7.7 12 hindajat

Veski Resto
www.facebook.com/VeskiResto

Söögikoht Vana-Tartu mnt ääres Peetris, Peetri tee 2, Rae vald.

Lisas ekke 29.08.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui siin vahepeal ilusad ilmad olid, õnnestus käia sellises toidukohas nagu Veski Resto, mis üllatas oma lapsesõbralikkusega. Peetri asub küll Tallinnast väljas, aga tegelikult kesklinnast mitte väga kaugel. Peale lennujaama tuleb keerata paremale ja paari minuti pärast paistab veski paistab kohe tee ääres.

Väga hea mulje jättis ilus roheline suvehoov armsate väikeste puudega. Lauad on paigutatud üksteisest kaugele, nii et keegi kedagi ei sega. Lastele on kiikedega mänguväljak, suur liivakast ja väga palju ruumi lihtsalt murul ringijooksmiseks.

Veski Resto suvehoov Peetris

Veskis sees jäi silma mängunurk armsa mängumaja ja patjadega, palju mänguasju ja raamatuid.

Lastemenüüst sai tellitud isevalmistatud hakklihapallid, lisandiks kartulipüree ja ise sõin väga head peedisuppi kitsejuustuga.

Miinuspooleks tuleb lugeda ootamatult kõrge hinnatase. Aga koht iseenesest on väga kena.”

18.06.2016 11:07 - Kätu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Peetri veski on päris vana (ehitatud 1868), aga söögikoht on seal olnud üsna lühikest aega - avati 2012 suvel.
Tegelikult on ka varem samas kohas söögikoht, Vana Veski Restoran, kuid peale samade ruumide ei seo uut ja vana miski. Omanikud on uued ja töötajad on uued.
Esimene korrus on kujundatud pubi-stiilis, domineerib massiivne baarilett ja kaugemas nurgas on suur paekivist kamin. Laudu on parajalt, ei teki söökla tunnet ning ruum on piisavalt avar.
Teisel korrusel on suur söögisaal pidulike ürituste jaoks, kus kohti paarikümnele inimesele. Üks väike baar ja väiksemad privaatsemad lauad on ka tuuliku osas.
Reede õhtuti mängib elav muusika ja restoran on avatud tavapärasest kauem.
Toidud on head ja portsud suured, kuid hind võiks linnast väljas asuvas toidukohas veidi soodsam olla. Soovitan proovida: Krõbedad veskiribid peekonikartuliga 10.50 eur.”

29.08.2012 01:44 - ekke
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/VeskiResto Veski Resto arvustusi (review)Otsi Google abil: veski resto (review)