- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1279.
Stiilne Shushi
Ellen Brown
Annab edasi sushi valmistamise põhitõed koos ülevaatega sushi valmistamise ajaloost. Ilmumisaasta: 2010. Tõlkija: Elis Aunaste.
Lisas Seersant 26.04.2010
“Asi on küll lihtsaks tehtud, täielikult samm-sammulised õpetused ja muud huvitavad lood.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1280.
Scrabble
Mattle
2-4 mängijat, vanusele 10+. Põhimõte on täheklotsidest spetsiaalsel mängulaual sõnade koostamine. Mängu lõpuks näeb laud välja nagu lahendatud ristsõna. Seejuures annavad erinevad tähed erineva arvu punkte ning punktisumma sõltub ka sõnade asetusest mängulaual. Mängu lõppedes arvutatakse punktid kokku ja selgitatakse võitja.
Lisas GoeThe 28.04.2010
“Väga hea ja arendav mäng. Muidu ma lauamänge ei armasta, aga see pole lihtsalt õnnemäng, kus kõik sõltub täringuviskest, vaid peab ikka ajusid ragistama ka.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1281.
Other Guys, The (2010)
Adam McKay
Action-komöödia. NYPD uurijad Christopher Dawson ja P.K. Highsmith (Dwayne Johnson ja Samuel L. Jackson) on kõige karmimad ja armastatumad politseinikud terves New Yorgis. Kaks lauda tagapool istuvad aga uurijad Allen Gamble (Will Ferrell) ja Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Nemad ei ole kangelased, nemad on “varuvõmmid”. Gamble on olukorraga rahul, Hoitz mitte, sest temale on selline olukord karistuseks liiga kerge päästikusõrme eest. Juhuslikult komistavad Gamble ja Hoitz pealtnäha süütu juhtumi otsa, mida keegi teine puutuda ei soovi. Aegamööda aga selgub, et tegemist võib olla New Yorgi ajaloo suurima kuriteoga. Eestikeelne pealkiri: Varuvõmmid.
Lisas edu4rd 20.09.2010
“Julgelt naljakas ja ehkki mitte kõik naljad naerma ei aja, leidub tõelisi pärleid, mis teevad kõik vähemnaljakad kohad heaks. Üks suve-sügise parimad komöödiaid.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1282.
Hitler kaput! (2008)
Marius Balchunas
Sura Osetskin on vene salaagent, kes tegutseb vaenlase tagalas SS-i standartenführeri Olaf Schurenbergina. Ta ajab äärmiselt ennastsalgavalt ja nahaalselt lõhki suuri sõjalisi operatsioone, mida Hitleri staabis kavandatakse. Sõjaga on lõpp. Sellest saavad aru peatselt kõik peale fanaatilise Führeri ja umbuskliku Mülleri. Reichi tavaliikmed on juba ammu asjast aru saanud ning elavad oma emotsioonid välja ööklubides meeletult pidutsedes. Schurenberg aga igatseb väga kodu järele ja kasvatab salajases kasvuhoones oma maja kõrval "007" tänaval tomateid. Järjekordne ülesanne Keskuselt kukub talle sülle otsekui selgest taevast ning see tuleb tal kõigele lisaks ette võtta ühes uue naissoost abilisega - hurmava ja väga seksika radisti Zinaga. Niisuguse lahingukaaslasega võib vabalt ümberringi mäsleva sõja sootuks unustada! Kuid ai on äärmiselt lakooniline: enne kodumaale tagasi pöörduda ja seal idüllilist elu alustada pole võimalik, kui viimane ülitähtis operatsioon on täidetud... "Hitler kaput!" on kunagiste Nõukogude kino suursaavutuste üle armutult nalja heitev paroodia, mille lavastaja ja stsenarist on Marius Waisberg ("The Elder Son", "No Vacancy"). Treiler: http://www.filmz.ru/film/3648/video/ Ametlik kodulehekülg: http://www.hitlerkaput.ru/
Lisas Agris Adamberg 24.10.2010
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1283.
Jantsa kalaraamat
Jaan Tangsoo
Jantsa kalaraamatu näol pole tegemist käsiraamatu ega õpetussõnade kogumiku, vaid mõnusa juturaamatuga, kus autor püüab jagada oma tähelepanekuid ja kogemusi, mida ta on omandanud peaaegu neljakümneaastase kalastajakarjääri vältel Lõuna-Eesti jõgedel ja järvedel. Lisaks vee-elukatele on teoses juttu loomadest ja lindudest, kellega autor on kalastades kohtunud. Ka kõneldakse siin kalatoitudest ning kalameeste raudsest tervisest, mis lubab neil kahekümnekraadise külmaga paljakäsi jääaugus solberdada või vedeleda ka vihmase ilmaga ööde kaupa jõgede-järvede ääres ilma, et nad sellest nohugi saaksid. Raamat pakub lugemis- ja mõtlemisainet nii täiskasvanutele kui ka neile, kes saavad täiskasvanuiks aastate pärast.
Lisas About 20.12.2010
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1284.
Kuku: Mina jään ellu
Andres Maimik, Kaidi Kaasik, Martin Männik
Portreefilm dramaatilise saatusega eesti filmi suurkujust Arvo Kukumägist, kes hakkab üles ehitama oma laiali lagunenud elu. Alkoholismist paranev Kuku otsib viisi, kuidas võita tagasi usaldus, mille ta on oma pikkade joomahoogude jooksul maha mänginud. Usaldust enda kui näitleja, sõbra ja partneri vastu. Ta tõotab oma naisele Maritile, et kui ta veel peaks käe pudeli järele sirutama, on ta teekond käidud. Kuku külastab arste ja teadmamehi, talle tuleb rollipakkumisi, tuleb meedia tähelepanu. Ka suhe Maritiga saab uue hingamise. Kui tundub, et kõik hakkab ülesmäge minema, siis võidab kiusatus Kuku tahte. Viinapudel on liigagi haardeulatuses. Uus allakäik tuleb raskem kui kõik eelmised, hävitades eneseteostuse võimalused, paisates sassi suhted, pannes proovile tervise ning viies lõpuks Kuku eksistentsi viimase piirini.
Lisas tool 21.02.2011
