Kõhule pai
8.8
5 hindajat

1. Kõhule pai
Merit Raju

Raamat rasedusest, sünnitusest ja lapse esimestest elukuudest joogaliku mõtteviisi läbi.


Lisas inglikene 01.12.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“On raamat, mis on toeks lapse ootel ja pärast sünnitustki igal sammul! Nii lihtsalt ja loomulikult on kõik olukorrad lahti seletatud ja hulk praktilisi näiteid elust. Reaalabi! Ja emotsionaalne soojus sinna juurde on lihtsalt hindamatu!”

18.08.2016 08:19 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Mõtete allikas. Mida eestlased mõtlevad
9.0
2 hindajat

2. Mõtete allikas. Mida eestlased mõtlevad
Rain Siemer

„Mõtete allikas“ on kogumik inspireerivaid ja õpetlikke mõtteid eesti tuntud ning vähem tuntud inimestelt armastusest, õnnest, perest, lastest ja tööst. Seda lugedes saame aru, miks eestlased on nii tugev ja püsiv rahvas, meil on, mida järgnevatele põlvedele edasi anda.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Jalutuskäigud sisekosmoses
10
1 hindaja

3. Jalutuskäigud sisekosmoses
Kaido Pajumaa

See on raamat ühe täiesti tavalise inimese eneseotsingutest valude, rõõmude ja enese avamise kaudu. Aastatel 2008–2013 enesearenguportaalis Sisekosmos.ee avaldatud 500 isiklikku lugu inspireerisid enam kui 320 000 blogikülastajat ja nii mitmegi elu sai tänu just nendele lugudele uue tähenduse ja hoo.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Meie lapse uni
9.0
3 hindajat

4. Meie lapse uni
Merit Lilleleht, Õnne Liv Valberg

Käesolevas raamatus selgitavad autorid, milline peaks olema mingis vanuses lapse unerežiim, kuidas saab last õigesti magama harjutada, nii et kõik – nii laps kui vanemad – oleksid hommikul puhanud.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Soovin sulle edu
6.0
1 hindaja

5. Soovin sulle edu
Rain Siemer

Hea võimalus motiveerida ennast, oma lähedasi või sõpru. Mis on edu? Kuidas saavutada edu?


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Tänapäeva Kunksmoori koduapteek
5.5
2 hindajat

6. Tänapäeva Kunksmoori koduapteek
Kaia-Kaire Hunt

"Tänapäeva Kunksmoori koduapteek" – väike unikaalne esmaabikäsi­raamat, mille­ nõu­anne­­te põhirõhk on suuna­tud kodus ena­masti leidu­va­­te või mui­du­ käepäraste vahen­di­te­ kasuta­mi­­sele. Raama­tuke õpetab, kuidas osata abi­vajajat tervise­rikke või trauma puhul veel enne kiirabi­ saabumist ­aidata, pakkudes talle esimest­ ­leevendust liht­sate loo­dus­­li­ke ­vahenditega, ­­abiks taimed, õli, kivid, massaaž, vesi kõigis tema oleku­is, samuti homöopaatilised preparaadid. Tarkused selle raamatu tarbeks on kogutud oma ala ­korü­feedelt. Taime­­­ravi­kogemusi on kirja pannud taime­tark Mercedes Meri­­maa,­ Tiibeti ravikunsti soovitusi jagavad Tiibeti medit­sii­ni prak­tikud Kaido ja Silva Soobik. Homöopaatiatarkus­test teeb üle­vaate Elery Tammemägi. Raamatu koostaja Kaia-­Kaire Hunt­ on juurde­ lisanud­ soovitusi nii Eesti, Euroopa kui ka Ida­­maade pärimusmeditsiinist. "Tänapäeva Kunksmoori koduapteek" – nagu tark nõid taskus – hoolitsev, salviv ja lohutav.


Lisas sipsik 27.03.2014
Pane hinne: