7.6 14 hindajat

Lotte kohvik
http://lottekohvik.ee

Lastekohvik Tallinnas, Mustamäe Keskuses, Tammsaare tee 104A. Telefon 600 4707.

Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
24.04.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Lotte võiks nüüd lapsed kokku koguda ja vaadata, kuidas lapsed suudavad nende mega-lagunevat burgerit süüa!
Võiks natuke pikemalt ette mõelda menüü koostamisel, et väikesed käed ei suuda nii suurt ja saja kihiga asjandust käes hoida, veel vähem hammustada nii, et kõik laiali ei laguneks.

Muus osas meeldis. lastenurk oli lastele põnev ning tegemist jätkus, samuti meeldis puhas wc.”

26.07.2016 13:16 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Juba avamisest saati olen tahtnud lapsega Lotte kohvikus ära käia, aga ikka tuli midagi ette ja kartus, et Lotte kohvik on lihtsalt heal brändil liugu laskev friikartuliasutus, ei andnud asu. Täna sai selgeks, et sel kartusel pole alust. Enne minekut vaatasin igaks juhuks telefonist Lotte kohviku menüü üle ja veendusin, et vähemalt kirjasõnas on asi lausa paljulubav.

Teisel korrusel asuv Lotte kohvik näeb välja kergelt lidolik, aga ka väga lottemaalik ning annab kohe mõista, et seal saab lastel tore olema. Laudu, eelkõige väikseid, on palju ja ka pühapäeval leidis päris mitu tühja, ehkki valdav enamus olid siiski rõõmsaid perekondi täis.

Lisaks laudadele-toolidele on seal muidugi päris paraja suurusega mängumaa ja mitmeid toredaid atraktsioone, näiteks liumägi ja kahekorruseline majake, kus mängiuda. Lisaks ilusasti interjööri sobiv meenepoemajake ja lett.

Vaevalt saime lauda istuda kui juba tuli tervitama Lotte ema Anna, kes oli nii armas ja siiras, et sellist vastuvõttu poleks küll osalnud loota. Polnud sel mingit haltuura maiku, vaid tõesti siirus. Ka teistel teenindajatel (Anna viis ka vahepeal nõusid ära ja oli kasulik) olid üldjuhul vurrud ja ninaots joonistatud, kuigi sellist kostüümivaeva nagu Anna puhul neil polnud. Küll aga olid ka nemad armsad ja rõõmsameelsed ning asjalikud.

Menüü, nagu öeldud, oli vähemalt sellise koha kohta küll paljuluibav. Lastele toodi lastemenüü, suurtele.. "Suurte menüü". Kus oli vähem pilte. Ja teistsugused toidud. Mingi tervisetoidurestoran see muidugi pole, sest kui paljud lapsed seal sel juhul üldse sööks, aga õnneks ei piirdunud asi ka viineri ja friikartulitega. Olid ka tavapärased kana-juustu makaronid, mida mu laps sööb hea meelega ja mis on natuke toidu moodi asi ka. Proovisin kana ja võin kinnitada, et oli väga mahlaseks küpsetatud, tavapärselt on sellises toidus ikka kuivad kanakuubikud.

Burgerit soovisime sibulavabalt ja see pandi ka kenasti ipad-i kirja, aga midagi sellekohast teatamata oli kotletis sibul väga selgelt sees. V-o jäeti siis lihtsalt sibularõngad ära burgeri vahelt, ei tea. Ka lihaosa oli pihvis kuiv ja saepurulik.
Lotte kohvik Mustamäe Keskuses hamburger

Avokaadosalat leival oli päris hea. Huvitav ka, sest avokaado sisse oli ohtralt rohelisi herneid puistatud. Omapärane kombinatsioon, aga sobis küll.
Lotte kohvik Mustamäe Keskuses avokaadosalat

"Terav supp" kookospiima ja riisinuudlitega ei olnud aga kuigi maitsev, sest kookospiim oli suuresti maitsestamata unustatud ja "terav" tähendas seda, et seal oli kolm viilu tšillipipart ning kui parasjagu üks neist hamba alla ei sattunud, ei olnud kusagil ka teravust.
Lotte kohvik Mustamäe Keskuses terav supp

Toidud saabusid ka hiigelkaua aega, ma pakuks, et kolmveerand tundi võis küll minna, pool kindlasti. Aga toite tuues ka vabandati, et nii kaua läks, nii et see ilmselt ei ole seal siiski tavaline.
Teiseks olid kõik toidud ja kohv natuke jahtunumad kui oleks oodanud. Ka ruum ise oli nii jahe, et mõned istusid mantlites ja oleks ka ise hea meelega jope peale pannud, aga ei tahtnud päris jopega ka kohvikus istuda.

Kokkuvõttes on koht väga tore ja armas ning niisamuti töötajad, kellega kokku puutusime. Tore on ka menüü, ehk igast maailma kandist ja potentsiaalselt head ja huvitavad toidud. Kahjuks aga jahtunud ja mitte just optimaalselt head oma tasemelt. Ilmselt tuleks eelistada lihtsamaid toite, eks olegi liiast lastekohvikust gurmeed otsima minna. Nii et tagasi lähen sinna kindlasti, lihtsalt keskendun pigem pannkookidele. Ja eks suvel on vast soojem ka ;)

8 punkti väljendab siinkohal hinnet sellele kui lastekohvikule ja arvestab eelkõige keskkonda, mitte toidu taset. Toit üksi saaks hindeks 5p.”

24.04.2016 21:28 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 25.04.2016 21:21
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://lottekohvik.ee Lotte kohvik arvustusi (review)Otsi Google abil: lotte kohvik (review)