8.2 5 hindajat

Minu Inglismaa
Ann Alari

„Sandringhamis on kuninganna Elizabeth II maaeramu, mille valitsejaks on prints Philip. Nii kuninganna kui ka kogu kuninglik perekond – ligi kolmkümmend inimest – veedavad jõulupühi alati siin. Meile näidatakse vanu fotosid, kus perekonna keskel on printsess Diana koos väikeste printside Williami ja Harryga. Legendiks on saanud lugu Harryst. Täiskasvanute vestluses öeldi, et kuningannagi tuleb teejoomise ajaks kohale, mispeale küsinud Harry üllatunult, et kes see kuninganna on. Poisipõnnile selgitati, et vanaema ongi kuninganna.“ Lisas Loogik 29.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Hästi kirjutatud, kuid liiga palju matkateemat. Ma ei tea, kui oleksin huviline, siis oleks see ju vahva, aga kui see konkreetne kitsas valdkond erilist pinget ei paku, siis tundub seda kohe kuidagi liiga palju olevat.”

28.06.2012 18:01 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Üsna hea raamat ja seda kahel põhjusel. Esiteks on teema ette võetud üsna laialt ja see hoiab jutu huvitavana, teiseks on tunda, et autoril on eelneva ajakirjanduskogemus ja seetõttu parem tekstitunnetus kui paljudel teistel "Minu..." autoritel.
Kultuurne kogemus.”

29.02.2012 22:12 - Loogik
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ann Alari Minu Inglismaa arvustusi (review)Otsi Google abil: ann alari minu inglismaa (review)