8.4 7 hindajat

Urban Cafe Solaris
www.facebook.com/UrbanCafe.est

Urban Cafe on Eesti esimene 100% öko toorainetel põhinev take-away käsitöökohvik!

Lisas OliverL 16.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Parimat kohvi saab sealt ja teenindus on mega super ning ülikiire. Naeratavad koguaeg ;)”

04.10.2016 14:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mida soojemaks lähevad ilmad, seda rohkem hakkan ma otsima neid kohti, kust ma saan endale kaasa võtta ühe jääkohvi. Laupäevase linna peal lonkimise tagajärjel otsustasin ka seekord otsima asuda. Mõned jõudsin läbi käia, kuid edutult. Otsustasin suunduda juba Solarise toidukasse kui tuli meelde, et mingi uus pisike nurgake on sinna esimesele korrusele tekkinud. Äkki veab.

Ja vedas. Lausa kolme erinevat sorti jääkohvi. Võtsin sellise, mis sarnanes kõige rohkem "normaalsele" kohvile, milleks oli Iced Americano. Alguses tundus, et hind on kuidagi ülepeakaela visatud (3€), kuid selgus, et ka siit on võimalik üllatus välja tirida. Tavalise 200ml topsi asemel sain ma pool liitrit jääkohvi (hell. yeah.). Maitse suurepärane - järgmine kord vist peaks törts piima juurde panema, et maitset pehmemaks teha.

Teenindus korrektne, sõbralik ja asjatundlik. Haris isegi faktiga, et Lõuna-Koreas on suviti väga populaarne jook. Oli vist, kui õigesti meelde jäi.”

16.05.2015 13:51 - OliverL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/UrbanCafe.est Urban Cafe Solaris arvustusi (review)Otsi Google abil: urban cafe solaris (review)