5.3 3 hindajat

Minu Prantsusmaa. Elu nagu sirelivein
Eia Uus

Võta üks imekaunis, ent hüsteeriline prantsuse naine, lisa tema sihikindel mees, nende kaks väikelast, maamaja ja vastutustundetu kulutamine, ning raputa abielulahutuseni. Lisa valge part, Ida-Euroopa lapsehoidjad, törts lavendlilikööri ja gramm safranit, sada meetrit saia ja tuhat liitrit veini ning jäta hauduma. Sega hulka lahkunud kirjanikke-kunstnikke, randevuud šarmantse fotograafi ja näitlejaga, võilillemoos, talisuplus endise kihlatuga ja punases kampsunis krahv. Lisa üks palverännak, vanaisa viimased pulmad, ülbed kelnerid, põsesuudlused ja tervistav seks. Klopi hulka meesstripparitega kodukanad, flambeeritud banaan, hõrk hobuseliha ning lase käärida. Viimaks lisa mitu peatäit pisaraid, kaks karmi kõhugrippi, mõned märtrid ja okassiga, vanad gaasiarved ja kaaviar, ning küpseta, kuni koorik on kuldne. Raputa peale perenaise armukesed ja mõni pohmell, tuvide tulistamine ja Riviera sumedad ööd. Kaunista elu armastusega ja, voilà! Eia Uus Lisas cantabile 20.05.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“"Minu Prantsusmaa" jääb Minu-sarja raamatutes positiivse poole sisse, aga Eia Uuelt oleks -vaatamata ta noorusele - midagi kaalukamat oodanud. Ambitsioonikust selles raamatus nagu on (teadmisi ja vihjeid loetule-nähtule-õpitule puistab autor siiski talutaval määral), aga üldmulje on hõre. Nagu oleks Eia Uus vaadanud, et arveid on vaja maksta ja reisile tahaks ka ning täitnud kiiruga tellimuse, et nende jaoks raha saada.”

03.12.2013 14:34 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Eia Uus Minu Prantsusmaa. Elu nagu sirelivein arvustusi (review)Otsi Google abil: eia uus minu prantsusmaa. elu nagu sirelivein (review)