7.8 13 hindajat

Just nii, härra seersant!
Timo Porval, Tarvi Tiits

Lisas Raamatublogi 16.10.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Raamatupoe ostetuimate toodete nimekirjast jäi mulle silma teos nimega Just nii, härra seersant!. Tänapäevaks reservväelased Timo Porval ja Tarvi Tiits on kirjutanud kaasahaarava raamatu. Esialgu olin skeptiline, kas tegemist on ühe ajateenistuse suhtes kiidusõnadest pulgil oleva "tellitud" eneseimetlemise teosega. Kaitseväe ülemate isegi kohati juba liiga positiivsusest ülevoolavad tagasisided raamatu suhtes ei tulnud ka abils.Võib öelda, et minu eestlastlik spetlilisus ei olnud seekord tegelikult kokkuvõttes üldse vajalik. Raamatu, mis on piisavalt meelelahustuslik lugemine ka ajateenistusest võõrale inimesele pakudes ütlasi mõtteainet Kaitseliidule. Raamatut iseloomustab huumor ja seiklused on piisavalt kaasahaaravad. Kokkuvõttes aus lugu, mida soovitan lugeda.”

20.10.2014 17:22 - Raido Tamar
Raido Tamar on seda arvustust muutnud: 20.10.2014 17:23
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
21.10.2014 13:59 Nimetu
Loen ka seda raamatut raudselt, saab aina kiita.

“Raamat "Just nii, härra seersant!" on täpselt õigel määral naljakas, tõsine ja mõtlemapanev. See on meelelahutuslik lugemine kõige paremas tähenduses - raamatu lugemine läheb lennates ning enne kaante sulgumist seda käest ei saa. Huvitavat lugemist pakub raamat kindlasti noormeestele ja neiudele, kellel seisab ees ajateenistusse minek või kes selle eluperioodi juba läbinud on. Samas on lugemine kindlasti põnev ka "veendunud tsivilistidele" - pakub see ju ennenägematut sissevaadet Eesti kaitseväe mikrokosmosesse.”

16.10.2014 16:42 - Raamatublogi
Raamatublogi on seda arvustust muutnud: 16.10.2014 17:01
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Timo Porval, Tarvi Tiits Just nii, härra seersant! arvustusi (review)Otsi Google abil: timo porval, tarvi tiits just nii, härra seersant! (review)