7.6 7 hindajat

Minu Omaan
Meeli Lepik

Autor -- Lisaks maasturite kalapaadis vedamisele, hiigelhaide söögiks küttimisele, riikliku reisilaevanduse sünnivaludele ning igapäevaelule praeahjukuumuses pajatab raamat sellest, mis juhtub, kui inimestel on vahel rohkem raha ja pealehakkamist kui kainet talupojamõistust. Loodan, et minu pilguheit kaunile Omaanile ja tema külalislahketele elanikele aitab maalida lisatoone meedia loodud araabiapildile ning näidata, et elu looritatud juuste ja väärikate turbanite all polegi nii mustvalge nagu kohalike igapäevariietus. Tulge koos minuga maailma nobedaima reisilaeva pardale, et saada osa meremehetööst maal, kus areng kaamelikaravanidest Porschedeni on toimunud välgukiirusel! Lisas fellow 06.07.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Lihtne ja kena lugu, päris põnev lugemine. Mõned kordused ja tähtsusetute detailide sissetoomine ehk veidi häiris, aga see oleks tulnud lihtsalt toimetajal kärpida.
Ent... mulle meeldis just autori siirus ja ausus - kui kartis, siis nii ütles, kui midagi oli silmakirjalikku, siis ta seda ka mainis. ”

05.09.2011 09:25 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
01.11.2011 11:54 maarit
Tõestus jällegi, et eestlased on tublid ja töökad ja hakkajad:)
20.07.2012 12:25 Nimetu
pole paha Sellest kandist polnud just palju teada. Täitsa
huvitav.Imelik ainult et maailmavallutajad-
inimõiguslased pole asja ette võtnud,piisaks
suurest sõjalaevast kui hakaks õitsema de-
mokraatia,ju siis on nii parasiittõule kasuli-
kum suuauk hoida kinni.

“Sõna-sõnalt pole läbi loetud, aga nii palju on juba selge, et võiks arvustada.
Mulle meeldib, et autor Meeli tundub selle raamatu kirjutanud olevat tõelise pühendumusega ja mitte üle jala. See paistab välja (ja seda ei saa kõigi Minu-sarja raamatute kohta öelda), ehkki samas on näha ka, et autor pole just suurte kogemustega kirjutaja. Tal on lugusid ja mõtteid rohkemgi kui ta täpselt väljendada oskab. Või ütleme, kui ta kirjanduslikult oskaks, sest tegelikult annab ta oma mõtted kõik kenasti edasi ja Omaanist, millest ma küll mitte midagi ei tea(dnud), sai ikka pilt väheke selgemaks küll. Aitäh autorile oma mõtteid kirja panemast.”

06.07.2011 09:50 - fellow
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Meeli Lepik Minu Omaan arvustusi (review)Otsi Google abil: meeli lepik minu omaan (review)