Toit ja vähk. Elule aastaid ja  aastatele elu
8.8
6 hindajat

19. Toit ja vähk. Elule aastaid ja aastatele elu
Katrin Sak

Kuidas toituda ja elada, et hoiduda kasvajatest ja mida teha, kui kasvaja on diagnoositud


Lisas cantabile 14.06.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (6)

“Väga huvitav ja hästi kirjutatud raamat”

09.06.2017 13:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Hingest rahul. Viisid, kuidas endaga rahu teha

20. Hingest rahul. Viisid, kuidas endaga rahu teha
Kaidi Laur

Kaidi Laur aitab oma küsimuste ja vastustega lugejale meelde tuletada, mis on tegelikult tähtis. Läbi raamatu lehekülgedel esitatud tarkuseterade kumab väga oluline sõnum: sa võid olla tegija ja saavutaja, sa võid olla hoolitseja ja päästja, aga su jaks raugeb ja elu on hapu, kui sa ei kanna iseenda eest hoolt. Kaidi kirjutab elulistest ja olulistest asjadest lihtsalt ja vaimukalt, mõnusas ja lahedas stiilis. Tarkuse killud on just selliste ampsudena esitatud, mis kiirelt pöörlevas elurattas inimesele parajad korraga haarata. Raamatut lugedes on sul võimalus kasvada ja küpseda koos autoriga. Kui sa asja tõsiselt võtad ning tõepoolest tahad muutuda ja oma elu muuta, siis järgi Kaidi soovitust: „Lugemine on hea, aga tegutsemine on parem!” ning tee läbi tarkade mõttekäikude juurde soovitatud harjutused, sest just need aitavad jõuda lähemale iseendale ja oma väe allikale. Marina Paula Eberth psühholoogiamagister, Holistilise Teraapia Instituudi juhataja *** Kui ma Kaidit esmakordselt nägin, oli mul tunne, nagu teaksin teda juba ammu. Hakkasin teda kohe armastama ja see polnud raske, sest tema kirg elu mõista, kogeda, inimeseks olemise olemust tabada on vastupandamatu. Kaidi võime manifesteerida oma ellu seda, mida ta soovib, on imetlusväärne. See raamat on üks järjekordne näide sellest! Temalt on, mida õppida! Tehke järele! Kleer Maibaum näitleja, Algallika Hingamistöö terapeut ja Kundalini jooga instruktor *** Teekond iseendast teadlikumaks saamiseni ei saa ega peagi olema kõigil ühesugune. Kaidi on oma noore elu jooksul jõudnud selleks hämmastavalt palju teha – alustades küll vist kõikide maailma raamatute läbilugemisega, rääkimata kursustest ja õpingutest. Olles tema raamatuga tutvunud, julgen lubada, et Kaidi rännakutest on kasu kõigile. On tore, et seda raamatut ei peagi esimese hooga kaanest kaaneni läbi lugema – võib lihtsalt juhusliku koha pealt avada ning hea mõte veereb välja. Aitäh Kaidile, maapealsele inglile, kes jäi kindlaks oma andele ja pani väga paljud erinevad teooriad kokkuvõtval kujul ka praktikasse ning näitab, et kõik on tõepoolest võimalik! Kadi Toom laulja, Vinyasa jooga õpilane, õpetaja Ashtanga jooga koolis


Lisas cantabile 20.05.2013
Pane hinne:
Külmetushaiguste koduravi.
9.0
1 hindaja

21. Külmetushaiguste koduravi.
Koostajad Siiri Lelumees, Üllar Ende

Kodutohtri raamatusarjas ilmuv raamat pakub külmetushaiguste ärahoidmiseks ja leevendamiseks arstide ja apteekrite praktilisi nõuandeid nii täiskasvanuele kui lastele.Lisaks leiad ohtralt loodusravi soovitusi. Autoriteetsed spetsialistid annavad nõu organismi tugevdamiseks ning nohu, köha, palaviku ja kurguvalu ravimiseks. Erilisel kohal on lapse karastamine, põetamine ja haigusest taastumine.


Lisas Rein Veemees 02.05.2013
Pane hinne:
Külmetus ja külmarohud

22. Külmetus ja külmarohud
Kadi Sarendik

Pikem päev ja kevadine päikesepaiste mõjuvad petlikult, seetõttu kohtab aevastavaid ja köhivaid inimesi kevadel rohkem kui talvel. Kuidas anda külmetusele kiire vastulöök, kui haigus on juba käes? Kuidas tohterdavad ennast teised rahvad? Kui kaua peab lamama voodis? Kuidas võidelda halva ilmaga? Milliseid vürtse ja pipraid pakub külmaraviks idamaine köök? Kuidas ravida kurgu- ja mandlipõletikku? Kuidas käituda gripi korral? Kuidas tugevdada organismi ja valmistada väärtuslikke rohuteesid? Kuidas on ravinud haigusi meie vanaemad, millised ürdid ja juurikad olgu koduapteegis alati käepärast? Kõigile neile ja paljudele teistele küsimustele annab Sünnimaa uus raamat põhjaliku vastuse, toetudes igipõlistele tohterdustele, kodustele ravivõtetele, tervendajate ja arstide soovitustele.


Lisas cantabile 15.04.2013
Pane hinne:
Gluteenivabad toidud
10
2 hindajat

23. Gluteenivabad toidud
Maire Vesingi

Paljud inimesed soovivad piirata nisujahu tarvitamist toidus või on haiguse tõttu sunnitud täiesti gluteenivabale dieedile. Kuidas aga valmistada gluteenita jahust selliseid lapsepõlves armsaks saanud küpsetisi nagu kaneelirullid, lihapirukad, sõõrikud või piparkoogid? Millega asendada nisujahu omletis ja pannkookides? Mis võiks olla gluteenivabalt toituja hommiku- ja lõunaeine ning mida võiks ta serveerida peolaual? Peale enam kui 70 retsepti on raamatus soovitusi, mil viisil uudseid gluteenivabu jahusid kasutada, neist tainast kokku segada ja kergitada. Toitudel on välja arvestatud ka energia- ja toitainesisaldus. Autor Maire Vesingi õpetab Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis tulevasi kokki. Raamatule on eessõna kirjutanud doktor Adik Levin ning Eesti Tsöliaakia Seltsi juhatuse liige Riin Jõgi. Tervise hoidmise toitude sarjas on varem ilmunud ka diabeetiku kokaraamat.


Lisas cantabile 27.02.2013
Pane hinne:
Laste, loovuse ja tuleviku feng shui
6.0
1 hindaja

24. Laste, loovuse ja tuleviku feng shui
Siret Seeder, Janno Seeder

Missuguse tee sa valid, et äratada oma loovus ja luua oma tulevik? Kas valid võitluse või rõõmu tee? Kas oled teinud nimekirja selle kohta, mis toob su ellu rõõmu? Raamatus käsitletakse laste, loovuse ja tuleviku tsooni tasakaalutust, harmoneerimise viise ja aktiveerimist.Tegemist on sarja Feng shui ja bagua seitsmenda raamatuga.


Lisas cantabile 11.02.2013
Pane hinne: