Partner:
7.1 14 hindajat

Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus
Indrek Hargla

Tallinn anno Domini 1419. Kolm inimest on näinud Rataskaevu tänavas viirastust ja pärast on nad leitud surnuna. Mis ühendab neid kolme – tornipealikku, prostituuti ja flaami maalikunstnikku – kummitava majaga Rataskaevu tänavas, kus aastakümneid tagasi olla toimunud hirmsad mõrvad? Kui apteeker Melchior leiab tolle kurja kuulsusega Unterraineri maja eest tundmatu hulguse kastreeritud laiba, asub ta uurima, mis siis tegelikult selles majas kunagi sündis ja kas tõesti võivad mineviku viirastused oma piinade eest kätte maksta elavatele. Lisas kaktus 24.11.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Meeldis rohkem kui Oleviste mõistatus, sest lugu oli põnevam. Nagu CSI peaaegu. Päris kole lugu muidugi ja huvitavaid psühholoogilisi nüansse inimsuhetest sinna pikitud. Pirita Kloostri tekkelugu oli ka huvitav liin - käisin seal just eksursioonil ja tegelikult on suhteliselt müstiline ikka, kuidas nii suur klooster just Tallinna külje alla rajati (veel naise juhtimisel). Sellest võiks veelgi kirjutada. Ka Melchiori ennast ja tema elu avab see lugu rohkem kui sarja eelmine raamat. Aga mis haigust Melchior ometi põeb? Ei sobi nagu puhtalt millegagi RHK-10st, nojah, eks vaimsed probleemid pidiki käima ikka mitmekaupa koos. ”

07.02.2012 10:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Hea järjeosa sarjale. Harglalt tuleb omapärast ajalookriminulli nagu Vändrast saelaudu. Lugege kindlasti!”

24.11.2010 11:40 - kaktus
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
17.02.2016 11:14 Nimetu
reported
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Indrek Hargla Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus arvustusi (review)Otsi Google abil: indrek hargla apteeker melchior ja rataskaevu viirastus (review)