- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1585. I'Coo Pharo
Puidust söögitool.
Sobib lastele vanuses 6 kuud kuni 10 aastat.
Sobib lapsele kaaluga kuni 40kg.
Istumisosa ja jalatoe sügavus ja kõrgus muudetav.
Integreeritud turvakaar.
Võimalik osta juurde ka istmepehmendus
Mõõtmed: sügavus 56 cm x laius 48 cm x kõrgus 79 cm
Kaal: 6,8 kg
Lisas margitike 02.01.2013
“Oleme kasutanud seda söögitooli praeguseks umbes kaks aastat. Väljanägemiselt on tool praktiliselt nagu uus. Tumedale osale on tekkinud kasutamisel täkked.
Aga nüüd juba kasutame tooli ilma esimese osata. Kasutamisaeg kindlasti pikem kui plastmassist suurtel söögitoolidel.
Kena ja stiilne.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1586. Microsoft Surface RT
10.6" ClearType HD ekraan resolutsiooniga 1366x768 pikslit. Quad-core NVIDIA Tegra 3 protsessor. 2GB RAM. Wi-Fi (802.11a/b/g/n). Bluetooth 4.0. Kaks 720p HD LifeCams kaamerat. USB 2.0 pesa, microSDXC pesa.
Lisas Martn 18.02.2013
“Ekraan pole nii hea kui viimasel Nexusel või iPadil, kiirust samas paistab jaguvat. Suureks plussiks on MS Office, mis kohe kaasa tuleb selle Surface tahvelarvutiga, muidu on rakendustepõud veel Microsofti poes kahjuks.
Hästi ehitatud asi, ainult klaviatuuri plastik tuli ühest kohast lahti natuke...”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1587.
Cajun Pawn Stars
Leftfield Pictures
USA tõsielusari Louisiana pandimajas toumuvast.
Lisas adonis 13.04.2013
“Veidi vaiksema tempoga ja omaette nüansiga pandimajasari. Seal nimelt on tavaline, et panditakse ka oma karja jms naljakaid asju. Aga üldiselt meeldib vähem kui Las Vegase Pawn Stars.”
1588.
Beerwood Pub
http://beerwood.ee
Lai valik õlut ja toidud. Tallinna Vanalinnas, Lühike jalg 8.
Lisas Harvard 31.05.2013
“Täitsa lahe koht, minu teada ka üsna uus ja värske veel. Vanalinnas on nüüd juba teine hea õllekoht (Põrgu ju ka), aga Beerwood meeldis isegi rohkem, pole päris selline kartulikelder :)
Beerwoodis on toidud päris head, aga eks sinna tullakse eelkõige kesvamärjukest mekkima ning selles osas on sortiment piisavalt lai ja mis veelgi olulisem, seal on valitud õlled.
Üks tore asi on seal veel, nimelt elava muusika üritused aeg-ajalt.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1589.
Minu Nõmme
Erki Korp
„Minu Nõmme“ on fotoraamat, kuhu on Nõmme linnaosa vanem Erki Korp valinud 87 fotot, mis ta on pildistanud kahe aasta jooksul. Fotod on ta valinud umbes 2000 Nõmmest tehtud foto hulgast. Pildiallkirjad on nii eesti kui ka inglise keeles. Fotod annavad hea ülevaate nii Nõmme ajaloolisest kujunemisest kui ka Nõmme loodusest ning tänasest päevast. Raamatusse valitud fotode arv on sümboolne, sest 12. novembril 2013 täitub just 87 aastat Nõmmele linnaõiguste andmisest.
Lisas sipsik 02.09.2013
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1590. Nana Ekvtimishvili, Simon Groß In Bloom (2013)
Gruusia poolt sel aastal võõrkeelsele Oscarile nimetatud film on paljudel (siiani 11 auhinda) Euroopa filmifestivalidel auhinnatud täiskasvanuks saamise lugu, mille tegevus toimub pöördelistel 1990. algusaastatel, kui arutu kodusõda Gruusiat räsib. Iseseisvumiseufooria on asendunud vägivalla ja majanduse kokkukukkumisega. On tunda traditsioonide mõranemist ja loomulikku vastuhakku liigmaskuliinsele maailmale. Ümbritsev kaos ja segased perekonnasuhted ei sega aga noori õitseeas hingi unistamast ega lootmast. Thbilisis püüavad igapäevase eluga hakkama saada teismeeas Eka (Lika Babluani) ja Natia (Mariam Bokeria). Noortele omaselt ei pööra Eka ja Natia ümbritsevale viletsusele liigset tähelepanu. Olulisem on klassikaaslastega kihistada, salaja suitsetada ja oma tärkava seksuaalsusega tegeleda. Viimane ei jää loomulikult ka vastassugupoolel märkamata. Eka kui klassikalisem iludus jääb silma temast vanemale macho’st noormehele, kes neiu mägilaste traditsioonide kohaselt ka röövib – päise päeva ajal ja otse leivasabast. Kuid Eka südames on koht ka teisel, vaatajale kindlasti tunduvalt sümpaatsemal noormehel. Nii need asjad aga Gruusias jääda ei saa. Kättemaks on valus ja siiani Eka varju jäänud tagasihoidlik Natia näitab, mis puust on Gruusia naised. Filmi stsenarist ja režissöör Nana Ekvtimishvili toetub enda noorpõlvekogemusele tolleaegses keskkonnas, tehes seda ausalt ja valusmagusa nostalgiaga, maalides Oleg Mutu kaameratöö abil Thbilisist justkui juba kergelt kolletama kippuva postkaardi. Dagmar Raudam
Lisas OliverL 15.11.2013