Varastatud oranž jalgratas
9.9
14 hindajat

1. Varastatud oranž jalgratas
Ingomar Vihmar

Tartus Supilinnas hakkavad juhtuma põnevad sündmused, kui Belgia professorilt varastatakse tema oranž jalgratas ning koos politseiga asub varast otsima ka lastekamp. Sopiline Supilinn ja tema tolmused tagahoovid ning õdusad nurgapealsed poed, tuttavad vanaprouad ja kahtlased ärimehed, nutikad lapsed ja ärevad varitsused… Lavastus valmib Mika Keräneni samanimelise raamatu põhjal. Osades: Mari-Liis Lill, Marta Laan, Harriet Toompere, Hendrik Toompere jr jr, Roland Laos, Mihkel Kabel, Jüri Tiidus, Anti Reinthal või Tõnu Aav, Britta Vahur. Liikumisjuht: Oksana Titova.


Lisas Coffman 12.12.2010
Pane hinne:
Aladdini imelamp
9.8
5 hindajat

2. Aladdini imelamp
Enn Keerd

Ühes kauges idamaa linnas elab poiss nimega Aladdin. Ühel päeval satub ta kohvikus juhuslikult pealt kuulma kahe kurja mehe õelaid sepitsusi. Meeste jutust ilmneb soov kiirelt rikastuda ning teha sellel eesmärgil tühjaks salajane varakamber, mille olemasolu südikas Aladdin otsustab nüüd kohe ise kontrollima minna. Nii satub poisi omandusse üks õige eriline vana lamp, mis näeb pealt küll kulunud ja räpane välja, aga mille sees elab vana, väärikas ja abivalmis džinn. Lisaks kõigele armub Aladdin oma seikluse ajal juba esimesest silmapilgust lummavalt kaunisse printsessi, keda ta hakkab kutsuma allikasilmseks kaunitariks.Kas Aladdin suudab nurjata pahatahtlike meeste kavatsused ja võita ilusa printsessi südame? Kõike seda näeb juba lustakas ja muinasjutulises lastelavastuses, milles on ka laulu ja tantsu! Tulge ja veenduge, kui palju igaüks saab ise oma õnne heaks ära teha! Nmiosas: Sten Karpov. Teistes osades: Kaili Viidas, Karin Tammaru, Feliks Kark (külalisena), Lauri Kink, Ahti Puudersell, Tambet Seling, Indrek Taalmaa.


Lisas ksuurvali 29.05.2012
Pane hinne:
Von Krahli muinasjutud
9.3
4 hindajat

3. Von Krahli muinasjutud
Mart Koldits

Lastelavastus "Von Krahli muinasjutud" põhineb Hiina muinasjuttudel ning on mõeldud vanusegrupile 7-77-eluaastat. Lavastuses jutustatakse lugu pimedast poisist, kes kasvab üles metsas loomade keskel, õpib seal loomadelt muinasjutuvestmist ja leiutab lindude laulu järgi maailma esimese pilli. Poiss, taibates, et on pime, läheb inimeste keskele endale uusi silmi otsima ning satub nii pöörastesse seiklustesse. Vanade Hiina muinasjuttude kõrval on lavastusgrupile inspiratsiooniallikaks olnud ka bluusilegend Robert Johnson, kellest legendi järgi sai lugude looja tänu südaöisel ristteel kohatud hiiglasekasvu mustale mehele, kes tema kitarri häälde pani. Pärast seda sai Johnsonist meisterlik laulik ja kitarrist, kes veetis kogu oma elu ringi rännates. "Von Krahli muinasjuttude" peategelasest poisski satub jõudude keskele, kus talle kingitakse erilised võimed, mis hakkavad kujundama kogu tema edasist elu. Lavastaja Mart Koldits, kunstnik Eve Ormisson ning mängivad Liina Vahtrik, Ragne Veensalu, Ivo Reinok, Kait Kall ja Ott Kartau.


Lisas cantabile 29.01.2013
Pane hinne:
Käed ja kindad
9.0
1 hindaja

4. Käed ja kindad
Helle Laas

Autor ja lavastaja Helle Laas Kunstnik Gunta Randla Mängivad Liivika Hanstin ja Anti Kobin Käsi otsib kätt. Käsi otsib kinnast. Kindas käsi leiab...? Mille või kelle kindas käsi leiab ja mis siis edasi hakkab juhtuma, seda näete juba siis, kui etendust vaatama tulete! Aga saladuskatte all ütlen – kindlasti on seal koer, konn, jänes ja... Ei, rohkem ei ütle ma midagi! Etendustele ootame lapsi alates 3. eluaastast.


Lisas Marge-Elin Roose 08.01.2013
Pane hinne:
Kalle Blomkvist ja Rasmus
8.9
17 hindajat

5. Kalle Blomkvist ja Rasmus
Vahur Keller

Astrid Lindgreni raamatul põhinev lavastus. Osades: Martin Linna või Henri Kivi, Kaidar Kivistik või Mart Müürisepp, Mattias Jürgens või Joosep Uus, Karin Rask, Anti Kobin, Riho Rosberg, Mihkel Tikerpalu, Andres Roosileht, Taavi Tõnisson.


Lisas trulla 09.09.2010
Pane hinne:
Pipi Pikksukk
8.9
9 hindajat

6. Pipi Pikksukk
Aare Laanemets

Autor: Astrid Lindgren. Tõkija: Vladimir Beekman. Lavastaja: Aare Laanemets. Muusika: Georg Riedel. Kunstnik: Toomas Hõrak. Liikumine: Kairit Pihlak. Mängivad: Ülle Lichtfeldt, Maarika Mesipuu, Margus Grosnõi, Tarvo Sõmer, Helgi Annast, Volli Käro, Toomas Suuman, Peeter Rästas, Anneli Rahkema, Liisa Aibel, Heigo Teder.


Lisas trulla 09.09.2010
Pane hinne: