9.3 7 hindajat

Pull restoran
http://www.pull.ee

Liharestoran Tallinnas, Rotermanni kvartalis. Telefon 5382 5000 / E-mail info@pull.ee Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.02.2017
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sattusin Pulli suurema seltskonnaga pooljuhuslikult, aga olin juba varem sellest kohast palju head kuulnud. Teenindus oli meeldiv, naeratav, sai inglise keeles kenasti hakkama. Võibolla paar jooki läks segamini, aga inimesi oli ka palju, ei saa pahaks panna.
Menüü on pikk ja huvitav, ise maitsesin lihavalikut 3-4le (79€), rebitud sealiha ei ole mu lemmik, part oli võrdlemisi hea, aga suurim üllataja oli veiseribi, mahlane, rasvane, väga väga väga maitsev. Steik olla samuti väga hea (29€).
Oleks mõnus kui saaks ukse ette parkida, aga ruumi on seal vaid elanike jaoks kui sedagi. Muidu fantastiline koht.”

19.09.2017 02:13 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Pull on restoran, kus on hea olla. Oma osa sellel on ilmselgelt nii õhkkonnal, toidul kui teenindusel ja Pullis on kõigega küllalt hästi. Kõige paremini neist aga õhkkonnaga, ehk seal lihtsalt ongi mõnus istuda -- ruumiplaneering on hea ja kenasti avatud, sealhulgas ka kööginurk, mida eraldab söögisaalist eelkõige lett, kuhu ka valminud toidud laualekandmiseks soojenduslampide alla laotakse. Istuda saab kahel korrusel. All on toiduvalmistamine ja paar sammu edasi ruumiga ühendatud lihapood, ülemisel korrusel on aga veel üks söögisaal ning tualetid. Kohti tundub päris palju, nii et seal kannatab ka suuremaid söömaüritusi läbi viia.

Toiduvalmistamist ja ilusaid roogi sinna nimetatud letile laotuna näha on kena ja see loob ka mõnusalt usaldusliku õhustiku.

Hinnatase on täiesti mõistlik. OK, karukäpp maksab 95 eurot, aga neid olevatki läinud 2016 a jõuludeks umbes kolm tükki. Vaesel karul on siis üks veel alles.. Aga muidu eelroad 10-15 euro kandis, supid salatid alla 10 euro, burger 11 ja põhiroad 20+. Mitte odav, aga kindlasti mitte ka kallis. Mis selle restorani mõnes mõttes ka päästab. Et ei teeselda päris high-end toiduelamust, sest ehkki Pulli todidud on väga maitsvad, jätavad need sellegipoolest üksjagu norimisruumi, mida "fine dining" restoranis lubada ei saaks.

Suurepärane eelroog on söesteik (13 €). Hind, kvaliteet ja kogus on õigetpidi kaldus, ehk selle raha eest väga hea asi. Otse sütel küpsetatud ja nii hõrk, et viib keele alla. Steik on serveerimiseks ribadeks lõigatud. Maitseb suurepäraselt, mahlaselt ja süteselt. Ainult soolaga pidanuks kokk end tagasi hoidma. Umbes poole võrra sai soolakogus liiast. Aga muidu näm-näm-näm! Proovige ära!

Ka hiidkrevetid (13 €) eelroana olid maitsvad, aga siin jäi juba terake rohkem puudu. Välja nägi isuäratav ja maitses hea, aga raske oli mööda vaadata sellest, et krevetid olid liiga kauaks grillile jäänud ja natuke kummiseks muutunud.

Pull burger (11 €) nägi välja väga igav, tõsiselt, sai, hakklihapäts ja friselle salat tomativiiluga. Ka maitseelamus polnud midagi erakordset.

Kuulus part bataadikreemiga (15 €) kahjuks oma kuulsust ei väärinud. Midagi oli küpsetamisel valesti läinud, sest tükid olid vintsked ja maitse pani õlgu kehitama. Head pardifileed mine endiselt otsima Chedist ja Ööbiku talust. Sõin pardi kenasti ära ja midagi järele ei jätnud, seega midagi väga hullu muidugi ei olnud. Aga kuulsaks seda parti nimeda on ilmselge liialdus.

Juurde võtsin ka praekartulit, mis nägi välja täpselt nagu vanaema tehtud, kergelt kõrbema läinud pannikartul. Ei, täitsa sobiv stiil, mulle meeldis.

Ning magustoit. Šokolaadi-rosmariini mousse (7 €). See nägi oma musta peegelpinnaga lahe välja ning maitses väga hästi.

Kokkuvõttes -- Pullis on mõnus olla ja hea süüa. Mitte tipptasemel hea, aga igapäevahea kahtlemata ning seal einestamine päris vaeseks ka ei tee.”

05.02.2017 17:58 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.pull.ee Pull restoran arvustusi (review)Otsi Google abil: pull restoran (review)