Mimosa restoran
5.3
8 hindajat

25. Mimosa restoran
www.facebook.com/pg/restoranmimosa

Restoran nõmmel Viljandi mnt 6/Kalmistu tee 1. Info ja reserveerimine telefonil 631 3001 või info@restoranmimosa.ee


Lisas pom 01.05.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Kahjuks ei saa soovitada. Menüü on juba aastaid muutmata. Pearoog...maitsetumat parti pole ma kuskil söönud, nuudlid nagu maitsevad kui eilsed, peedipüree...vesine löga.”

20.09.2019 20:53 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Merineitsi Restoran
7.3
4 hindajat

26. Merineitsi Restoran
www.facebook.com/RestoranMerineitsi

Sokos Hotell Viru teisel korrusel, Viru väljak 4, Tallinn. Telefon: 680 9300


Lisas pom 01.05.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Väga maitsvad toidud, eeskujulik teenindus ja vinged etendused! Jah, kuigi seal on toidud nii head, et ainult nende pärast tasub juba minna, siis tegelikult on seal ka uhke show-programm, kabaree, mis ons amuti kõva tasemega ja pakub kindlalt elamuse!”

01.05.2017 09:21 - pom
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Lusikas Restoran
5.8
4 hindajat

27. Lusikas Restoran
www.facebook.com/RestoranLusikas/

Restoran Tallinnas, Aia tn 4. Telefon: 646 3030


Lisas pom 30.04.2017
Pane hinne:
22 Family Resto
9.3
10 hindajat

28. 22 Family Resto
http://www.22resto.ee

Pererestoran Haaberstis, Meistri 22, Tallinn. Telefon: 5343 9329 E-post: info@22resto.ee


Lisas pom 30.04.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Oli tore laupäevane päev ning kõht just sedamoodi tühi, et mõte mõnes heas kohas einestamisest pani juba ette naeratama. Piirkonna poolest sobis Haabersti kant ja et päris kaubanduskeskuse restoranis süüa ei tahtnud, jättis see lähedalolevatest alles eelkõige valiku Ruccola ja Lyoni vahel. Ja asi hakkas parasjagu Roccola kasuks pöörduma kui järsku meenus -- seal samas Lyoni kõrval on veel üks. Twenty Two Family Resto. Tõsi ta on, kaks last oli ka kaasas ja mõte sellest, et neil võiks mingit tegevust olla, mida pererestorani nimetus lubas, ei olnud paha. Aga mäletad, et plaan oli Heas Kohas einestestada ja seda ei lubanud ei see "pererestorani" osa ega see, et ausalt öeldes oli mööda sõites sildi nägemine ainus, mida sellest restost kuulnud olin. Keegi seda restorani mulle maininud ei olnud, seega tundus, et see on.. üks neist, mida ei tasugi väga mainida. Lisaks oli samades ruumides varasemalt mingi kehvemat sorti söögikoht ja ehk see imago kandus üle ka arvamusele uuest.

Niisiis, kerge murega, et kindla peale ei läinud, otsustasin siiski Family Resto 22 ära proovida ja astusin uksest sisse. Algus oli hea. Koht näis väga hubane ja kenasti disainitud. Täpselt selline, kus on mõnus olla ja kus leiab igale seltskonnale ja koosviibimise tüübile sobiva laua.
Family Resto 22 Tallinn Meistri 22

On privaatsemaid grotte ja rohkem avatud laudu, saab istuda akna all, köögi lähedal või kus tahes. Köögi lähedus on, muide väga hästi tajutav, sest asub see ühe klaasseina taga ja on külastajatele seeläbi vaatamiseks avatud. Veelgi enam, püsti on pandud ka kaks telerit, kust köögitoimetusi selgelt jälgida saab! Väga usalduslik ja tore. Kusagil justkui köögi ja söögisaali vahel uhkeldavad oma rohelises hiilguses kaks kaunist Big Green Eggi. Ühesõnaga koht näeb välja nii viisakas, läbimõeldud ja kena, et igasugune mure toidukoha valiku osas kahaneb päris armutu hooga.
Resto 22 Big Green Egg grillid

Tõsi, menüüd pole ma veel näinud ja ehkki Eggid head tõotavad, siis võib ikkagi vabalt olla, et olen sattunud ülehinnatud friikartulite, lihapallide ja kanapastamaailma. Menüüd lehitseses sai aga selgeks, et ka see mure polnud õigustatud. Tol hetkel hakkasin arvestama juba täiesti reaalse võimalusega, et Resto 22 on äkki tõepoolest üleni hea koht.

Eelroaks toodi lauda “Noor Matje Heering”, mille serveering pani koheselt kulmu kergitama. Mis family resto!? See on ju kõigi märkide järgi korraliku gurmeerestoran!
Restoran 22 Matje heeringas

Salat Olivier22 nägi välja väga kena ning maitses hästi ja rikkalikult.
Olivier 22 Restoranis

Kõrvitsasupp oli sametine.
Kõrvitsasupp

Burger22 tunduvalt parem kui teadmata põhjusel kuulsaks saanud Uulitsas.
Burger pererestoranis 22

Peipsi koha.. see nägi välja natuke tavalisem kui teised road, mida proovitud sai, ja ka maitse osas tuleb see tunnistada igavamasse “tavaline” kategooriasse. Samas teine kalaline, eelroana pakutav skumbria oli taas loomingulise serveeringuga, poolikul puuhalul, kenasti garneeritud ning tähendas nii külmasid kalaviile, et hamba all krõbisesid jääkristallid.
Skumbria pererestoranis

Pasta Con Fungi, ehk tagliatelle pasta seente ja musta parmesaniga oli maitsvalt seenene ja seda sorti toit, et kui on vaja 10 euro eest kõht täis süüa, siis täpselt sobiv.
Seenepasta pererestoranis

Mereannipasta oli veelgi uhkem, sisaldas rikkalikult sinimerekarpe ja ka valgeid karpe, lisaks väiksemaid krevette ja kalmaari. Karbid olid koos karpidega, krevetid koorikuga. Seda ma väga ei armasta kui pean ise krevette toidust välja õngitsema ja koorima, aga sõrmede puhastamise tarbeks toodi viisakalt sidruniviiluga veekauss.
Resto 22 Mereannipasta

Grillribi oli servast natuke kuivanud, keskelt aga maitsev, oma garneeringuga aga kõvasti tagasihoidlikuma välimusega kui mitmed teised road.
Resto 22 Grillribi

Ka steik sealihast nägi taldrikul välja õige tavaline, aga üllatas oma mahlasuse ja maitsega.
Resto 22 Sealihasteik

Magustoitudest oli omamoodi rabav Šokolaadifondant22, mis toodi lauda kauni serveeringuga kuumalt ning süstiti alles lauale serveerituna vaniljekastet täis. Väga šikk! Saate siis aru, miks ma olin siiralt üllatunud kui läksin pererestorani, aga sattusin gurmeetoidukohta.
Resto 22 Šokolaadifondant

Ja tagatipuks on ka teenindus Resto22-s hea. See kõik kokku teeb Family Resto22-st väga erilise koha. Täiesti ainulaadse, tõtt-öelda. Seal on hea õhkkond ja hea teenindus, väga maitsvad toidud NING suur laste mängunurk! Laste menüüs on koorene pasta hinnaga 2.20! Mis see siis olgu — lastesõbralik gurmeerestoran?!
Nüüd olen ma kõike näinud. Ja lähen tagasi, et veel vaadata.”

23.11.2017 10:35 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 25.11.2017 22:46
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Gourmet Coffee Ülemiste
8.2
6 hindajat

29. Gourmet Coffee Ülemiste
www.facebook.com/gculemiste

Walk-in kohvipood Tallinnas, Ülemiste Citys, Valukoja 10
 


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
08.02.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Igahommikustest ummikutest äravaevatud Ülemiste kontorirottidel on põhjust rõõmustamiseks, viimaks ometi on tulnud alternatiiv kööginurga joogiautomaadile, kust samast masinast tuleb piimapulbrit, kohvi, puljongit ja kisselli. Tegelt ma ei tea, kas kuskil veel sellist jubedust leidub, aga mul kunagi ühes töökohas oli ja siiamaani ei saa üle. Hea küll, see kõik ei tulnud samast torust, aga ikkagi.Asukoht nõuab väikest jalutamist, aga on seda väärt. Ei pea olema paadunud kohvihoolik, et ära tunda hea kohvi maitset, pluss naeratavad baristad pluss väikese hästi õnnestunud kohvipoe õhustik. Tulevikus asub Gourmet Coffee täpselt Ülemiste City südames, sest näiteks see parkla ehitatakse tihedalt büroohooneid täis.Võtsin päevakohvi, 2€ (tasuta tegelikult, sest tänase avamise puhul oli üldse kõik tasuta, "naeratuse eest"), ja terve pärastlõuna ma ei tahtnud kontori kohvi, sest hea maitse oli suus. Vaatasin juba järgi, et maja ette saab parkida, sõidan homme poolest ummikust ringiga mööda hommikukohvi tooma.”

08.02.2017 23:54 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Pull restoran
9.3
7 hindajat

30. Pull restoran
http://www.pull.ee

Liharestoran Tallinnas, Rotermanni kvartalis. Telefon 5382 5000 / E-mail info@pull.ee


Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.02.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Sattusin Pulli suurema seltskonnaga pooljuhuslikult, aga olin juba varem sellest kohast palju head kuulnud. Teenindus oli meeldiv, naeratav, sai inglise keeles kenasti hakkama. Võibolla paar jooki läks segamini, aga inimesi oli ka palju, ei saa pahaks panna.
Menüü on pikk ja huvitav, ise maitsesin lihavalikut 3-4le (79€), rebitud sealiha ei ole mu lemmik, part oli võrdlemisi hea, aga suurim üllataja oli veiseribi, mahlane, rasvane, väga väga väga maitsev. Steik olla samuti väga hea (29€).
Oleks mõnus kui saaks ukse ette parkida, aga ruumi on seal vaid elanike jaoks kui sedagi. Muidu fantastiline koht.”

19.09.2017 02:13 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0