6.5 4 hindajat

Mida te kogu aeg lõkerdate?
Helen Eelrand

Kirjanik ja ajakirjanik, kes 2009. aasta märtsis abikaasa ja kahe tütrega Hispaaniasse jõudis, kogu maine vara ühes suuremat sorti sõiduautos. Et jääda. See raamat on tema esimese pooleteise aasta elu põhjal sündinud kirglik armastuskiri maailmanurgale, mis neid, täis hoogu, rõõmu, seiklusi ja armastust, vastu võttis. Helenile on öeldud, et tema tunded Andaluusia vastu on naiivsed ja ebaobjektiivsed. Et ta keeldub halba nägemast. Võibolla see nii ongi, kuid mida kaugemale ta sünnimaalt triivib, seda arusaamatumaks ja võimatumaks muutub tema jaoks iga hinna eest kõigi ja kõige kahtlustamine, põlastamine, hindamine ja vihkamine või jumal teab kust pärit kujutelm, et üks inimene on teisest parem. Lisas Reks 01.03.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Eelmisest raamatust palju küpsem, ladusam ja lõbusam raamat. Ilus sissejuhatus ja ülevaade ühekorraga, kohe näha, et kirjanik armastab seda, millest kirjutab.”

01.03.2011 14:02 - Reks
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Helen Eelrand Mida te kogu aeg lõkerdate? arvustusi (review)Otsi Google abil: helen eelrand mida te kogu aeg lõkerdate? (review)