- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1. Linksys WRT610N
Kahesageduslik 2.4 GHz ja 5GHz raadiod toimivad ka korraga, kolm sisemist antenni igale raadiole, Gigabit LAN pordid, USB ühendus mäluseadmetele, QoS meedialiikluse prioritiseerimine.
Lisas tommm 27.06.2010
“Parimaid ruutereid, millega kokku olen puutunud. Seadistamisel on viisardist täitsa abi. Toimib kahel sagedusel (olemas lausa kaks raadiot), st eristud oma 5GHz sagedusega kortermajas teistest, nii et teiste sagedused sinu ühendust ei häiri ja saad kätte paremad kiirused. USB-pessa saad panna mälupulga või kõvaketta ja nii kogu võrgus kättesaadava mäluseadme luua (kodus näiteks fotod sinna pista). Kvaliteetne ja hea asi, isegi välimus on kena.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
2. Linksys WRT54GC
Ruuter millel on WiFi tugi. Toetab WEP, WPA ja WPA2 paroole. Neli arvutiühendamis porti. Plussid: Võimas antenn, väike, mugav ja ilus disain, kaal kõigest 141g. Miinused: Indikaatoreid on halb lugeda, Automaatne seadistus ei toimi ADSL'iga.
Lisas GreyShark 10.03.2010
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
3. Huawei B260
3G marsruuter. Lisaühendused LAN 1x10/100 Base-T (RJ45), 1xPOTS telefonipistik (RJ11), Välisantenni liitmik (SMA). GSM sagedused: 850/900/1800/1900, WCDMA/HSDPA sagedused (MHz) 850/900/1900/2100.
Lisas kollaider 09.01.2012
“Ilgelt paljude lisavõimalustega seade, mis tekitab 3G kena WiFi ala koduseks kasutuseks. Sinna saab lisada ka välise antenni.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
4. Omega OWLR325W wi-fi leviala laiendaja (repeater)
300 Mbps, 2 2dBi sisemist antenni, 1xLAN (10/100)
Lisas Priit
“Pakil oleva kirjelduse järgi lihtne seinakontakti käiv klibakas, mis laiendab koduse wifi sinna kuhu vaja. Minul väga on vaja, sest olemasolev ruuter kuidagi ei kata kogu maja ära. Kokkuvõttes silt ei valetagi, aga päris nii see ikka ei käi nagu kleeps lubab, et pista ainult seina ja kõik toimib iseenesest.
Takistus nr. 1: poola keel. Vaikimisi on tootel aktiivne poola keel ja natuke aega läheb menüüde läbilappamiseks, et kuhu keelevalik on peidetud. Vihje: viimane (nagu ikka).
Vaatasin naljaviluks ka juhendit, kus oli kirjas soovitus koduse võrgu leidmiseks vajutada nuppu "site survey", noh eks ikka selleks, et ei peaks võrgu nime käsitsi sisse toksima. Mille peale juhtus selline veateade, lahenduseks muidugi võrgu nime käsitsi sisse toksimine.
Peale käsitsi sisestamist tegi süsteem restardi ja hakkaski imekombel tööle. Käega katsudes läheb seade üsna soojaks, aga mitte väga kuumaks.Tõmbasin kergestisüttivad esemed tootest kaugemale ja loodan, et maja maha ei põleta. 16.90€ eest (Prisma) täitsa tore seadeldis. Poola keele eest punkt, ei, kaks maha.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
5. AVM FRITZ!Box Fon WLAN 7390
VDSL/ADSL2+ modemiga ruuter. WiFi N kuni 300 Mbit/s kiirus. Toimib kaabelmodemina ja UMTS-pulgaga. DECT baasjaam kuni 6 juhtmevabale telefonile. Kuni 5 automaatvastajat ja faksifunktsioon. WLAN külaliste ala loomine. USB port printeri võrgus jagamiseks jms. NAS funktsionaalsus ja meediaserver.
Lisas ortodorto 27.11.2011
“See ruuter on kallis. Sellega vead ka piirduvad. Ma ei ole muus osas paremat näinud. See on näiteks kõige kiiremat andmevahetuskiirust tagav ruuter, mida ma näinud olen. Paar meetrit ruuterist eemal oli läpakaga maksimaalseks tegelikuks kiiruseks 92 Mb/s. Ruuter toetab kaht sagedust -- 2,4 GHz ja 5 GHz, nii et saad valida sellise sageduse, mis sinu kodu või kontori ümbruses liiga tihedalt täis pole lagastatud. Eks see ruuter ongi pigem kontorisse sobiv. Õigemini, kui raha on, siis muidugi ostke omale koju, see on väga hea. Kuid hind on kõrge ja seda põhjustab paljuski see, et funktsioone on oluliselt rohkem kui kodus vaja. Lisaks võib kõigi nende ülesleidmine ja seadistamine paljudele paras pähkel olla. Ruuteri settingute muutmine käib muidu päris hästi disainitud kasutajaliidese kaudu üle veebi.
Aga Dect telefonijaama poel vist igaühele koju vaja. Ka automaatvastaja funktsioon on tänaseks üsna ebavajalik, sest helistatakse nagunii mobiilile. Aga mõne äri puhul on see kindlasti vajalik. See ka logib kõned ja blokeerib märgitud numbrid, samuti oskab suunata kõned teistele numbritele.
Ruuteril on 512 MB sisemälu, mis võimaldab juba ise päris palju ära teha, aga USB pessa kannatab panna veel suuremahulisi meediakettaid, printeri, et seda saaks terve sinu võrgu piires kasutada jms. Ruuteril on lisaks neli gigabit ethernet porti ja ADSL2+ ning kolm telefoni porti. Minu teada on ADSL2+ ka vajalik selleks, et Elioni DigiTV-ga sobituda, nii et Elioni klientidele hea valik nende enda pakutava Thomsoni käki asemele.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
6. AVM FRITZ!Box 7490
Kaheribaline ADSL2+ ruuter, DECT baasjaam. AC ja N standardid.
Lisas Koll 12.06.2014
“Tipptasemel ruuter kõigi oma omaduste poolest, sh võrgu kiirus. Ainult et hind on ka asjakohaselt kõrge ning ausalt öeldes pole kuigi tõenäoline, et nii palju omadusi, nagu see endas peidab, ka tõesti vajad.”
12