Partner:
Kuidas kasvab turismipuu?
9.0
5 hindajat

13. Kuidas kasvab turismipuu?
Heli Tooman

Õpik on mõeldud eelkõige turismi-, majutus- ja toitlustusvaldkonna erialade õppijatele alusteadmiste omandamiseks turismimajandusest. Samas sobib see ka täiendõppijatele ja nimetatud valdkondade töötajatele enesetäiendamiseks, samuti kasutamiseks õppeasutustes, kus turismitarkust kõrvalerialana või valikainetena õpitakse, ja ka lihtsalt mõnusaks lugemiseks kõikidele turismihuvilistele. Õpiku ülesehituses on kasutatud Turismipuu kasvamise ideestikku, mis võimaldab mõista ning tundma õppida turismimajanduse terviksüsteemi. Õppija saab ülevaate turismi ajaloost, hetkeolukorrast ja tulevikutrendidest ning õpib mõistma turismi mõjutegureid ja seoseid teiste majandusharudega. Teemad võimaldavad läbi käia turismimajanduse arendamise ehk Turismipuu kasvatamise olulisemad etapid.


Lisas Wantago 28.01.2011
Pane hinne:
Teeme ära! Elu ja äri õppetunnid
8.4
7 hindajat

14. Teeme ära! Elu ja äri õppetunnid
Richard Branson

Autor: Raamatus Teeme ära! vaatan ma tulevikku. Palju on muutunud sellest ajast, kui ma 1968. aastal asutasin Virgini, ja ma selgitan, kuidas kavatsen viia oma äri ja ideed järgmisele tasandile ning uutele ja põnevatele aladele, nagu Virgin Fuels (Virgini Kütused) asutamine, kuhu Virgin praegu liigub. Olen kokku võtnud kõik tähtsad õppetunnid, head nõuanded ja innustavad kõnekäänud, mis on aidanud mind teel edule.


Lisas fellow 08.01.2011
Pane hinne:
Muutuste juhtimine
7.5
6 hindajat

15. Muutuste juhtimine
Linda A. Hill

Aina konkurentsitihedamas ja keerulisemas ärikeskkonnas peavad organisatsioonid pidevalt muutuma, et ellu jääda ja oma eesmärke saavutada. See käib igat tüüpi organisatsioonide – ettevõtete, mittetulundusühingute ja ka riigiasutuste – kohta. Muutus ei ole kerge, olgu see siis põhjalikum ümberkorraldus, uute tööprotsesside kasutuselevõtt või tulemuste hindamise süsteemi teisenemine. Muutus võib ettevõtte kõikide tasandite töötajate jaoks olla hirmutav. Peaaegu alati on seda raske ellu viia, kuid see on võimalik. Tõlkija: Ülle Jälle.


Lisas fellow 08.01.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“See ei ole raamat mida "igaüks peaks läbi lugema", tegemist on konkreetselt käsiraamatuga, mis on teoreetiliselt hea, aga praktikas on ikka nii, et kehtivad mingid teised reeglid ja emotsioonid.”

08.01.2011 10:22 - fellow
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Räägime ärist, midagi varjamata
9.8
4 hindajat

16. Räägime ärist, midagi varjamata
Richard Branson

Autor räägib avameelselt elust ärimaailmas, jagades meiega oma hulljulgete, riskantsete ja teravmeelsete tehingute saladusi. Saame teada, kuidas Virgin üritas murda maailma üht võimsamat kaubamärki, et Virgin Mobile USA hoiab siiani enda käes rekordit kui firma, kes kõige kiiremini kasvatas tulud üle miljardi dollari (kiiremini kui Microsoft, Google ja Amazon), et Richard on maailmas ainus, kes asutanud kaheksa miljardidollarilist firmat kaheksas majandussektoris.


Lisas fellow 08.01.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ma ei tea, kas ta selle raamatu eest ka üheksanda sektori miljardi kätte saab, aga asi oleks seda peaaegu väärt. Sellised sissevaated erinevatesse äridesse on väga huvitavad ja kui neist jutustab inimene, kes päriselt ka teab, millest ta räägib, siis on raske midagi paremat tahta. Kohati on ainult tõlge puine.”

08.01.2011 10:19 - fellow
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kotleri turundus
7.0
3 hindajat

17. Kotleri turundus
Philip Kotler

Kuidas luua, võita ja valitseda turgusid.


Lisas lloyd 13.02.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kui sul turundusega kuskiltki otsast kokkupuudet on, siis loomulikult kohustuslik kirjandus. ”

15.02.2010 12:55 - Meningor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Positsioneerimine: võitlus mõistuse pärast
10
1 hindaja

18. Positsioneerimine: võitlus mõistuse pärast
Al Ries, Jack Trout

Võitlus inimese tähelepanu köitmise pärast nõuab oskusi ja teadmisi. Neid teadmisi jagasid positsioneerimisteooriate loojad Al Ries ja Jack Trout oma raamatus "Positioning: The Battle for Your Mind" juba üle 20 aasta tagasi. Tänaseks on nad seda raamatut oluliselt täiendatud, parandatud ja kommenteerinud ning lisanud illustratsioonid.


Lisas lloyd 13.02.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Väga hariv raamat turundusega seotud inimestele. Nagu Kotleri kuulus raamatki, on ka see klassika ja kohustuslik kirjandus.”

15.02.2010 12:56 - Meningor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0