu rikastavat kunsti tuhandetele inimestele, jagab tõestatud, sammhaaval edendavaid tehnikaid aura nägemiseks, tunnetamiseks, tugevdamiseks ja puhastamiseks. Meditatsioonide, visualisatsioonide ja loovate harjutuste abil suudad sinagi ammutada teadmisi inimkeha tšakrate süsteemist – energiakeskustest, mis ühendavad aura seitset kihti – ning avastad lihtsad moodused, kuidas: • selgendada ja tasakaalustada oma tšakraid kristallide ja pendli abil • tuvastada haiguse märke ja ennast tervendada • kaitsta oma aurat psüühilise rünnaku eest • anda teistele nende aura täpseid kirjeldusi • lugeda oma lemmikloomade aurat ja ravida nende haigusi Richard Webster nägi aurat esmakordselt kümneaastasena ning on nüüdseks üle kahekümne aasta õpetanud selle nägemise ja tõlgendamise kunsti ka teistele. Ta on kirjutanud palju auhindu võitnud menukeid. Richard elab koos abikaasa ja lastega Uus-Meremaal.


Lisas Marge-Elin Roose 10.04.2012
Pane hinne:
Kodumaiseid ravimtaimi
7.7
3 hindajat

95. Kodumaiseid ravimtaimi
Aivi Maandi

Aivi Maandi – Hiiumaa taimetundja – on üle poole sajandi õppinud tundma kodumaist loodust ja avastanud inimese tervise tugevdamise väe taimedes. Ta on taimi ise korjanud ja kuivatanud, neid ise kasvatanud ja tervise turgutamiseks katsetanud, ise praktikas õppinud ja noori õpetanud – kogunud niiviisi tarkust ja jagab nüüd lahkelt tarvilikke nõuandeid lugejaile. Rikkalikult illustreeritud raamatus on esitatud poolesaja ravitoimega kodumaise taime põhjalik iseloomustus ja käsitletud rahvameditsiinis tunnustatud ravimite valmistamise viise.


Lisas Marge-Elin Roose 10.04.2012
Pane hinne:
Hingamise ime
3.7
3 hindajat

96. Hingamise ime
Andy Caponigro

Kuidas vabaneda hirmust ja ravida haigusi Hingamises on võti igasugusele tervenemisele Tuhandeid aastaid tagasi arendasid hindu joogid ja hiina targad välja võimsad hingamiskontrolli süsteemid, mida nad kasutasid hirmu alistamiseks, haiguste raviks ja valgustatuse seisundi saavutamiseks. Neis iidsetes teadustes peituvad märkimisväärsed võimed, kuna need kasutavad sedasama vaimset elujõudu, mis annab meie hingamisele elu alalhoidva jõu. Hindud nimetavad seda elujõudu pranaks, hiinlased Chiks, heebrealased eluhinguseks, kristlased Pühaks Vaimuks. Andy Caponigro, endine kontserdikitarrist, on tegelnud inimeste hingamise abil tervendamisega juba 1970ndate keskpaigast saadik. Oma raamatus avaldab ta hingamiskontrolli sügavaimad saladused. „Hingamise ime“ varustab lugeja tervikliku hingamistehnikate süsteemiga, mis võimaldab sul hakata otsekohe neid teadmisi oma vaimu ja keha tervendamiseks kasutama.


Lisas Marge-Elin Roose 10.04.2012
Pane hinne: