9.1 18 hindajat

Telestaaride uskumatud juhtumised
Margit Mikk-Sokk

ETV läheneva 55. aastapäeva puhul sai kaante vahele mälestusteraamat „Telestaaride uskumatud juhtumised“. Raamatus meenutavad 30 tuntud teletegijat värvikaid lugusid, mis saateid tehes on juhtunud ja mis seni avalikkuse eest varjule on jäänud. Kaadritagustest pöörastest juhtumistest räägivad Mati Talvik, Mihkel Kärmas, Reet Linna, Anu Välba, Marko Reikop, Urmas Vaino, Aarne Rannamäe, Rohke Debelak, Indrek Treufeldt, Kadri Hinrikus, Lembitu Kuuse, Marko Kaljuveer jt. Raamatu lugude kangelasteks on ka Vahur Kersna, Maire Aunaste, Urmas Ott, Ivar Vigla, Anne Veski, Ita Ever, Krista Lensin, Alo Mattiisen, Tõnu Kaljuste, Kristina Šmigun, Sulev Nõmmik, Jüri Krjukov, Urmas Kibuspuu, Hardi Tiidus, Valdo Pant jpt. Televisiooni telgitagustes juhtunud täiesti uskumatud lood on kirja pandud ehedalt ja mahlakalt, nii nagu inimesed neid rääkisid. Raamatu autor on Margit Mikk-Sokk. Raamat on illustreeritud rohkete fotodega. Lisas ragnar22 07.06.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mitmekesine raamat täis kõige jaburamaid juhtumisi, mida ette võib kujutada. Lahe, et raamatu tegelased on pisut nagu oma "sõbrad", see muudab need juhtumised huvitavamaks.”

30.08.2010 16:30 - viktor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Margit Mikk-Sokk Telestaaride uskumatud juhtumised arvustusi (review)Otsi Google abil: margit mikk-sokk telestaaride uskumatud juhtumised (review)