5.8 6 hindajat

Minu Jamaica. Pole probleemi!
Tarrvi Laamann

See raamat sinu käes, hea lugeja, on teekond Jamaicale – saarele, millest unistasin kogu oma lapsepõlve ning kuhu hiljem saatuse tahtel korduvalt sattunud olen. Sealne kultuur ja eriti reggae-muusika on oluliselt mõjutanud mind kui kunstnikku ja DJd. Esimest korda läksin Jamaicale 1999. aastal, olen seal käinud viis korda ja elanud umbes viis kuud. Arvan, et see on just paras emotsioonide ja kogemuste pagas, mida teiega raamatulehekülgedel sõnas ja pildis jagada. Olen nii üksi, naise Tiina, tütre Cassandra, venna ja paljude seal kohatud tuttavate ja sõpradega sattunud omajagu seiklustesse ja annan endast parima, et ka teie neist võimalikult palju osa saaksite. Selleks, et minna maailma avastama, peab lihtsalt ära minema, ja ehk aitab minu raamat sihtkohta leida. Lisas cantabile 29.01.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Jamaikat jäi veidi väheks, aga autori enda tegemiste kohta sai küll palju teada.”

22.05.2013 07:57 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ma olen jõledalt tahtnud Jamaical ära käia ja tegelikult imestan, kuidas päris mitmed mu tuttavad on seal käinud. See ei jää ju kuidagi... tee peale vms :) No ükskord käin igatahes ära, sest kui enne oligi kahtluseuss, kas ikka viitsin seda rännakut ette võtta (otselendu paluks! :)), siis nüüd tahan sinna rohkem kui kunagi varem.
See on lihtsalt nii äge, kuidas seal see elustiil ja inimeste mõttemaailm on ikka hoopis teine kui meie kohalikel Eestis. Tundub, et iga eestlane peaks seal ära käima ja veidi end lahti rebima sellest hallist argipäevast.
Nii et raamat oli tore ja inspireeriv, aga veidi jäi selline tunne, et oleks olnud sisukam teos kui autor oleks Jamaical ikka juba aastaid elanud, nagu on enamasti lugu Minu-sarja raamatutega. Ikka jäi selline kerge edasijõudnud turisti kirjutatud loo mulje. Aga ikkagi sümpaatne!”

29.01.2013 13:05 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tarrvi Laamann Minu Jamaica. Pole probleemi! arvustusi (review)Otsi Google abil: tarrvi laamann minu jamaica. pole probleemi! (review)