Taevas on päriselt olemas

37. Taevas on päriselt olemas
Lynn Vincent, Todd Burpo

„Taevas on päriselt olemas“ on tõesti sündinud lugu Nebraska pastori nelja aastasest pojast Coltonist, kes erakorralisel operatsioonil kaotab teadvuse ning sellel hetkel külastab Taevast. Peale edukat operatsiooni räägib ta oma vanematele sellest Taevasest kogemusest. Kuidas tal oli võimalik jälgida ülevalt oma operatsiooni ning oma isa, palvetamas oote ruumis. Esialgu tundus vanematele tema jutt vähe usutav, kuid mida rohkem infot poiss neile jagas, seda reaalsemaks tema lugu sai. Oma relvituks tegeva süütuse ning lapseliku otsekohesusega räägib Colton kohtumisest ammu lahkunud pereliikmetega. Ta kirjeldab Jeesust, ingleid ja seda kui „tõesti suur“ on Jumal ning kui palju Ta meid armastab. Isa poolt ümber jutustatuna aga Coltoni lihtsaid sõnu kasutades heidab „Taevas on päriselt olemas“ pilgu maailma, mis meid ees ootab, kus Coltoni sõnutsi „keegi ei ole vana ja keegi ei kanna prille“. „Taevas on päriselt olemas“ aitab juurelda igaviku üle ning pakub võimaluse vaadata ja mõelda nagu laps.


Lisas Marge-Elin Roose 02.11.2012
Pane hinne:
Mina olen muinasjutuliselt rikas

38. Mina olen muinasjutuliselt rikas
Thomas L. Pauley, Penelope J. Pauley

Kuidas saavutada elus kõike, mida igatsed Kuidas vabaneda murest raha pärast? Kuidas saada muinasjutuliselt rikkaks? Mida üldse tähendab see, et küllus on minu sünniõigus? Kuidas teostada oma hinge igatsusi? Millised on vaimsed seadused, millel põhineb Loomine kogu Universumis? Neile ja teiste väga olulistele küsimustele leiate sellest raamatust palju praktilise vastuseid. Tegemist on astmelise teega, mis tutvustab läbiproovitud viisil, kuidas saavutada oma elus kõike, mida igatsete? See on teekond, mis tasakaalustab vaimse ja maise ning õpetab kogenud ärimehe silmade läbi, kuidas rakendada igapäevaelus vaimseid seadusi, loomaks nii enese kui teiste jaoks külluslikku ja harmoonilist maailma.


Lisas Marge-Elin Roose 02.11.2012
Pane hinne:
Loomine

39. Loomine
Vladimir Merge

Iga inimene unistab, kuid mitte iga unistus ei teostu. Anastasia ütleb, et kõigil inimestel on Maa peal ühesugused loomisvõimalused, kuid me kasutame oma võimalusi erinevalt. Üksnes mõtete puhtus ja tunnete vibratsioon kokkuliitununa kõikehaarava unistusega annab inimesele erakordse, jumaliku väe. Jumal kinnitab oma pojale: “Kui sa jõuad kõige otsani, avab mõte uue alguse ja jätkumise. Mu poeg, sa oled lõpmatu, sa oled igavene, sinus on sinu loovad unistused.” Anastasia palvet lugedes tunneme endis hingevärinat: “Minu Isa, kes Sa oled kõikjal, ma olen Sinu tütar, Sulle rõõmuks...” Algallikate tarkusi valdav metsaerak on kindel: ükskord saabub päev, mil kõik isad mõistavad, et nemad vastutavad maailma eest, milles elavad nende lapsed. Selleks tuleb kõik olemise tasandid vältimatult siduda ühte ainsasse kohta. Nimetada see koht oma kodumaaks, luua ise seal armastuse ümbrus, millega hakkab kontakteeruma kõik parim Universumis.


Lisas Marge-Elin Roose 31.10.2012
Pane hinne:
Prillitoosi nipiraamat

40. Prillitoosi nipiraamat
Reet Linna

Vahel ma mõtlen, mismoodi küll said perenaised vanasti hakkama, kui polnud abiks Mr Propperit, Fairyt, Clinti, Ciffi, Ace’i ega kõike seda keemiat, mida meile täna reklaamitakse ja poelettidelt ohtralt pakutakse… Aga hakkama nad said ja kindlasti mitte halvemini kui meie. Neil oli tarkust olla loodusega sõber, kasutada seda, mis loodus pakkus. Just nii tekkisidki majapidamises looduslikud abivahendid. Prillitoosi saadet tehes oleme kokku puutunud toredate eesti inimestega, kel paljud need tarkused veel meeles ja igapäevases toimetamises kasutuselgi. Palusime neil oma teadmisi jagada ka “Prillitoosi” vaatajatega. Häid nippe ja nõuandeid saadeti meile väga palju. Oleks lausa patt need ainult oma teada jätta või lihtsalt unustada. Nii mõtlesimegi panna need tarkused kõik ühte raamatusse kirja. Eks ikka selleks, et olla targemad, saada lihtsamini hakkama ja olla ka loodusele lähemal. Ma ei ütle, et peaksime minema tagasi päris vanasse aega, aga ehk on selle raamatu nippide abil meie majapidamine pisutki loodussõbralikum ja ka meie töö kergem. Täname kõiki, kes meiega enda ja oma vanaemade tarkust ja kogemusi jagasid ning meile kirjutasid Teieta poleks neid nippe ka siin raamatus kirjas... Reet Linna


Lisas Marge-Elin Roose 31.10.2012
Pane hinne:
Kuus nädalat täiusliku terviseni

41. Kuus nädalat täiusliku terviseni
Patrick Holford

Lihtsasti järgitavad juhised tervise tugevdamiseks Võid end hästi tunda ja hea välja näha igal ajal ja iga päev! Lihtsalt järgi seda praktilist, ennast tõestanud tervise taastamise kava, mis muudab sinu elu kuue lühikese nädalaga. Maailmakuulus toitumisteadlane ja raamatu „The Optimum Nutrition Bible” autor Patrick Holford näitab sulle, kuidas õigesti toituda, tarbida toidulisandeid ja teha psühhokalisteenika harjutusi – tohutult kiitust pälvinud treeningprogrammi kuuluvaid harjutusi, et saavutada parem elujõud ja heaolu. Nädala haaval saad teada, kuidas: • parandada mälu ja tuju, • suurendada energiat, • parandada seedimist, • tasakaalustada hormoone, • vabaneda mürkainetest, • parandada immuunsüsteemi.


Lisas Marge-Elin Roose 29.10.2012
Pane hinne:
Teispool vaikust

42. Teispool vaikust
Toomas Paul

Oleks hea, kui inimene saaks sammuda sirge seljaga läbi elu, hoida oma põhimõtetest kindlalt kinni. Ka selliseid on olnud, kõigil aegadel. Ent mõni peab leppima alanduse orust läbi minemisega. Annad survele järele, toimid nii nagu kõik teised, ei jookse peaga vastu müüri... Õnnelik on see, kes suudab kibedasti nuttes salgamist kahetseda, uskuda, et talle veel andeks antakse. - - - Milline võiks olla meeldiv päeva algus, mis annaks tahtmist ja suutmist kõigega korda saada? Kindla peale on lahke naeratus ja vastastikune õlalepatsutamine tark tegu. Soovime naabritele ja kolleegidele kordaminekut ees ootavates töödes ja tegemistes. Tõenäoliselt ei ütle alati valjusti välja, aga mõtleme selle all ka sujumist suhtlemises. Ausalt, see viimane võib olla raskemgi kui füüsiline rassimine. Eriti siis, kui püüdlikult kõiki ja kõike taluda. Üritada alati olla viks ja viisakas. - - - Valgus võib pelutada ja peletada. Inimsilm ei suuda eredasse päikesesse vaadata ilma endale korvamatut kahju tegemata. Eks me kõik ole kogenud, kui pimestav on hämarast keldrist astuda õue. Silmad peavad saama harjuda ja kohaneda valguse tugevusega. Johannes räägib Jeesusest kui maailma valgusest. Paraku, ka Jeesus oli mõne silmadele liig: „Kohus on see, et valgus on tulnud maailma, aga inimesed on armastanud pimedust enam kui valgust, sest nende teod on kurjad. Igaüks, kes teeb halba, vihkab valgust ega tule valguse juurde, et ta tegusid ei paljastataks.“


Lisas Marge-Elin Roose 25.10.2012
Pane hinne: