7.9 14 hindajat

Minu Alaska
Maria Kupinskaja

Maria Kupinskaja ehk Mann otsustas oma õnnetus armastuses purustatud südant minna ravitsema nii kaugele, kui saab – ja nõnda sattus ta tööle kelgukoerte talitajana Alaskale. Kuidas saab elada keset külma liustikku, kus isegi telgis sees on miinuskraadid? Kuidas saja erineva koera tujude ja haigustega hakkama saada? Ning mis saab maailma teises otsas sellest pisikesest valutavast südamest? Lisas trophyhunter 18.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Lugesin Manni blogisid puhkuse ajal ning need vaimustasid mind ja otsustasin osta ka raamatu. Väga rõõmustav on see, et polegi üks-ühele kopipeist blogist, vaid tõeline lugu alguse, arengu ja lõpuga. Südamlik ja inspireeriv. Ette võiks heita toimetamist, sest mõned teemad ja motiivid kordusid.”

10.08.2011 12:12 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Mul on kogu aeg mingi unistus olnud Alaskale kolimisest, ma isegi ei te, miks, sest külma ma eriti ei armasta. Raamatu autor pidi aga küll mitmed sõna otseses mõttes külmad ja karmid hetked üle elama, aga selgeks saab ka see, mida need vintsutused (ja helgemad juhtumised) talle andsid. Raamatust paistab küll, et tegemist ei ole väga vilunud kirjameistriga, aga selliste rohkem reisilugude kui ilukirjandusteoste puhul pole see segav faktor.
Võib-olla peaksin sellele kolimise mõttele ikka võimaluse andma...”

18.12.2010 22:46 - trophyhunter
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Maria Kupinskaja Minu Alaska arvustusi (review)Otsi Google abil: maria kupinskaja minu alaska (review)