Sügisest kevadesse
10
5 hindajat

13. Sügisest kevadesse
Heli Haljas

Kogumikus on 18 mõnusat lihtsat laulu lastele vanuses 3-7. Lihtsa viisi ja mugavate sõnadega laule saab kasutada ka muukeelsete laste keeleõppe toetamiseks muusikatunnis- lauldes on kelle õppimine lihtne ja loomulik! Laulude juurde on lisatud selgitused laulu kasuytamiseks vähese keeleoskusega lastega, samuti ideid tegevuste lõimimiseks. Laulude autor, Heli Haljas on õpetaja-praktik, kellelt varem on laule ilmunud kogumikus Õunake. Laulud, laulutekstid, laulumäng Heli Haljas. Illustratsioonid Margit Saluste, väikesed pildid Helena Haljas. Kaanekujundus Mari Käbin. Tekst Lana-Maria Peterson. Koostaja ja toimetaja Lana-Maria Peterson.


Lisas Marge-Elin Roose 22.01.2013
Pane hinne:
Talviseid laule pimedaks ajaks
9.0
4 hindajat

14. Talviseid laule pimedaks ajaks
Alari Janson

Tore laulik, mis sisaldab talve-, jõulu- ja lumelaule, sobilik nii noortele kui vanadele lauluhuvilistele. Koostanud laulumees Alari Janson.


Lisas Marge-Elin Roose 14.12.2012
Pane hinne:
Jõululaulud koos nootidega
10
1 hindaja

15. Jõululaulud koos nootidega
Lea Gabral

Lea Gabrali heliloomingu põhiosa moodustavad klaveripalad ning laulud koorile ja soolohäälele. Tema kaks suuremat teost on „Gloria” ja „Kaarli missa” segakoorile ja orelile. Lea Gabral on laulnud ka ansamblis Collage. Lea Gabral (1946) on õppinud Tallinna Lastemuusikakoolis Ülev Saare juures. Tallinna Muusikakeskkooli ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia) lõpetas ta prof Lilian Semperi klaveriklassis.


Lisas Marge-Elin Roose 20.11.2012
Pane hinne:
Laululust 13. Lauluvalik läbi erinevate aastate 4.osa
10
3 hindajat

16. Laululust 13. Lauluvalik läbi erinevate aastate 4.osa
Inda Kõiva

Laululust 13 - Lauluvalik läbi erinevate aastate 4.osa on jätkuks eelnevalt ilmunud Laululustidele 6,7 ja 8. Sisaldab samuti möödunud aastate tuntuid ja aegumatuid laule. Kokku 66 laulu, nende hulgas: Madruse süda, El-Bajon, Vaia Condios, Une Mati, Kodu ja ristikhein, La cucaracha jne. Et jätkuks ikka aega oma lemmiklaulu otsimiseks ja leidmiseks ning laulurõõmu igasse päeva!


Lisas Marge-Elin Roose 31.10.2012
Pane hinne:
Laste lustilaulik
8.0
2 hindajat

17. Laste lustilaulik
Inda Kõiva

Laste Lustilaulikus on 497 lastelaulu koos lihtsa noodiga. Sobivad laulud väikelapse east kuni kooliajani ja kauemgi. Need on vanad head, igihaljad, väga tuntud ja eestlastele armsad lastelaulud. Mõningate laulude kaudu saab laps hõlpsamini teada kes on karjane, künnimees, mölder, sepapoiss ja mis on vokk, traktor, heinategu jne. Leidub laule lindudest, loomadest, aasta-aegadest. Ka on hulk ringmängulaule ja väga tuntud jõululaule. Tore on see, et ilma nootigi tundmata on ka vanaemadel ja vanaisadel võimalik Laste Lustilaulikust lapsele ette laulda või lapsega koos laulda, sest vanavanemad mäletavad kindlasti neid laule väga hästi.


Lisas Marge-Elin Roose 23.10.2012
Pane hinne:
Talveaja rõõmulaulud. Talve- ja jõululaule mudilas- ja lastekoorile
10
1 hindaja

18. Talveaja rõõmulaulud. Talve- ja jõululaule mudilas- ja lastekoorile
Armas Maasalo, Johannes Aavik, Kadri Hunt, Leo Normet, Leo Wirkhaus, Mart Siimer, Märt Hunt, Olav Ehala, Piret Rips-Laul, Rein Rannap, Riine Pajusaar, Tõnis Kõrvits, Vello Lipand, Vilhelm Sefve.

Laulikus on 35 laulu, mille on loonud Armas Maasalo, Johannes Aavik, Kadri Hunt, Leo Normet, Leo Wirkhaus, Mart Siimer, Märt Hunt, Olav Ehala, Piret Rips-Laul, Rein Rannap, Riine Pajusaar, Tõnis Kõrvits, Vello Lipand ja Vilhelm Sefve. Laulikus on nii lugude klaverisaated kui ka duurimärgid.


Lisas Marge-Elin Roose 03.10.2012
Pane hinne: