7.8 4 hindajat

Kes kardab Sveta Grigorjevat
Sveta Grigorjeva

Sveta Grigorjeva (s 1988) on jõulise ja täpse väljendusviisiga noor autor. Tema luuletustes kirjeldatakse ausalt ja humoorikalt tänapäeva Eesti multikultuurset ühiskonda, mh ka eestivene identiteediküsimusi. Grigorjeva luuletusi on avaldatud Värskes Rõhus ja Vikerkaares, autor on Tallinna Ülikooli kirjanduspreemia laureaat (2013). * minuvanused inimesed saavad juba lapsi ostavad kortereid võtavad liisinguid laene soetavad igaveseks mööblit panne potte kaasi vahetavad kolmandat töökohta neljandat meest viiendat naist koeri ja kasse mina saan nelja päeva pärast 25 just viskasin nukud nurka ja alles hakkan vaikselt huvituma poistest mulle meeldib aega maha võtta meeldib peatuda teen kõike suure hilinemisega vahel isegi unustan korrapäraselt hingata sest võin elada ühest sügavast hingetõmbest päris pikka aega ma ei heida kellelegi ette kiirust ja kohalejõudmistungi igaühel omad tempod ja rütmikõikumised lihtsalt naljakas on et saan nelja päeva pärast 25 just viskasin nukud nurka ja hakkan alles huvituma poistest ootan millal vanemad tulevad minuga kord seksist rääkima ja sellest et kust kohast lapsed tulevad Lisas Alice 10.12.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sveta Grigorieva esikteos on haarav ja jõuline. See on kirjutatud noore inimese kire ja aususega, liigse ilutsemise ja valulemise asemel on seal ausad lood (ikka luuletustena) elust. Grigorieva väljendusviis on väga visuaalne ja ka teemad on argielust tuttavad. Selline mõneti filmilike piltide stseenide kirjeldamine tundub noorte autorite seas üha enam populaarsust koguvat. Ka keelekasutuse poolest on see kindlasti sobivam just noorematele lugejatele.”

10.12.2013 13:02 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
10.12.2013 23:21 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Hea leid
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Sveta Grigorjeva Kes kardab Sveta Grigorjevat arvustusi (review)Otsi Google abil: sveta grigorjeva kes kardab sveta grigorjevat (review)