10 3 hindajat

Võluväega mänguasjad
Mari-Liis Lille

See raamat aitab sul siseneda imelisse mänguasjade võlumaailma ning luua midagi ainukordset omaenda kätega. Isetehtud mänguasjades on imelist väge. Selle erilise jõu poetab tegija sinna märkamatult, juba töö käigus. Ema valmistatud lelu on nagu tükike temast, mida laps võib kaasas kanda, et tunda end turvaliselt ja hoitult, peletada tusatuju, leevendada igatsust. Kui oled kord juba sõrme heegelnõelale andnud, siis ...Raamatust leiab 20 mänguasja heegeldamise õpetuse, mis ühendavad endas jaapanipärase tehnika ja Euroopas armastatud kaisukarutraditsiooni. Need on klassikalistest amigurumi’dest veidi suuremad, kuid väga lihtsate võtetega heegeldatavad loomad ja nukud. Lastest inspireeritud ja lastele mängimiseks loodud.

Lisas Merle Torim 25.02.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Soetasin endale, kuna hakkasi huvi tundma mänguasjade heegeldamise vastu. Antud raamat õpetab väga kergelt tegema vahvaid mänguasju. Õpetusest saab ka kõige algajam heegeldaja aru. ”

25.02.2015 09:20 - Merle Torim
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Mari-Liis Lille Võluväega mänguasjad arvustusi (review)Otsi Google abil: mari-liis lille võluväega mänguasjad (review)