9.8 4 hindajat

Peksta ja kallistada. Arvamuslugusid Eestist ja eestlastest.
Tõnn Sarv

143 lk
Kirjastus: Eesti Ekspress
Imumisaasta 2010 Lisas Rein Veemees 16.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga huvitav lugemine.Autor toob mõnes kirjutises välja huvitavaid tähelepanekuid, mille üle pole ise taibanud mõtiskleda.Näiteks liiklusest:"Kui sõidetakse eeskirjade järgi, aga mitte selle järgi, mis parajasti otstarbekas ja mõistlik, kui eeskirjad on tähtsamad kui inimesed, siis jõutakse paratamatult hoolimatuseni.Sealt ka see mõtlemine:mina täidan eeskirju, minul on ju eesõigus.
Ja kui ka õiguspraktika lähtub samast, siis hakkabki tunduma, et väljapool ülekäiguradu võib inimesi alla ajada, kõrvalteelt ettekeerajale sisse sõita ja üldse jäädagi arvamusele, et liikluseeskirju täites ei saa sind keegi milleski süüdistada.
Pigem karistatakse veidi kiiremini sõitmise eest tühjal maanteel, aga kui kaine peaga,korras auto ja õige kiirusega ajad väljaspool ülekäigurada alla helkurita lapse, siis juriidiliselt on kõik korras."
No muidugi ei nõustunud ma kõigega, millest autor räägib, eriti jäin eriarvamusele Tammsaare asjus, kuid põhiline ongi see, et jääd mõtlema ja omaette arutlema, ning miski hakkab liikuma selles ajupestuses.”

16.03.2013 21:11 - Rein Veemees
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tõnn Sarv Peksta ja kallistada. Arvamuslugusid Eestist ja eestlastest. arvustusi (review)Otsi Google abil: tõnn sarv peksta ja kallistada. arvamuslugusid eestist ja eestlastest. (review)