The Torch
8.2
5 hindajat

1. Wicked Lasers The Torch

4100 luumenit valgusjõudu, kohandatav reflektor, mõõdud 57x230 mm, valgusallikas 100 W halogeen, materjaliks lennukialumiinium. Aku kestab 15 min.


Lisas Meningor 06.03.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Vähemalt praeguse seisuga veel maailma võimsaim taskulamp. Suur, raske, ühesõnaga igast detailist õhkub kvaliteeti ja vastupidavust.
Kui taskulamp sisse lülitada, muutub täiesti hämar tuba või isegi tänav või vastasmaja korraga pilkasest pimedusest täiesti valgeks. See valgusjõud on tõesti meeletu!
Selle võimsusega kaasneb aga taskulambi (taskusse see muidugi ei mahu) suurim miinus -- lühike aku kestvus. Kui seda 15 min hästi kasutad, siis saad muidugi kogu raha eest. Ja mitte ainult valgust, vaid loomulikult ka kuumust. Tõtt-öelda nii palju kuumust, et süütad selle valgusega paar sentimeetri kauguselt õige kiiretsi paberi, tootja kodulehel praetakse sellega ka muna :)
Seda ei maksa karta, et kuskil kotis, või hiigeltaskus see taskulamp kogemata tööle läheb, sest sisselülitamisnupp käib piisavalt raskelt. Ka lapsed seda naljalt vajutada ei jaksa.
Laadija on muidugi natuke naljakas. Sellest tulevad välja kaks juhet (pluss ja miinus), mis tuleb ise aku otstega ühendada (abiks on juhtmete otsas olevad magnetid), aga päris mobiiliaku laadimise moodi see pole.
Nagu sõjaväetehnika rohkem, mida niisama metsas jalutamiseks või pööningult võtmete otsimiseks osta pole mõtet, aga show (ja tule) tegemiseks on enam kui sobilik ;)”

06.03.2010 12:23 - Meningor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0