Looduskosmeetika
7.3
3 hindajat

31. Looduskosmeetika
Jana Koel

Olgu see väike raamat Sulle inspiratsiooniallikaks looduskosmeetika alal. Siit saad põhiteadmised, kuidas enda tarbeks kosmeetikume luua. Kõik selles raamatus olevad retseptid pärinevad minu sulest. Mõni retsept on vanaema sõnade järgi kirja pandud ja neid on kasutanud minu vanavanemad, katsetanud minu lähimad sõbrad-tuttavad, perest rääkimata. Jana Koel


Lisas Marge-Elin Roose 06.12.2012
Pane hinne:
Kingin sulle tervist. Tervendaja Volli
8.8
10 hindajat

32. Kingin sulle tervist. Tervendaja Volli
Margit Mikk-Sokk

Raamat räägib Eesti tuntuimast ravitsejast – tervendaja Vollist ja paranemistest rasketest haigustest. Kuidas Vollist sai tervendaja, milles on haiguste põhjused ja kuidas neist paraneda? Raamatus on paljude tuntud ja vähemtuntud inimeste tervenemise lood. Volli patsientideks on olnud Marko Reikop, Eri Klas, Reet Linna jpt.


Lisas Marge-Elin Roose 20.11.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Minu jaoks oli see täiesti silmi avav raamat ja õpetas ja andis nii palju. Ma millegipärast usaldan seda Vollit rohkem kui paljusid teisi teadmamehi ja ma arvan, et tean ka selle põhjust. Volli ei püüa olla eriline, ta lihtsalt kuidagi on...”

11.12.2012 12:13 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Jumestusjutud

33. Jumestusjutud
Reet Härmat, Maiken Staak, Kristina Herodes

„Jumestusjutud” on praktiline abiline ja kaunis kingitus igale naisele, raamat õpetab selgeks meiginipid ja aitab oma ilu esile tuua. Meigispikker igaks elujuhtumiks on just see, mida tänapäeva kiires maailmas tarvis. Täpsed juhised teevad vähimagi vaevata selgeks, kuidas teha kerge päevameik tööleminekuks või efektne jumestus seltskonnas säramiseks. Mitmekesine teemadering ulatub koduglamuurist superstaaride lavameigisaladusteni. „Jumestusjuttude” lehekülgedelt ei vaata vastu mitte noored nukunäoga modellid, vaid põnevad ja sisukad isiksused, kellel on ka midagi öelda. Veendu ise, et ilu ei sõltu vanusest, kaalust ega elualast. Raamatus osalevate naiste ilutarkused ja positiivsed vaated annavad koormatäie väärt ideid igale lugejale. Iga naine on ilus, aga kui ta ennast veel jumestada oskab, saab temast kaunitar!


Lisas Marge-Elin Roose 12.11.2012
Pane hinne:
Jooga lapseootel naisele
9.7
3 hindajat

34. Jooga lapseootel naisele
Diana Leht

Selles väikeses raamatus kirjeldatud harjutused õpetavad lõdvestuma ning ennetavad ja leevendavad võimalikke rasedusvaevusi. Joogas omandatud hingamisest ja liikumisest on sünnituse ajal palju abi. Võimlemine ja joogaharjutused sobivad raseduse algusest kuni sünnituseni ja on ka kodustes tingimustes hõlpsalt järele tehtavad. Raamatu koostaja Diana Leht on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia ja Tallinna Tervishoiukõrgkoolis ämmaemanda eriala. Täiendanud teadmisi rasedate võimlemise ja jooga alal. Diana ise on aastaid tegelenud iluvõimlemise ja mitmesuguste füüsiliste treeningutega. Joogast on saanud tema elustiili oluline osa. Diana Leht töötab Ida-Tallinna Keskhaiglas ämmaemandana ja on perekooli juht. Tema oma peres on kolm last: poeg (23) ja kaks tütart (19 ja 11).


Lisas Marge-Elin Roose 08.11.2012
Pane hinne:
Reaalsuse teostaja

35. Reaalsuse teostaja
Vadim Zeland

Maailmakõiksuses toimivad kindlad seadused. Neid seadusi tundes võib inimene muuta elu vastavalt oma soovidele. Reaalsus lakkab olemast inimese suhtes miski väline ja sõltumatu – inimene omandab võime seda oma tahtele allutada. See raamat on transurfingust – jõulisest tehnikast, mis annab võime teha asju, mis argimõtlemise seisukohast on võimatud – juhtida saatust oma äranägemist mööda. Sellest hoolimata, et suur osa, mida sellest raamatust teada saate, tundub teile üsna tavatu, pidage meeles: siin pole midagi väljamõeldut – kõik on ehtne.


Lisas Marge-Elin Roose 07.11.2012
Pane hinne:
Sünnikaardi saladused

36. Sünnikaardi saladused
Triin Tobber

Oma elumustri mõistatamisel tuleb appi sünnikaart – see on ring, kuhu on kantud erinevate taevakehade asetus sinu sünnihetkel.


Lisas Marge-Elin Roose 02.11.2012
Pane hinne: