7.8 17 hindajat

Minu Ameerika 2
Epp Petrone

Raamatu uus, täienduste ja parandustega trükk. Ilmumisaasta 2010. Lisas Albert 06.07.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Ma isegi ei tea, kas ja kuidas see raamat siia saidile juba sisestatust erineb, aga kaas on küll teistsugune ja väidetavalt on see "paranduste ja täiendustega."
Algul oli mul kerge mure, et ehkki raamat tundub pajatavat sellest, mis mind väga huvitab, see siiski ehk ei köida mind, sest see pole kirjutatud ühtse loona, vaid koosneb artiklitest ja blogisissekannetest. Kartsin, et selline fragmenteeritud tekst hakkab segama, aga -- EKSISIN! :) Mul on selle üle väga hea meel.
Lood on toredad, mitmekülgsed ja sisutihedad. Ei ole niisama heietamist (näiteks kirjutavad paljud blogipidajad aeg-ajalt kohusetundest ja need tekstid pole palju väärt), vaid tegevus, autori mõtted ja erinevad situatsioonid on tõesti kaasaelamist ja -mõtlemist väärivad.
Raamat annab hea ülevaate nii ühe eestlase, ühe multikultuurse pere kui laiemalt maa ja rahva olemisest. Tore on tunda endas peas filmidest õpitud reaalsuse ja tüüpiliste Ameerika suhtes käibivate stereotüüpide põkkumist ning näha, mis siis saab. Milline jääb paika pidama, milline kaob ja mida uut on juurde õppida.
Soovitan.”

06.07.2010 12:46 - Albert
Albert on seda arvustust muutnud: 06.07.2010 14:23
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Epp Petrone Minu Ameerika 2 arvustusi (review)Otsi Google abil: epp petrone minu ameerika 2 (review)