9.1 8 hindajat

Ootamatu võimalus
J.K .Rowling

Väike Pagfordi alev on vapustatud, kui vaevalt neljakümnene Barry Fairbrother ootamatult sureb.Pealtnäha on Pagford oma munakivisillutisega väljaku ning iidse kloostriga idülliline Inglismaa alev, kuid kauni fassaadi taga käib sõda. Rikkad sõdivad vaestega,teismelised vanematega,naised meestega,õpetaad õpilastega...Pagford pole selline nagu esmapilgul paistab. Barryst maha jäänud tühi koht vallavolikogus annab ajendi seni suurimale sõjale alevi ajaloos.Kes võidab kire, kahepalgelisuse ja ootamatute paljastustega pikitud valimised? Lisas Rein Veemees 17.06.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. Elu

“Raamat, mis erinevalt Harry Potteri fantastilistest seiklustest kajastab just elu väikelinnas oma võlu ja valuga. Kui võrrelda veelgi autori kuulsamat teoste sarja antud raamatuga, siis sarja puhul on lugeja saanud kasvada koos raamatutega, uue raamatu puhul pole kasvamine nii oluline, sest raamat köidab nii noori kui ka vanemaid.
Raamatu peamiseks tõmbenumbriks on seosed ja elulisus.”

18.02.2015 13:24 - Kerttu Hermann
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Harri Potteri autori poolt kirjutatud raamatusse suhtusin ostes väikese eelarvamusega kuid sain ootamatu lugemiselamuse.Kõik filigraanselt väljajoonistatud inimtüübid ja olukorrad lausa lummasid- hästi kirjutatutud ja kaasahaarav romaan , mis mingil moel tuletas meelde William Faulkneri "Küla".
Raamat, mis on igati lugemist väärt.”

17.06.2013 17:49 - Rein Veemees
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe J.K .Rowling Ootamatu võimalus arvustusi (review)Otsi Google abil: j.k .rowling ootamatu võimalus (review)