Klaverimuusika
10
1 hindaja

7. Klaverimuusika
Tarmo Lepik


Lisas cantabile 29.07.2013
Pane hinne:
Menuansambli Collage parimad lauluad läni aegade. Collage noodiraamat
10
1 hindaja

8. Menuansambli Collage parimad lauluad läni aegade. Collage noodiraamat
Maire Eliste, Aarne Vahuri

Ansambel Collage tegutses aastatel 1966-1979. Kui 2008.a. ilmus ansambli duubel CD, siis pärast seda avastati need etno-jazz laulud uuesti, tulid kutsed rahvusvahelistele festivalidele, eesti koorijuhid ja lauljad hakkasid noote otsima jne.Noodid olid aga käsikirjas ja neid oli võimatu levitada. Maire Eliste kui ansambli endine laulja ja Aarne Vahuri kui seadete autor taastasid käsikirjad, vormistasid noodigraafika, leidsid üles vanad fotod ja noot sai valmis.


Lisas cantabile 14.06.2013
Pane hinne:
Iga lapse laulud 3
10
1 hindaja

9. Iga lapse laulud 3
Tiina Kivimäe

Paide Ühisgümnaasiumi inglise keele õpetajalt juba kolmas laulukogu. 1-3 häälsed laulud tema enda luuletustele nagu "Mozarti vastu ma ei saa", "Vapper rüütel", "Lumememme lohutuslaul" jt. Tiina on lõpetanud lastemuusikakooli viiuli erialal ning õppinud kultuurharidust Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Pärast ülikooli lõpetamist töötas ta klaverisaatjana ja hakkas lisaks õpetama ka inglise keelt. Tiina on juhatanud koore, ansambleid ja soliste. Tiina Kivimäe pälvis ka Paide linna 2012.aasta kultuuripreemia kui särav ja mitmekülgne loominguline isiksus.


Lisas cantabile 20.05.2013
Pane hinne:
Mängunurga lood +CD
10
1 hindaja

10. Mängunurga lood +CD
Ülle Rästa

Ülle Rästa (1957) on viisipidamise pärisin vanematelt, muusikahariduse aga G. Otsa nim. Muusikakoolist. Ta on laulnud "Ellerheinas" ning töötanud muusikalise kasvatajana. Ülle esimene laulik "Inglite aeg" ilmus 2006. aastal. Nagu ütleb pealkiri - "Mängunurga lood", on suur osa laule inspireeritud lõbusatest mänguasjadest ja mõned neist on seetõttu lausa naljalaulud, mis sobivad laulmiseks nii väikestele kui suurematele. Lauliku juurde kuulub ka CD, millel on meeleolukad seaded ja mis hõlbustavad laulude õppimist ja esitlust. Fonogrammid Are Jaama, Ülari Kirsipuu ja Ülle Rästa


Lisas cantabile 20.05.2013
Pane hinne:
Rajad ja unistused+CD
10
1 hindaja

11. Rajad ja unistused+CD
Riine Pajusaar

Riine Pajusaare laulud koolidele. 
Komplektis noot ja CD fonogrammidega
. Kogumik sisaldab Riine Pajusaare 13 uut laulu algklasside, keskastme ja gümnaasiumi laulusõpradele. Laulikust leiad laule pea kõikideks koolis tähistatavateks sündmusteks: avaaktus, jõulud, vabariigi aastapäev, emadepäev ja lõpuaktus. Noodiga kaasasoleval CD-l on kümne laulu karaokepõhjad.


Lisas cantabile 20.05.2013
Pane hinne:
Laulumaiale Maialt
10
1 hindaja

12. Laulumaiale Maialt
Maia Kapsi

Laule ja mänge mudilastele. Kogumik Laulumaiale Maialt sisaldab üle 30-e laulu ja laulumängu mudilastele koos joonistuste ja mängukirjeldustega. Maia Kapsi on kogemustega muusikaõpetaja Tartust, ta on õppinud Tartu Pedagoogilises Koolis ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Maia on töötanud ka koori- ja ansamblijuhina, oma lookesi hakkas ta kirja panema vajadusest eakohase repertuaari järele.


Lisas cantabile 15.04.2013
Pane hinne: