6.1 10 hindajat

7X7
Vahur Kersna

Kui sinu elus jääb aeg mingil põhjusel seisma, võib juhtuda, et vaikus hakkab rääkima. Minuga nii läks. Lamasin voodis ja väljavaated sealt tõusta ei olnud just üleliia suured. Aega mõelda oli palju. Ühel hetkel ilmusid valgele seinale read ning nii lihtne tundus olevat neid sealt maha kirjutada. Esialgu mõtlesin, et teen seda ainult ühele väikesele poisile. Juhuks, kui teda kunagi peaks huvitama. Siis aga, lugedes lahkunud kolleegist kirjutatut, mõistsin, et kui sinu elust ähvardab saada raamat, on targem oma lugu ise ära rääkida. Lõpuks tegingi kaks varianti, teine on nüüd siin. Kindlasti mitte mingi eriline šeikspiir, aga loodetavasti maailm sellest palju õnnetumaks ka ei muutu. Lisas Kristell 02.12.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“raamat on liigselt koormatud mittekirjandusliku materjaliga, minu jaoks oli dokumente ja häguseid ammuseid fotosid liiga palju. Nagu kapo materjal. Plussina see, et mahlakad võrdlused ja metafoorid olid kersnalikult vaimukad, neid sai ülegi loetud mõnu pärast.”

31.01.2012 12:02 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kirjutab ikka väga hästi. Ta on alati hea jutuga ajakirjanik olnud, see on selgelt näha ka tema kirjastiilist, mis voolab hästi. Võrdlused on ka kirjanduslikult huvitavad.”

06.01.2012 16:46 - poobel
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“See on üks mitmeti huvitav raamat. Esiteks on Vahur Kersna üks üsnagi erakordne inimene ning tema elust lugeda on oli mul juba ammu suur soov. Sinna on mahtunud väga palju sellist, millest mu aimugi ei olnud. Loomulikult! Muidu polekski väga huvitav lugeda olnud.
Aga raamatul on üks viga, mida alguses nagu tähele ei pannudki. Nimelt on see väga lühike. Mitte õhuke, vaid seal lihtsalt ei ole väga palju teksti, mida lugeda. Kujundamisega on saadud hästi hakkama ning kõik näeb väga kena välja, aga selle kujundustöö käigus on kõiksuguste piltide ja muu graafikaga maht justkui raamatu vääriliseks aetud, kuid tegelikult loeb selle läbi paari tunniga. Sinna sisse käib ka piltide vaatamise aeg. Ilmselt loevad kiired lugejad veel kiiremini. Aga noh, mis siis sellest, lihtsalt tuli pähe, et ma oleks tahtnud pikemalt lugeda nii mõnestki etapist tema elus.”

02.12.2011 10:58 - Kristell
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Vahur Kersna 7X7 arvustusi (review)Otsi Google abil: vahur kersna 7x7 (review)