8.4 12 hindajat

Egiptimaa. Eestlanna elu loori varjus
Nele Siplane

Inglise filoloogia viimase kursuse tudengina reisibüroos töötades sattus autor Egiptusesse, kus ta nüüd elab abikaasa Mohamedi ja lastega. Lisas Hydrant 10.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mulle meeldis ka esimene osa natuke rohkem kui teine, aga head olid mõlemad. Kolmandana võiks välja anda Egiptuse kokaraamatu;) Raamatus oli palju vihjeid toitudele, tahaks ise proovida ka neid teha. Eestis on nii palju egiptusesõltlasi, et taolistest raamatutest ei saa meil ilmselt kunagi küll. Egiptus on ka selline maa mida tavaliselt kiidetakse taevani või manatakse maapõhja leiget suhtumist üsna vähe.”

22.01.2011 10:40 - kevade
kevade on seda arvustust muutnud: 22.01.2011 10:40
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Oluliselt parem kui teine osa! Ma tõepoolest nautisin seda, lisaks kirjeldustele ja detailidele oli vaadeldud ka rahvast ja ajalugu ja kultuuri kui tervikut. Ei liigset ülistamist ega mahamaterdamist, selline mõnusalt voolav jutustus. ”

20.01.2011 12:45 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Peaaegu kõik eestlased on seal käinud, aga kui palju me tegelikult Egiptusest või ka üldisemalt moslemitest teame? Väga vähe ja see, mida teame, tundub hirmutav, sest teame enamasti valesti. Aga tegelikult võib see olla ka naljakas ja kahtlemata huvitav, sest asjad on seal kaugel maal väga isemoodi...”

10.12.2010 11:02 - Hydrant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Nele Siplane Egiptimaa. Eestlanna elu loori varjus arvustusi (review)Otsi Google abil: nele siplane egiptimaa. eestlanna elu loori varjus (review)