8.3 6 hindajat

Uued liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus
Johannes Pirita

Raamatu autor Johannes Pirita meelest on auto lihvinud inimkonna arengut ehk rohkemgi kui mis tahes muu leiutis. Et autoga sõbraks saada, tuleb tunda, austada ja järgida liiklusreegleid. Kooskõlas uue liiklusseadusega lahkabki autor tüüpilisi ja ka kriitilisi liiklusolukordi ning annab selgeid ja täpseid juhiseid õigeks tegutsemiseks. Raamatust leiate: • uued liiklusreeglid sõidu alustamisest kuni teekonna ohutu lõpuni • nõuanded keerulistes olukordades reageerimiseks • juhised, kuidas käituda möödasõidul, ristmikel, pööretel • näpunäited ohutuks liiklemiseks nii linnatänavail kui ka maanteel Raamat sisaldab liiklusmärke ja -skeeme, palju selgitavaid illustratsioone ning näiteid elust enesest. Tunnustatud autori uus raamat on lihtne ja ladus lugemine kogenud autojuhile ning asendamatu õpik algajale autojuhile. Lisas Shankter 04.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kas sellest, et raamat kubiseb vigadest? Inimeste eksitamine peaks olema ka karistatav, siis sellist soperdust ei avaldataks. Aga noh kui liigitada antud raamat ulme valdkonda, siis peaks sobima küll”

24.01.2011 11:09 - punkel
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Johannes Pirita Uued liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus arvustusi (review)Otsi Google abil: johannes pirita uued liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus (review)