Partner: joogafestival.ee
Allure Beauty
9.8
5 hindajat

1. Allure Beauty
http://allurebeauty.ee/


Lisas marimets 11.11.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Väga head ja kvaliteetsed looduslikud ilutooted Owaylt. Soovitan!

http://allurebeauty.ee/”

11.11.2016 17:51 - marimets
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Aqua Splash
9.8
8 hindajat

2. Tangle Teezer Aqua Splash

Juuksepusasid lahti harutav juuksehari, mis vähendab juuste kahjustamist. Aqua Splash on Tangle Teezeri uusim innovatsiooni tulemus. Esimene püsti seisev, käest mitte libisev ja vett armastav juukepusasid lahti harutav juuksehari. Selle harja kumer disain muudab juuksepusade eemaldamise kergeks ning ümarad ääred annavad võimaluse siledaks, takistustevabaks harjamistulemuseks. Aqua Splashi saab kasutada ka duši all šampooni või palsami ühtlaseks jaotamiseks juustesse.


Lisas Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
22.03.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tavalise kammiga on väga keeruline kammida pikki, pakse ja lokkis juukseid. Juuste kammimine oli väga valulik ja ebameeldiv tegevus. Tangle Teezer läks aga juustest väga kergelt läbi ning ma isegi ei tundnud midagi-ei mingit valu ega kammi juustesse kinni jäämist. Seda on ka mugav käes hoida. Eriti üllatas mind see, et ma ei pidanud mitu minutit oma juukseid harjast kätte saama, Tangle Teezerist saad juuksed kätte ainult ühe liigutusega-võtad ühest otsast kinni ja tõmbad ning kõik harja küljes olnud juuksed tulevadki ära. Kuna sellel kammil on väga tihedad harjased, siis eemaldab see juustest ka kogu tolmu ja riidekübemed, mis sinna kogunenud on. 10-15 minuti asemel kammin ma nüüd juukseid 2 minutit ning tulemus on palju parem ja puudub ka kogu valu.”

22.03.2013 14:33 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Ultrahelinebulisaator MD6026
8.1
11 hindajat

3. Laica Ultrahelinebulisaator MD6026

Muudab vedela ravimi peeneks uduks, mida on kerge sisse hingata.


Lisas heidy 18.12.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Rentisime seda inhalaatorit Tipatapa poest http://www.tipatapa.ee/detailid.php?3919 aga kui päris aus olla, siis eriti rahule ei jäänud. Nö auru tootlikus on väga hea, aga üldine ehitus on nati kipakas. Kui laps pead keeras, läks kogu seade kohe ümber ja vesi voolas välja. Sisse tuleb valada nati tavalist kraanivett ja eraldi läbipaistvasse väiksesse kausikesse 0,9% soolalahust, mida saab apteegist. Kõige soodsam on osta 1L pudel, maksab umbes 3€. Sama lahus on müügil ka 0,5l ja 100ml pakendites, hind on kõigil suurustel sama, umbes 2-3€. Perearst soovitas ka Brontexit sisse tilgutada.
Positiivne on see, et aur teeb tati ja röga hästi lahti, pärast hoia ainult taskurätipakk ligi. 4-aastane hoiab juba ise maski suu ees, aga 2ne rapsib ja rabeleb. Auru tuleb nati liiga plju, ninast tilgub välja ja võibolla see on ebameeldiv. Voolik on üsna jäik, see ka võibolla ei meeldi.”

12.11.2015 00:44 - Ines
Hinnang arvustusele:
  +0   -0