Elukunsti keelatud retseptikogu 2
7.0
2 hindajat

13. Elukunsti keelatud retseptikogu 2
Andres Raid

Tänud esimese osa heatahtliku ja lustliku vastuvõtu eest! Tänudega läheks ka edasi - need on Teile kõigile, kes Te oma heatujuliste elukogemuste ja elamuste paarilauselised kirjeldused saatsite, ja suuresti tänu Teile sai võimalikuks „Elukunsti keelatud retseptikogu“ VOL2. Mida mummulisem, seda ruudulisem või isegi triibulisem - peaasi, et pulli saab. Keegi soovitas isegi kehtiva karistusseadustiku ümber teha ja lisada sinna topeltvägistamise paragarahv, mis kirjeldab olukorda, kus kumbki ei taha ... Lustlikku lugemist! Andres Raid


Lisas Marge-Elin Roose 20.11.2012
Pane hinne:
Sm. Baskini Nõukogude aja anekdoodid
9.3
4 hindajat

14. Sm. Baskini Nõukogude aja anekdoodid
Eino Baskin

Mitu korda saab head anekdooti edasi rääkida? Kolm korda. Sõbrale, uurijale ja kongikaaslasele. Siia raamatusse on Eino Baskin valinud anekdoodid, mis räägivad elust Nõukogude korra viljastavates tingimustes: •saame teada, kas kõige rohkem anekdoote ringles Gorbatšovi, Brežnevi või hoopis Stalini kohta •meenutame Petka ja Tšapajevi suurtegusid •vaatame, kuidas toimis Nõukogude tehnika •uurime, millised kaubad olid defitsiitsed •tuletame meelde, missugust elu elati kolhoosides


Lisas Marge-Elin Roose 16.11.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Klassika ruulib,kes mäletab see naerab!Üli hea!!!”

24.02.2015 01:02 - Kittekassitar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Ärge pange mulle sõnu suhu! Poliitiline killuraamat
4.5
2 hindajat

15. Ärge pange mulle sõnu suhu! Poliitiline killuraamat
Tiina Laanem

Killuraamat sisaldab kohalike poliitikute parimaid ütlemisi ja kommentaare Vabariigi Valituse pressikonverentsidelt viimase paari aasta lõikes. Kõik ütlemised ja killud on kontekstist välja rebitud ja seatud meelevaldsesse järjestusse, millest moodustub üks lõbus pressikonverents, mida pole tegelikult kunagi toimunud.


Lisas Marge-Elin Roose 14.11.2012
Pane hinne:
Poogen, kopp ja siiber
7.0
2 hindajat

16. Poogen, kopp ja siiber
Andres Ülviste

Millised kolm asja võtaksid kaasa üksikule saarele? Kui sinu vastuseks on... Poogen, kopp ja siiber, siis on sul just paras aeg seda raamatut lehitseda. Mina olen kopamees-/pidevalt on kopp mul ees./Sõbramees on viiuldaja -/tal on poogen kogu aja./Aga meie kamba liider -/sanitar, sest tal on siiber!


Lisas Marge-Elin Roose 12.11.2012
Pane hinne:
Kontakt kinnitab, et osapooli on vähemalt 2
1.0
1 hindaja

17. Kontakt kinnitab, et osapooli on vähemalt 2
Siljalill

Raamat sisaldab ohtralt nalju, pärleid ja kilde, mida oleme ise infoliinile helistades tekitanud. Ehk parimad juhtumised infotelefonitöötajate argipäevast!


Lisas Marge-Elin Roose 08.11.2012
Pane hinne:
Sarvesaia unistus
8.0
5 hindajat

18. Sarvesaia unistus
Marko Mörö Matvei

“End viinast üsna purjakile timminud seltskond jalutas lärmakalt mööda munakividest tänavat. Oma rangete käitumismaneeride poolest tuntud politseikapten Viiburg oli selga ajanud restorani „Grenouilles Malades“ eest leitud kahepoolse reklaamtahvli ning teeskles nüüd, et on musketär. „Üks kõigi... ja kõik eest ära!“, räuskas ta mulksudes ning oksendas võimsalt klubiesisele tänavasillutisele.” See siin on vägagi hästi komponeeritud, igati terviklik ja pingestatud teos. Mängulusti ja koomiskilikkuse taga peituvad arhailised tungid ja ihad, inim- (või ka saia?) käitumist käivitavad motiivid on elulised, täpsed ja väga hästi tabatud. Teose fantasmagooriline, seesamiseemnete ja nonparellidega palistatud glükeemiline kokteil tipneb Apokaküpsisega ja võib lugeja suu üllatusest sõõrikusarnaseks muuta.


Lisas Marge-Elin Roose 08.11.2012
Pane hinne: