Gluteenivabad küpsetised
7.0
2 hindajat

1. Gluteenivabad küpsetised
Mare Angerjärv, Annela Vaga, Annika Ojeda Ramos

“Gluteenivabad küpsetised” on seni põhjalikem kokaraamat gluteenivabast magusate kookide küpsetamisest. Pakume lugejale valikut klassikaliste kookide retsepte gluteenivabas versioonis ning anname põhjalikke näpunäiteid ja õpetusi gluteenivabaks küpsetamiseks, et inspireerida igaüht oma lemmikretsepte soovi korral gluteenivabaks muutma. Raamatus toodud ligi 60 retsepti hulgast leiad palju klassikalisi küpsetisi ning lisaks ka mõningaid uudseid ideid. Enamiku retseptide järgi on võimalik kooke valmistada ka laktoosi- ja/või kaseiinivabalt.


Lisas Raamat24 05.05.2015
Pane hinne:
Tervise hoidmise toidud 3
9.0
2 hindajat

2. Tervise hoidmise toidud 3
Maire Vesingi

Üle 80 retsepti sisaldav põhjalik kokaraamat on mõeldud kõigile, kes peavad loobuma igapäevases toidus lehmapiima ja gluteeni sisaldavatest toiduainetest.


Lisas Raamat24 05.05.2015
Pane hinne:
Toidutare.ee hitid
9.0
3 hindajat

3. Toidutare.ee hitid
Koostaja Siiri Kirikal

Kokku leiad kogumikust 200 väljavalitud retsepti nii argisteks kui ka pidulikeks päevadeks.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Nutika perenaise kokaraamat 2
8.3
3 hindajat

4. Nutika perenaise kokaraamat 2
Lia Virkus, Pille Enden, Epp Mihkels, Tiina Lebane

“Nutika perenaise kokaraamat 2” on järg krooniajal välja antud raamatule, mis pakub soodsaid roogi säästlikuks majandamiseks. Sellesse raamatusse on neli autorit kogunud oma pere peal järele proovitud maitsvate toitude retseptid.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Jõhvikas
6.5
4 hindajat

5. Jõhvikas
Kristel Vilbaste

Kõige hinnatum ja laiema kasutuse on soomarjadest leidnud jõhvikas. Jõhvikatest oskab iga eestlane lugu pidada. Ta on peolaua mahlamari ja haigete imeravim. Septembrikuine marjadest punetav soo on magnet. Sellest raamatust leiab põhjalikku informatsiooni jõhvikast, tema kasvatamisest, erinevatest sortidest, soodest, kust jõhvikaid leidub ning tema raviomadustest. Raamatu lõpus on mõned põnevad retseptid, mida tasub jõhvikast valmistada.


Lisas Mikk Sarv 13.11.2014
Pane hinne:
Kiired suupisted
5.8
4 hindajat

6. Kiired suupisted
Maire Suitsu

Milliseid toite pakkuda siis, kui külalised on 30 minuti pärast ukse taga? Valik kiiresti valmivaid roogasid, mida võib panna nii pidulauale kui ka pakkuda igapäevasele toidulauale.


Lisas sipsik 27.03.2014
Pane hinne: