7.8 4 hindajat

Kodused toidud prantsuse moodi: Liha
Anne Labrosse

Raamatu autor, aastaid Eestis elanud prantslanna, näitab, et ka piiratud eelarvega saab toituda maitsvalt ja tervislikult. Püüa igal võimalusel valmistada toit ise ja mõtle sellele, et toidu valmistamine on nauding, mitte raske töö. Paljud kurdavad liha pika keetmis- ja küpsetamisaja üle. Tee seda aga näiteks õhtul (pole ju vaja poti kõrval seista), lastes öösel jahtuda – nii on sul õhtusöök järgmisel päeval peaaegu valmis. Kaua keedetud liha on tõesti maitsev. Sellest raamatukesest leiad lisaks arvukatele liharoogadele palju nippe lisandite ja kastmete valmistamiseks: kuidas pannile jäänud lihaküpsetusvaapa kõige hõlpsamini lahustada, milliste ainetega sellest erinevaid kastmeid kokku segada jne. Ning ära põlga toidu ülejääke – keedetud köögiviljadest saad püreeks tambituna maitsva vormiroa, järelejäänud keedukõrvitsale lisa sinihallitusjuustu, piima ja muna ning küpseta ahjus kuldpruuniks, külmast lihast saad suurepäraseid salateid jne, jne. Kasuta raamatus olevaid retsepte ja oma fantaasiat, nii saad pere toidetud ka üsna väikese eelarvega. Lisas Liinaliin 08.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Palju häid nippe ning lihtsaid ja huvitavaid retsepte. Ei ole mingid ulmelised asjad, täiesti tehtavad koduses köögis ja sageli sellistest asjadest, mida isegi eestlane külmapist leiab :)”

08.03.2012 10:46 - Liinaliin
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Anne Labrosse Kodused toidud prantsuse moodi: Liha arvustusi (review)Otsi Google abil: anne labrosse kodused toidud prantsuse moodi: liha (review)