Reklaamitrikk ehk kõik, mida reklaamist teadma pead
9.2
23 hindajat

13. Reklaamitrikk ehk kõik, mida reklaamist teadma pead
Kent Raju

Reklaam on üks neist valdkondadest, mille kohta on kõigil arvamus ja milles kõik on “eksperdid”. Kui tahad teada, kuidas reklaamitegemine käib, missugune näeb välja lavatagune maailm ning mida peaksid teadma, et reklaamimaailma mõista või seal sõna sekka öelda, haara raamat, asu lugema ja saad teada:
- kuidas reklaamiagentuuri tööle saada
- missugused on tüüpilised reklaamiagentuuride töötajad ja kliendid
- kuidas teha tõhusaid reklaame
- mis on sagedasemad jamad, mis reklaamides juhtuvad ja mida sa enamasti ei märka.
www.reklaamitrikk.ee


Lisas beck 05.09.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Kuigi reklaami on meie elus igal sammul ja reklaamime ju ennast ka alateadlikult pidevalt, ei oleks ma ilmselt seda raamatut riskinud kätte võtta - no et nagu õpik või nii. Õnneks oli mul hea eelinfo "Reklaamitriki" kohta olemas, nii et tegin seda siiski.
Mulle meeldib alati raamatutes momendid, kui tundub situatsioon - elust enesest, kui tunned, et oled nagu raamatutegelane. Me ilmselt ei pane tavaelus tähelegi, kui palju reklaami ikkagi on ja kui palju ta meid mõjutab, ka siis kui me väidame kangekaelselt vastupidist. Seetõttu tundsin pea igal leheküljel - no muidugi, just nii see ju ongi, aga me lihtsalt oleme kõigega nii harjunud, et ei pane seda reklaamiuputust tähele. Pigem asume kaitsepositsioonile - laseme kõrvust ja ajust mööda, et mitte ennast risustada. Raamatut lugedes hakkasin mõtlema, kuidas mina reklaame vaadates/kuulates/lugedes neisse suhtun/vastu võtan ja avastasin, et enamasti ma isegi ei teadvusta seda, mis mu ümber selles osas toimub. Nii nagu me elus palju asju ei teadvusta - "automaatpiloot" peal. Ka seda, kui keeruline reklaamitöö oma olemuselt on (kui teha head reklaami) ning kuidas me tavaliselt ainult lõpptulemust kritiseerime.
Kui üks raamat paneb mõtlema selle üle, mida ma elus teadvustan ja mida mitte ning lisab dolerantsust siis on ta oma ülesande kuhjaga täitnud.
Loomulikult oli ka palju sellist, mida ma enne ei teadnud ja küsisin mõttes, et kas tõesti "tegelt ka"?
Kui üks raamat teeb mind targemaks, siis on ta oma ülesande taas kuhjaga täitnud.
Huumor täitis oma ülesande täielikult - mõnus lugeda ka võhikutele ja kuidas sa ikka tõsimeelselt lähed materdama seda, mida ise igapäevaselt teed.
Et raamatut väga mõnus lugeda on, näitab see, kui minu suhteliselt närva lugemusega poeg selle ühe hooga kaanest kaaneni läbi luges - "tegelt ka".”

09.08.2012 13:06 - Marge-Elin Roose
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kuidas kasvab turismipuu?
9.0
5 hindajat

14. Kuidas kasvab turismipuu?
Heli Tooman

Õpik on mõeldud eelkõige turismi-, majutus- ja toitlustusvaldkonna erialade õppijatele alusteadmiste omandamiseks turismimajandusest. Samas sobib see ka täiendõppijatele ja nimetatud valdkondade töötajatele enesetäiendamiseks, samuti kasutamiseks õppeasutustes, kus turismitarkust kõrvalerialana või valikainetena õpitakse, ja ka lihtsalt mõnusaks lugemiseks kõikidele turismihuvilistele. Õpiku ülesehituses on kasutatud Turismipuu kasvamise ideestikku, mis võimaldab mõista ning tundma õppida turismimajanduse terviksüsteemi. Õppija saab ülevaate turismi ajaloost, hetkeolukorrast ja tulevikutrendidest ning õpib mõistma turismi mõjutegureid ja seoseid teiste majandusharudega. Teemad võimaldavad läbi käia turismimajanduse arendamise ehk Turismipuu kasvatamise olulisemad etapid.


Lisas Wantago 28.01.2011
Pane hinne:
Teeme ära! Elu ja äri õppetunnid
8.4
7 hindajat

15. Teeme ära! Elu ja äri õppetunnid
Richard Branson

Autor: Raamatus Teeme ära! vaatan ma tulevikku. Palju on muutunud sellest ajast, kui ma 1968. aastal asutasin Virgini, ja ma selgitan, kuidas kavatsen viia oma äri ja ideed järgmisele tasandile ning uutele ja põnevatele aladele, nagu Virgin Fuels (Virgini Kütused) asutamine, kuhu Virgin praegu liigub. Olen kokku võtnud kõik tähtsad õppetunnid, head nõuanded ja innustavad kõnekäänud, mis on aidanud mind teel edule.


Lisas fellow 08.01.2011
Pane hinne:
Muutuste juhtimine
7.5
6 hindajat

16. Muutuste juhtimine
Linda A. Hill

Aina konkurentsitihedamas ja keerulisemas ärikeskkonnas peavad organisatsioonid pidevalt muutuma, et ellu jääda ja oma eesmärke saavutada. See käib igat tüüpi organisatsioonide – ettevõtete, mittetulundusühingute ja ka riigiasutuste – kohta. Muutus ei ole kerge, olgu see siis põhjalikum ümberkorraldus, uute tööprotsesside kasutuselevõtt või tulemuste hindamise süsteemi teisenemine. Muutus võib ettevõtte kõikide tasandite töötajate jaoks olla hirmutav. Peaaegu alati on seda raske ellu viia, kuid see on võimalik. Tõlkija: Ülle Jälle.


Lisas fellow 08.01.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“See ei ole raamat mida "igaüks peaks läbi lugema", tegemist on konkreetselt käsiraamatuga, mis on teoreetiliselt hea, aga praktikas on ikka nii, et kehtivad mingid teised reeglid ja emotsioonid.”

08.01.2011 10:22 - fellow
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Räägime ärist, midagi varjamata
9.8
4 hindajat

17. Räägime ärist, midagi varjamata
Richard Branson

Autor räägib avameelselt elust ärimaailmas, jagades meiega oma hulljulgete, riskantsete ja teravmeelsete tehingute saladusi. Saame teada, kuidas Virgin üritas murda maailma üht võimsamat kaubamärki, et Virgin Mobile USA hoiab siiani enda käes rekordit kui firma, kes kõige kiiremini kasvatas tulud üle miljardi dollari (kiiremini kui Microsoft, Google ja Amazon), et Richard on maailmas ainus, kes asutanud kaheksa miljardidollarilist firmat kaheksas majandussektoris.


Lisas fellow 08.01.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ma ei tea, kas ta selle raamatu eest ka üheksanda sektori miljardi kätte saab, aga asi oleks seda peaaegu väärt. Sellised sissevaated erinevatesse äridesse on väga huvitavad ja kui neist jutustab inimene, kes päriselt ka teab, millest ta räägib, siis on raske midagi paremat tahta. Kohati on ainult tõlge puine.”

08.01.2011 10:19 - fellow
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kotleri turundus
7.0
3 hindajat

18. Kotleri turundus
Philip Kotler

Kuidas luua, võita ja valitseda turgusid.


Lisas lloyd 13.02.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kui sul turundusega kuskiltki otsast kokkupuudet on, siis loomulikult kohustuslik kirjandus. ”

15.02.2010 12:55 - Meningor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0