8.0 1 hindaja

Šokolaadi meistriklass
William Curley

Briti Šokolaadiakadeemia parima šokolaadimeistri auhinna neljakordne võitja William Curley on omas vallas tõeline novaator. Selles autoriteoses tutvustatakse, kuidas sünnivad tema erakordsed šokolaaditaiesed, jagatakse suuri ja väikesi loomingulisi saladusi ning selgitatakse töövõtteid, mis on tema kõrgelt hinnatud retseptide aluseks. Raamatus on spetsiaalselt koduköögi jaoks kohandatud retseptid trühvlite, šokolaadiampsude, tortide, koogikeste, maiustuste ja küpsiste valmistamiseks. Nii mõnegi retsepti teevad eriti põnevaks originaalsed maitseained, nagu rosmariin, sidrunhein, ingver, wasabi või meresoolakaramell, kuid on ka klassikalisi hõrgutisi. See ohtralt auhindu pälvinud teos peaks olema aukohal iga kirgliku šokolaadisõbra köögis! Lisas sipsik 06.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Seal raamatus on palju huvitavaid šhokolaadi retsepte, mida tahan kindlasti järgi proovida ning mõned nipid, mida kasutada”

18.02.2015 18:40 - Kelly
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe William Curley Šokolaadi meistriklass arvustusi (review)Otsi Google abil: william curley Šokolaadi meistriklass (review)