7.3 7 hindajat

Nastja tarkuste raamat
Kristiina Kenno

Ei ole võlukepikest, mida viibutades kerkivad meie ette rahamäed, hakkavad voolama piimajõed ning võidetakse kõik maailma haigused. Küll aga on olemas vanarahvatarkused ja iidsed retseptid, mis pärinevad vanadelt ravitsejatelt ja mida pärandatakse põlvest põlve. Ravimiretseptid, mida teiega siin raamatus jagan, on saadud minu Siberis elanud vanavanaemalt Kalistalt. Ta oli küla ravitseja ja tänu oma võimetele väga hinnatud. Ei olnud haigust või muret, millest tema jagu ei saanud. Inimene saab väga palju ka ise enda jaoks ära teha. Et sünniks ime, on üldjuhul vaja väga palju usku ja õige natuke teadmisi. Tuleb ainult teada, kelle poole oma abipalvega pöörduda. Sellepärast räägingi siin raamatus ka meid saatvatest inglitest ja abistavatest kaitsepühakutest. Maailm on midagi nii palju enamat kui vaid see, mida me näeme. Lisas sabrina 19.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Üldiselt ei ole ma sellelaadsete raamatute ja kirjutiste austaja kunagi olnud. Kuid viimati raamatukogus käies ma lihtsalt võtsin selle raamatu esimese asjana riiulist, ma ei teinud seda teadlikult ega ka näinud eelnevalt, mis raamatuga on tegu. Lihtsalt võtsin ja hakkasin sirvima. Miski selles raamatus köitis mind. Lugesin siis kodus selle paari tunniga läbi ja olin lihtsalt lummatud, ise ka ei tea millest. See raamat lihtsalt tundus nii hea ja seal kirjutatu loogiline. Mulle meeldib, et Nastja ei suru peale mingeid omi uskumusi ega tõekspidamisi. Igal inimesel on oma usk ja arvamus. Aga ta jutustas asjadest kuidagi õigesti ja arusaadavalt, ma ei oskagi seda paremini seletada. lihtsalt on VÄGA HEA raamat. Aitäh Sulle!”

19.01.2012 13:11 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kristiina Kenno Nastja tarkuste raamat arvustusi (review)Otsi Google abil: kristiina kenno nastja tarkuste raamat (review)